Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Mesi1st
Állapot: kb. 10 alkalommal használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással, postán maradó levélként vagy foxpost automata
Bourjois 123 Perfect CC Cream IVORY
Ár: 2000 , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp X, XIV. ker.
RekaBon

2018. október 18.

Már egy hete használom, direkt meg akartam várni vajon kijönnek e pici pattanások a bőrömön, de nem! (Pedig amúgy a krémek nagy részénél ki szokott jönni, nem tudom miért... na mindegy). A Garnier BB krémes első csalódás után évekig jegeltem a BB-CC krém témát, alapozót is csak abban az időszakban használtam amikor mély aknék jöttek ki az arcomon. Érthető módon miután szebb lett a bőröm direkt élveztem nem kell semmit az arcomra kenni, viszont néhanapján egy kis bőrszín egységesítésre ez a krém tökéletes. Szerintem is gyorsan fog fogyni, de a hatása nagyon jó. Nem zsírosítja a bőröm, kényelmes felkenni és napközben sincs maszk érzésem, szem alatti karikákra is ezt használom. Glamour kuponnal fél áron vettem meg, így tényleg teljesen megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

hsara

2018. október 12.

Alapozó mánisás vagyok, ezért mindig veszek új alapozókat. Most szerettem volna egy természetes, lágy alapozót/cc krémet. Drogériás viszonylatban a legeslegjobb amit valaha próbáltam, könnyed, nem maszkos, és nekem egész nap tart. Nekem a mac alapozómat is magasan veri. Mindenképpen ajánlom és újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

dezsixeniiia

2018. október 4.

Nincs maszkos hatás, szép egyenletes lesz tőle a bőröm 🙂 A csomagolást én nagyon imádom , praktikus 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Matryoshka

2018. szeptember 28.

32-es árnyalatban van meg, elég sárgás tónusú, de pont ilyet kerestem. Nedves szivaccsal eldolgozva természetes, nem maszkos fedése van, nem kopik viszont átfénylik(ezért nem vonok le pontot mert rajtam minden átfénylik)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

pjnk

2018. szeptember 25.

egységesíti az arcszínemet, valamennyire fed is, kicsit átfénylik egy idő után, de rajtam kb. bármi, na meg amúgy sem ígér mattítást. amilyen folyósnak tűnik a tubusból kinyomva, annyival nehezebb eldolgozni az arcomon, kicsit hamar szárad szerintem. amit nem szeretek, az a csomagolás, nagyon nem praktikus és nem is higiénikus, kár érte. akciósan viszont így is eléggé megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

EviKicsi

2018. szeptember 25.

2018.09.25. A tűszúrás-érzés után másnapra sok milia ( gríz ) jelent meg az arcomon , az arccsonti részen. Szerencsére arra a hétre volt idopontom a kozmetikushoz , így a nagyja kémiai bőrradírral és kinyomással el is tűnt. Még mindig van pár darab pedig már 20 nap eltelt , azóta nem is használtam a terméket. Sőt , valamelyik nap ki is dobtam, nehogy véletlenül újra esélyt adjak neki.
Sajnálom, hogy nem vált be mert így kereshetem tovabb a MaxFactor CC krem utódját :((((
2018.09.03. A mai napon egy elég furcsa, kellemetlen érzést tapasztaltam . Mintha pici tűszúrások érték volna az arcomat . Ilyet még soha nem tapasztaltam. Nagyon párás, fülledt volt az idő, ezert en is izzadtam. Szerint a kettő kombinációja váltotta ki ezt a hatást a CC krémből
2018.08.29.Az én bőröm nem tág pórusú, de sajnos az első pár hasznalatnál azt vettem észre, h kiemeli azokat, ezert felretettem. Most újra elővettem , mert időközben lebarnult az arcom és a másik világos volt már hozzá. Kitapasztaltam, ha egy picivel többet teszek és ecsettel jól eldolgozom, akkor működik
Viszont nekem t-vonalban zsírosodásra hajlamos a bőröm és sajnos ez nem segít rajta pedig púderrel használom
Itt is zavar az illat, ahogy a pirosítónál, de szerintem minden Bourjois termékre jellemző ez a pacsuli szag ( lehet , h a kínaiak ezt szeretik , erre kiváncsi lennék)
Nekem közepes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Nekem közepes

Monaaaaa

2018. szeptember 15.

Egyszerűen imádom! Nagyon jól fed, de mégsem maszkszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Egyszerűen imádom! Nagyon jól fed, de mégsem maszkszerű!

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

Nagyon régóta kerestem,olyan alapozót ami nem maszkszerű..Nekem ez nagyon bevált.Gyönyörű végeredménye van.Persze csak ha vékonyan kenjük fel. Az én zsíros bőröm egész jól bírja. 8 órát simán matt marad. Viszont én használok rá még egy kis púdert is fixálni. Nálam ez újra vevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

emb1p3

2018. szeptember 11.

Előrebocsátanám, hogy én a hétköznapokon csak korrektort használok vagy azt sem, nem vagyok egy alapozós lány. Így amire nekem kell, arra tökéletes: ha már tényleg nagyon fáradt vagyok, az arcom is meg én is, akkor szépen embert farag belőlem, illetve eseményeken, ha fotóznak vagy csak úgy elkap a hiúság, akkor elrejt minden bőrhibát (amiből nincs nekem sok). Fixálom random kompaktpúderrel, így nem fénylik át, és kitart 5-6 órát, ennél tovább én nem viselek sminket soha. Ami nagyon fontos: nem szárít, nem maszkszerű, nem nehezíti el a bőrt, kézzel is jól el lehet dolgozni. Nekem ennél több nem kell, teljesen elégedett vagyok, kilométerekkel jobb, mint pl. a Garnier BB. A Bourjois BB-vel szemben van benne SPF 15, ezért válaszottam, ha ez másnak is szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

kami_ll

2018. szeptember 10.

Nagyon bejön, valószínűleg pont azért amiért itt valaki lehúzza, hogy átfénylik zsírosodik, na nekem extra száraz a bőröm így pont jó, hogy nem szárít tovább. Nagyon szépen el tudom dolgozni ecsettel (amire előtte lefújok max fix plus-szal). A fedése nekem tökéletes, nem maszkszerű, és tényleg szépen alkalmazkodik az arcomhoz. Jelenleg nem túl barnán de azért nem is hó fehéren a 33-asat használom. Egyetlen baja hogy nekem sem túl tartós :/ Mondjuk én csak buliba használom arra pont elég, de aki munkanapra akarja annak valószínű javítani kell egy kis idő elteltével, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.