Bourjois

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2022. április 19.

Lelőhely:   drogáriék, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Noja123

2022. május 14.

Ezt a termeket borzalmasan utaltam. Ha neha kicsit rosszabb allapotban volt a borom elcsabultam es magamra kentem, utana mindig megbantam. Iszonyu csunya volt a vegeredmeny es masnapra egy halom pattanas jelent meg az arcomon. Az illatarol/szagarol ne is beszeljunk,valamiert kiallhatatlan szamomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 14.

BRebi

2022. május 9.

Nagyon gyorsan oxidálódott, számomra nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

Nagyon gyorsan oxidálódott, számomra nem az igazi.

Nita0922

2022. május 6.

Nagyon szeretem, ennél jobb BB/cc krémmel nem találkoztam. Hosszú ideje ezt használom, és miután most elfogyott és újra akartam venni, kiderült hogy már nem gyártják. Próbáltam még kifutó készleteket felkutatni, nagyon sajnálom hogy ezt is kivezetik.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

Blaneczka

2022. április 11.

Amikor nem szeretnék túl nagy fedést, csak egy kis egységesítést, őt veszem elő. Nem mondom, hogy kedvenc, mert nekem kicsit gyorsan átfényesedik és a pórusaimat is kicsit mintha kiemelné, de nyilván nem olyan mértékben mint egy alapozó. Hétköznapi feldobok valami SPF-es egységesítő színt kategóriájú terméknek szerintem megfelelő, ha nem is a legislegjobb (de az nem is tudom létezik-e :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

CsorgoKigyo

2022. március 26.

Évek óta csak ezt használom, rendes alapozót nem is vettem, mióta erre rátaláltam. Fedése számomra pont tökéletes, egységes bőrképet eredményez, nem szárít és nem tömít el, fényvédővel is szépen működik. Több ismerősöm is használja már az ajánlásomra és imádják. :) Tipp: nekem kézi eldolgozás jött be a legjobban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

UrbanSkyline

2022. március 26.

Nagyon szeretem, CC krémnek megfelelő a fedése, nem szárít és viszonylag tartós. A színárnyalatok is passzolnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

vikkike

2022. március 14.

A PUPA BB krémjét használtam korábban, a legvilágosabb árnyalatát, ami sajnos megszűnt. E helyett kerestem hasonló árnyalatú BB/CC krémet, így akadtam rá erre a CC krémre. Abszolút bevált, a 31-es legvilágosabb árnyalata hasonló a korábbi PUPA-shoz. Szép, egységes fedése van, valóban kiegyenlíti a bőrtónust és szépen elfedi a pirosabb részeken, könnyen és szépen eldolgozható, nem hagy ragacsos érzetet sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 14.

gen0

2022. január 23.

2 napja használom, egyelőre 5 csillagos. Nekem nagyon vegyes bőröm van ami sok mindentől változik. Hormonális pattanások és göbök, hidegben száraz melegben pedig zsíros és a pórusaim is tágak. Nekem a színe és az állaga is bevált. Nagyon finom a textúrája és bársonyos tőle a bőröm. :) remélem így is marad. Annyi hogy talán ha melegebb lesz es a bőröm is elkezd zsírosodni akkor + hidratalót alá már nem fogok kenni.

UPDATE!
Számomra télen használhatatlan. A száraz bőrrel nehezen tud meg birkózni sajnos. Elteszem tavaszra. Ezért viszont csak 3 csillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

UPDATE!

XYZ2002

2022. január 20.

Csoda! Nagyon könnyű cc krém, nekem a színekkel sincs gond (mondjuk igaz, hármat szereztem be: 31, 32 és 33-as árnyalatokban attól függően, milyen évszak van). Nekem bőrhibát nem kell elfedni, tökéletes napi használatra, természetes hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

vecserichili

2021. december 14.

Újravettem. A színt sajnos nem tudom belőni, mert a 32-es világos a sötétebb pedig sötét. Keverve használom. Egyébként egy stiftes korrektorán (ami gyorsan elfogyott és bár a színe tökéletes volt nem volt nagy szám) kívül a Bourjois színei valahogy nem stimmelnek hozzám. De ezt a cc-t kedvelem a kevergetés ellenére. Simán is szép, csak olyankor mindig megkérdezik mi a baj olyan sápadt vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.