Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Mesi1st
Állapot: kb. 10 alkalommal használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással, postán maradó levélként vagy foxpost automata
Bourjois 123 Perfect CC Cream IVORY
Ár: 2000 , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp X, XIV. ker.

Purrfect

2020. március 6.

Nagyon szeretem. Nincs sok bőrhibám, így nekem teljesen jó. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Nagyon szeretem. Nincs sok bőrhibám, így nekem teljesen jó. Biztos újra veszem.

banett09

2020. március 4.

Egyelőre kísérletezem vele, de nem ájultam el tőle. Eléggé kiemeli a bőrhibáimat, nem fed szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Adimak

2020. február 28.

Sziasztok. Ez az első termék ami hosszú órák után is az arcomon marad. Nem fénylik, csillog. Kombinált, világos bőröm van (kozmetikus szerint seborreas) ezért olyan terméket kerestem ami ad egy kis színt, hidratál, egész nap tartós és némileg elfedi a tág porusaimat. Kellemes az illata és az állaga is. 5 hónapja vettem és még mindig tart, arról nem beszélve hogy aki hozzám hasonlóan nem szeret /szokott sminkelni annak sem okoz kihívást mert ujjakkal simán felkenhető. A franciák tudnak azért valamit! Újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Pupuc

2020. február 24.

Nekem nagyon bejött, a fedése engem meglepett, nem gondoltam volna, hogy ennyire takar, majdnem mint egy alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

cicamokusz

2020. február 10.

Kicsit sokallom az árát, de az itteni sok pozitív vélemény alapján tettem vele egy próbát. Az elvárásaimnak tökéletesen megfelel. Olyan krémet kerestem, ami a mindennapokra használható. Nem ad teljes fedést, inkább csak egy kis egyenletes színt, üdeséget. Könnyen eldolgozható. Bőven aláhidratálok, így nem szárít, nem érzem, hogy rajtam van. Egyedül az ára az ami elgondolkodtat, hogy újra vegyem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

debr89

2020. február 9.

Ár érték arányban szerintem nem a legjobb.A száraz részeket kiemeli és nehéz eldolgozni.Megfelelő aláhidratálás és alapos eldolgozás után viszont szép tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Krtek1

2020. február 2.

Nekem az ára kicsit húzós volt, de mivel nagyon keveset használok, remélem, sokáig kitart. Nem kerestem alapozó erősségű fedést, csak egy kis minimálisat, hogy egységesítve legyenek az arcom színei. A bb krémek túl olajosnak bizonyultak, ezért döntöttem úgy, hogy ideje kipróbálni egy cc krémet is. Tudom, hogy az illat alapvetően nem jó egy kozmetikumban, de szerintem nagyon finom illata van, nagyon könnyű állaga van, ami pillanatok alatt egybeolvad az arcommal és egyfajta filter hatása van rajtam. Nagyon meg vagyok elégedve vele, lehet ha látok akciósan, betárazok, de ilyen minőséget teljes áron is újravennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

SophieeeK

2020. február 2.

Bourjois HealthyMix BB krém helyett vettem ezt kuponos akcióban és hogy mennyire nem bántam meg, azt az 5 csillag reprezentálja. Kellemes állagú, jól el lehet dolgozni az én bőrömön nem hagy maga után ragacsos érzést. Emellett jól fed és viszonylag tartós is. Sminkkel is jól működik és ha kap egy kis fixálást, attól tovább tart. Mindennapokra tökéletes, biztosan újra veszem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Leander

2020. február 2.

Nekem sajnos ez se igazán jött be. Nem volt szörnyű, de lehengerlő sem a hatása. Picit segített egységesíteni a bőröm általános képét, de nem igazán szerettem használni. Sűrűnek, nehéznek éreztem és nem igazán stimmelt számomra a színe sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Szerettem, nagyon jó fedése van CC krémhez képest. Gondolkodom rajta, hogy újraveszem, bár azt nem annyira kedveltem benne, hogy nekem csak szivaccsal volt szép a felvitele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.