Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: Arctickiss
Állapot: Kevés hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki átutalással, posta, foxpost
Bourjois 123 Perfect CC Cream  32-es szín
Ár: 1200 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: 3/4-e van meg , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy postai út vagy foxpost

Zsuzsi216

2021. április 19.

Tökéletes választásnak bizonyult. Simán felveszi a versenyt sok alapozóval. A legvilágosabb színt választottam. Szépen egységesíti a bőrt, kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

nickyflower

2021. április 14.

Még tesztelgetem. Nekem az arcomon vannak száraz részek és primer nélkül volt,hogy kiemelte,pedig mindig ugyanazt a hidratálót használtam alá.Talán akkor nem tudott még jól beszívódni,amikor ezt felkentem. Most vettem pár új cuccot a bőrápolási rutinomhoz,talán ezekkel jobban együttműködik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Krisztal

2021. április 13.

Egyik legjobb döntésem volt megvenni ezt a terméket. Szép egységes bőr, maszkhatas nélkül, a ráncaimba sem ül bele, igaz előtte hidratalok minden esetben. Könnyed és jól eldolgozhato. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 13.

kriszti226

2021. április 12.

Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, nincs maszk hatása, temészetes a finishe. Nagyon szeretem télen-nyáron is! A maszk persze ezt is lehozza sajnos... Már a 3. tubust vettem belőle és szerintem még fogok is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Dudoka77

2021. március 31.

Az egyik legjobb befektetésem volt ez a termék: szinte fillérekért jutottam hozzá egy olyan CC-krémhez, amely kiválóan elvégzi a bőr egységesítését, nagyon jól viselkedik az arcomon, szép tartós, és bár nem alapozóként kerül forgalomba, mégis van színe, szépen árnyalja a bőrt, jobban is, mint némely termék, melyet alapozóként értékesítenek ugyan, mégis szinte eltűnik a bőrről a felkenés pillanatában. Az Ivory árnyalatot vettem, ami számomra kellően világos, üde, és szerencsére nem sárgítja el az ábrázatomat. Nem ráncosít, kellően könnyed, mégis jól palástolja a pórusokat. Természetes fedésű, így nincs maszkhatás, bár én mindig csak borsónyi mennyiséget használok mindenféle arcszínező készítményből, hiszen negyven felett már kerülendő a vastag alapozás, és szerencsére nincs is rá szükségem. Csak minimálisan fénylik át, ami számomra nem zavaró, és még a maszkviselés sem tesz benne komoly károkat. Örülök, hogy a drága termékekben való sorozatos csalódások után látatlanban bevállaltam, hiszen újabb bizonyítékát látom annak, hogy sokszor a legegyszerűbb és legolcsóbb termékek felelnek meg leginkább az igényeimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

Beauty88

2021. március 30.

Szuper. Első cc-m. Ha nem akarsz "vakolatot", csak egy mindennapi sminket, akkor tökéletes lesz. Nagyon szép egységes képet ad. Ára teljesen korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

noricza

2021. március 30.

Annyian dicsérték így tettem egy próbát vele. Akciósan sikerült beszereznem (még szerencse...) A színe és az illata jó, de valahogy én nem tudom szépen felvinni , sem ujjal sem szivaccsal, mindig foltos marad. A bőrhibákat elfedi maga a viselete könnyű, nem fényesedik ki és nem mászik sehova bár a fixálást igényli, pozitivuma a fényvédő, de én még nem barátkoztam meg vele. A pórusösszehúzást is ígéri bár nekem ebből sem látszott semmi inkább csak megült bennük és ez a ráncokra is igaz. Volt már ettől rosszabb cc/ bb krémmel dolgom de valahogy ez sem lesz szerelem. Az aláhidratálást is nagyon igényli, még barátkozom vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Nina010224

2021. március 28.

Nekem nagyon száraz bőröm van, és nem szeretem az alapozó érzetét az arcomon, de úgy gondoltam, hogy megpróbálkozom egy könnyedebb termékkel, hátha. Nekem nagyon bevált, kellemes az illata, és cc krémhez képest szerintem a fedése hibátlan. Használat előtt én kivétel nélkül mindig hidratálok, és először mindig az ujjaimmal oszlatom el a terméket, majd utána eldolgozom egy nedves szivaccsal, és nagyon szép, természetes a végeredmény. Felhelyezés után viszont azt tapasztaltam, hogy hajlamos elmászni, úgyhogy érdemes picit várni vele, míg megszárad. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

gen0

2021. március 26.

2 napja használom, egyelőre 5 csillagos. Nekem nagyon vegyes bőröm van ami sok mindentől változik. Hormonális pattanások és göbök, hidegben száraz melegben pedig zsíros és a pórusaim is tágak. Nekem a színe és az állaga is bevált. Nagyon finom a textúrája és bársonyos tőle a bőröm. :) remélem így is marad. Annyi hogy talán ha melegebb lesz es a bőröm is elkezd zsírosodni akkor + hidratalót alá már nem fogok kenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

greta9711

2021. március 26.

Sajnos nagyon szárítja a bőrömet , pedig a fedése és a színe is jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Sajnos nagyon szárítja a bőrömet , pedig a fedése és a színe is jó lenne.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.