Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000,- Ft postaktg-gel, postán maradóként , Eladó: Gina1031
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás
Ár: 1700 , Eladó: kami_ll
Állapot: új (34-es), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, kp
annasara

2019. március 21.

Tucatnyi BB-krém után végre megtaláltam az igazit. Mindent bevált amit ígér, nagyon szépen egységesíti a bőrszínt, nem zsírosít és éppen annyira fed amennyi elég a kisebb bőrhibák elrejtésére. A nyári-tavaszi időszakban kizárólag ezt használom, a tartósságával sincs probléma, nagy hőségben ugy 3-4 óra után érdemes transzparens púderrel mattítani picit. Mivel felkenve valóban elég sűrű, kis mennyiséget, általában kézzel oszlatok el az arcomon, mint egy hidratálót, így könnyebb elkerülni a maszkos hatást. Mindezen felül további plusz pont a 15-ös SPF.

annasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Petyuska

2019. március 19.

Kedvezményesen vásároltam meg ezt a kis krémet, korábban nagyon sok jót hallottam róla, és beváltak a hozzá fűzött reményeim. Nagyon meglepett, hogy milyen jól teljesít, annak ellenére, hogy CC krém. Szuper a fedése, kényelmes a viselete, nem okozott irritációt sem. Sajnos kicsit világosabb mint a színem, de rohanós napokra/hétvégékre mikor nem akarok teljes fedést az arcomra, szuper lesz.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Fehereszti

2019. március 16.

A legtökeletesebb BB/CC krém amit valaha próbáltam, már rengetegszer újravettem. Nyáron csak őt használom. Tökéletes textúra, lágyabb mint egy alapozó, de gyönyörűen egységesíti az arcot, még a férjem is meglepődött, amikor először használtam. 😀 Mintha ki lenne retusálva az arcom, de nem vastag és maszkos a hatás. Nagyon szép bőrt is eredményez. Fantasztikus termék. Ebből mindig van itthon, egyik alapdarabja a sminkkollekciómnak. Ráadásul kuponnal 50%os áron... minden fillért megér, de amúgy teljes áron is, annyira szuper.

Fehereszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

darkoadrienn

2019. március 16.

Update: Évek óta ezt a CC krémet használom, többször újravettem. Elég kritikus vagyok az alapozókkal, ezért elsőre 4 csillagot adtam, de kiállta a próbát, és megérdemli az ötödiket. A Light Beige árnyalat tökéletes a nyári színemhez, kicsit zöldes sárgás, pont mint az alapbőrtónusom, és ilyet nagyon nehéz találni még nem drogériás alapozók között is. Megvettem az eggyel világosabb Vanilla árnyalatot is télre, remélve hogy ugyanez a szín lesz, csak világosabb kiadásban, de az sajnos már valamivel rózsaszínesebb. Most keverem a kettőt, így elég jó már.

Szeretem, szerintem jó minőségű cc krém. Vannak pattanásaim, ennek ellenére nem szeretem a full coverage alapozókat. Nekem ez egy jó megoldás: szépen egységesíti a börszint, kiegyenlíti az apróbb szinhibákat a börön. Maga a krém - annak ellenére, hogy könnyen folyik a tubusból - felkenve elég sűrű, igy közelröl azért látszik, de semmiképpen nem maszkos. Ha kézzel dolgozom el, van, hogy látom az ujjlenyomatom hagyta csikot a börömön, de szivaccsal szuperszép. Egyelöre négy csillag.

darkoadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

HorvathBogi

2019. március 15.

Eddig nagyon sok BB és CC krémet használtam, de ez bizonyosúlt a legjobbnak. Nagyon jól fed (közepes fedésű), egységesíti a bőrt, természetes fényt ad. Minden nap használom és nagyon szeretem! :)

HorvathBogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

széva

2019. március 15.

Eddig a márka bb krémét használtam,de most láttam,hogy ebben fényvédő is van. Egyszer próbáltam a színe jó lesz. Bőrszín egységes nem fénylik.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

HNReni

2019. március 15.

CC krémhez képest nagyon jó a fedése, simán helyettesít egy alapozót. Korrektor csak a nagyobb bőrhibákra kell mellé. Mattra szárad és zsíros bőrön sem fényesedik csúnyán át az idő múlásával. A színe nem durván sárga, idomul a bőröm színéhez, pedig nekem a hideg tónusú alapozók passzolnak inkább, de ez így sem üt el a bőröm színétől. Nekem tökéletes.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Kriszta180222

2019. március 14.

Tökéletesen idomul a bőrszínemhez, és a fedésével is teljesen elégedett vagyok, sok alapozót kenterbe ver. Alá kell hidratálni mert szárít, ez tény, viszont cserébe egy nagyon könnyed mégis szép végeredményt kapunk. Nálam újravevős.

Kriszta180222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

austenland

2019. március 14.

Ha rendesen aláhidratálok, akkor nagyon szépen lehet felvinni, a száraz felületeket boldogan erősíti sajnos. De azért nem rossz kis krém, jól fed, nem irritál.

austenland
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Hathor14

2019. március 10.

Nagyon szeretem. Szépen fed, nem zsírosít, matt hatású. Általában hozzá szoktam keverni egy kis hidratálót, mert nekem még kicsit erős is a fedése. Biztosan újra veszem :)

Hathor14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.