Boulevard de Beauté

Ár:   399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk fagylaltos kupakkal, fagylaltos színekben.

Kiszerelés: 15 ml

liv17

2016. május 9.

Kék színben van meg. 3 rétegben sem tökéletes a fedése. Hamar kopik fedőlakkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

vador

2015. október 31.

Picit gagyi, de tűréshatáron belül és hát na, nem praktikus okokból szereztem be. :)
Egy metálos lilás-rózsaszínes árnyalatom van, két rétegben fed, ha nem vagyok ügyes, akkor kissé csíkosan. A tartóssága magában gyatra, igényli a jó minőségű fedő- és alaplakkot, de ez ebben az árkategóriában nem meglepő.
Örülök neki, aranyos kis haszontalanság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Örülök neki, aranyos kis haszontalanság.

dorisz93

2015. június 8.

Nekem a lila van meg, ami egyszerűen tökéletes! 1, azaz EGY! rétegben tökéletesen fed, bár én egyszerre mindig közepesen vastag réteget szoktam felvinni. Nem ad olyan géles finist, de fedőlakkal használva nagyon fényes lesz. Most is ez van a körmeimen, szinte percenként megcsodálom. :D A csomagolás pedig irtó cuki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

mgina007

2015. március 12.

Ez sajnos egy borzasztó termék. Ez a szín van meg, ami a képen is szerepel, iszonyatosan csíkozódik, kell 3 réteg minimum, ami borzalmasan lassan szárad. Nyúlik, ragad és egy nap sem telik el, már felválik. Az egyetlen pozitívum az üvege, de csak dekorációnak jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

nikolett

2015. március 12.

Nagyon szeretem :) Az üveg cuki, a lakk jó, kibír pár napot. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Nagyon szeretem :) Az üveg cuki, a lakk jó, kibír pár napot. Nekem tökéletes.

Maniac

2014. június 12.

Egyik barátnőm kezén láttam meg a zöldes árnyalatot, borzasztóan megtetszett, pedig nem szeretem a zöldeket. Nekem is kellett rögtön, 400 ft a DM-ben. A lakk kicsit gagyi, óvatosan kell bánni a mennyiséggel, mert képes csíkozódni, de két réteg elég belőle. Az ecset kicsit merev. Jó masszív lakk, 4-5 napot is kibír, és szépen a tetejénél kezd el kopni.
Az üveg az nyilván a kedvencem, nagyon cuki! Ilyet minden csajszinak be kell szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

blankapanka

2014. május 28.

nekem ez a lakk a hónap pozitív csalódása volt.megvettem mert hát tündéri,és szép a barackosnak a színe,de úgy gondoltam, hogy 400 Ft-ért és ilyen csomagolásért nagy csodára nem kell számítani. és de!!! két rétegben kentem fel,csíkok nélkül,tökéletes c vonallal. gyorsan száradt és 6! napig volt fenn.ma mostam le,mert már untam. amúgy még bírta volna. és meglepően nagy kiszerelés. még tervezem hogy a rózsaszínt is beszerzem,mert tényleg megéri. nem tudok vele betelni....pláne mert két hónapja kerestem ilyen színű körömlakkot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

pgabica88

2014. május 26.

Én pont az ellenkezőjét tudom róla elmondani, mint az előttem szóló lány :) Egyébként én 399Ft-ért vettem a Dm-ben, nem tudom hol árulják 600Ft-ért...
Nekem 2 réteg elég volt a rózsaszínből és a barackos árnyalatból is, és nagyon gyorsan megszáradt mindkét réteg és tartós is, több napig volt fent a körmeimen. És ami nekem a legjobban tetszik(a csomagolást leszámítva :) ), hogy nincs büdös lakk szaga, mint ami a hasonló cuki csomagolású lakkoknak szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Angie1988

2014. május 26.

Úgy gondoltam 600 Ft-ért ezt a hipercuki lakk nagyon megéri, de csalódás volt, mivel a csomagolásán kívül minden rémes. Lassan szárad, nehéz egyenletesen festeni, 4 réteg kell, hogy ne legyen csíkos. Sajnos nagy pénzkidobás volt ez a vásárlás és ráadásul nem megpattan, hanem felválik szinte azonnal, egy napig se bírta rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.