Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Mesi1st
Állapot: kb. 10 alkalommal használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással, postán maradó levélként vagy foxpost automata
Bourjois 123 Perfect CC Cream IVORY
Ár: 2000 , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp X, XIV. ker.
nikolett

2019. szeptember 18.

Tolem kap egy otost. Semmi negativumot nem tudok felhozni, pedig kritikus vagyok. En felaron vettem, igy oke. Nyilvan nem fed el minden pattanast, nem is ez a feladata, de alapozomentes hetkoznapokra ez tokeletesen eleg. Kicsit atfenyesedik a nap vegere (avagy nem tudok semmi negativumot felhozni).

UP: nem szeretem, hogy kupakos es azt sem, hogy szornyen fakit, de tudom, ez az en hibam, tul vilagos nekem a szine. Marad 5os... de nekem annyira nem jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Szila20

2019. augusztus 25.

Imádom, eddigi életem legjobb CC kréme! :) Nyáron kezdtem el használni, és abszolút bevált; iszonyatosan kis könnyed, mintha nem is lenne az arcomon semmi, sminkszivaccsal nagyon szépen bele lehet dolgozni a bőrbe, és már egy rétegben is egész jó fedése van, de nyilván - mivel nem alapozóról beszélünk -, ha igazán jó fedést szeretnék, akkor picit építgetni kell. Nekem viszont bőven elég két réteg a problémásabb helyekre, és gyakorlatilag elégedettebb vagyok, mint az alapozóimmal. :) Nagyon szeretem, és az illata is eszméletlenül finom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

austenland

2019. augusztus 22.

2019 augusztus update - abbahagytam a használatát, miután kiderült, tőle vannak pattanásaim... hát csak óvatosan vele.

Ha rendesen aláhidratálok, akkor nagyon szépen lehet felvinni, a száraz felületeket boldogan erősíti sajnos. De azért nem rossz kis krém, jól fed, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

dorottya96

2019. augusztus 9.

Tavasz óta használom, nyárra tökéletes. Amikor nem akarok vacakolni nagyon a sminkemmel, akkor ezt gyorsan felviszem kézzel egy kis szempillaspirál társaságában és kész is. Bár olykor azért primer szükséges alá, akkor azért szebb. Szerencsére irritációt nem okozott, amit nálam a parfümös termékek olykor produkálnak. A kiszerelése jó. Az állaga is jó. És a finish is kifejezetten szép. Egészséges arcképet ad. Az egyetlen nehatívabb dolog amit észrevettem, az nem más mint a tartóssága. 5 óránál többet nem bír ki- szóval a nap végére olyan, mintha nem is viselnék semmit. Persze ez egy cc krém-szóval nem is várom el tőle a long lastingot-de egy ici-picit lehetne tartósabb is. Ennek ellenére megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

KisTigris

2019. augusztus 8.

Nekem csípi a szemem, pedig a közelébe se kenem 😵

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nekem csípi a szemem, pedig a közelébe se kenem 😵

g.i.g.i89

2019. augusztus 7.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos nekem nem hozza az elvárt hatást. Egyáltalán nem matt, ha bázissal használom és mattító púderrel, akkor mondjuk délig nem fényesedik át, ha nélkülük akkor sokkal hamarabb. Mikor felrakom szép bőrképet ad, a színe tökéletes és tényleg nagyon könnyű, de én többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

mlexa

2019. július 31.

Itteni jó vélemények alapján vettem meg, de nekem egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Ezekben a nagy melegekben akartam a DW alapozó helyett valami sokkal könnyebb terméket. Hát ez túl könnyed. Egyáltalán nincs erős fedése, mint ahogy azt sokan írták. Oké, nem is ez a dolga, de ez nagyon alacsony fedésnek felel meg. Maga az összkép, amit el lehet vele érni tetszik, szép, egyenletes lesz a bőröm. DE! Olyan szinten zsíros lesz miatta az arcom, hogy az vállalhatatlan. Oké, azt sem ígéri, hogy mattítana, de ne ártson már még többet!!! Hiába teszek én ez fölé bármit, akkor is átüt. Illetve mocsok gyorsan és ocsmányul kopik. Főleg a szám fölött és az orromon. Próbáltam mással vegyítve is használni, de úgy sem volt az igazi. Nem ajánlom egyáltalán zsíros bőrre, talán száraz bőrre jó lehet, de a kopás miatt nem tudom jó szívvel ajánlani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

szgreta

2019. július 30.

Az alapozót szerettem volna kiváltani valami könnyedebb krémmel a melegebb napokra.Kuponnal vettem féláron,gondoltam beruházok valami drágább és minőségibb termékre.Nagyon szerettem volna szeretni,hónapok óta próbálkozom vele,de sajnos be kell látnom végre,hogy ez nem vált be.A színe megfelelő,talán kissé sárgás árnyalat.Könnyen kenhető és nekem a fedése is megfelelő,nem várok tőle alapozó-szintű fedést.Már mindenhogy (púderrel,anélkül,szivaccsal vagy kézzel felvíve stb) próbálkoztam vele,de egyszerűen tragédia,hogy mennyire zsírosít.Még az alapozónál is jobban fényesít,így nyáron különösen.Nagyon csalódott vagyok.Mintha egy bevonatként ülne az arcomon,nagyon nehéznek bizonyul.Biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Lilien3

2019. július 30.

Nekem pattanást okoz másnapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

Nekem pattanást okoz másnapra.

Eszti111

2019. július 26.

Nyáron évek óta ezt használom, nem fedd tökéletesen, de nem is erre találták ki. Néha kicsit olajosnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.