Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Mesi1st
Állapot: kb. 10 alkalommal használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással, postán maradó levélként vagy foxpost automata
Bourjois 123 Perfect CC Cream IVORY
Ár: 2000 , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp X, XIV. ker.
zsozsi0205

2019. július 20.

A piros foltokat szépen elfedi, egy cc krémhez képest szerintem szuper fedést nyújt. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, és végre megtaláltam a színben tökéletes cc krémet, ami végre nem narancssárga. Az illata is kellemes. Egyetlen problémám vele az, hogy hamar átfénylik a bőrőm, de egy kis púderrel ez könnyen orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Orsyna

2019. július 13.

Hát nem vagyok elájulva tőle inkább olyan mint egy gyenge alapozó matt hatású,személy szerint vmi lágy hidratáló cc krémet kerestem...igaz zsírosabb a bőröm de ez eléggé szárította.a piros hajszáleret elfedi de a pigmentfoltokat nem.32_es bezs de túl sárgás szerintem.a bőröm nem fehér se nem rózaszín senyhén sárga ugyhogy nehéz olyat találni ami nekem passzol...amúgy nem rosszde lehetne magasabb fényvédő benne..és nem is olcsó még jó hogy féláron vettem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Alexa1993

2019. június 15.

A fedése elenyésző, bár ennek nem is kell. Az arc pirosságait szépen kiegyenlíti. Nem ül bele a ráncokba. Átlátszó púderrel használom, nagyon szeretem. Ha elfogy újra fogom venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

blondie95

2019. május 27.

UPDATE kb 3 utan: azota is hu tarsam volt ez a CC krem. Meg van belole, de annak ellenere cserelni fogom. Ezt elhasznalom, de mar nagyon zavar a koolaj szarmazek.. valoban itt volt az ideje elgondolkodnom, h mi a legjobb a boromnek. Emiatt vontam egy csillit.

Nagyon szeretem, jol fed, tartos!Hidratalni nem sokat hidratal, de nekem nem feltetlenul szukseges! Valoban picit sargas, de nekem jol ellensulyozza az arcom pirossagat. Keves eleg belole, jol eldolgozhato, epitheto, bar CC kremrol beszelunk, hetkoznapra egy vekony reteg boven eleg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

kremmanias24

2019. május 23.

Szépen passzol a bőrszínemhez. Sokkal tartósabb, mint a Maybelline alapozóm. Tény, hogy a fedése nem a legjobb, mert CC krémről van szó, de szépen egyenlíti a pirosfoltos bőrelszínemet. Újravevős lesz szerintem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Fruy

2019. május 20.

Félárom vettem én is mert imádom magát a Bourjois termékeket. Normál-száraz bőröm van. 2. alkalommal túl sokat vittem fel a termékből amit nem szabad csak vékonyan 1 rétegben. Nekem ecsettel nem vált be az eldolgozása pedig nagy ecset fan vagyok. Szivaccsal meg kézzel szintén nem volt baj de maradok a szivacsnál. Kíváncsi leszek nyáron milyen lesz a bőrömön. Jól fed és egyenletessé teszi a bőrt. Az illatával nekem nincs bajom szerintem a termékeket nem szagolgatni kell...
Az 1 csillag levonása az ecset miatt van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Az 1 csillag levonása az ecset miatt van.

Hplusz

2019. május 18.

Nekem nem jött be. Nagyon erős az illata, és olyan mintha csak ott ülne az arcbőrömön. Nem olvad bele, látszik hogy ott van, olyan púderes, de mégis csillogok tőle hiába púdereztem le. Púder nélkül is használtam de úgy egy óra után mintha elpárolgot volna az arcomról. Örülök hogy elfogyott, biztos hogy nem veszem újra. próbáltam ecsettel, talán kézzel volt a legjobb felvinni, a szivacs csak úgy nyelte a krémet. Pattanásokat nem okozott ezért 2 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Freyapple

2019. május 17.

Azért vettem, mert alapozó mániás vagyok, de sokszor már fullad a bőröm, ezért kerestem egy jól fedő színezett krémet. Itt olvastam, hogy szárít kicsit, oh szuper - gondoltam - hiszen zsíros bőröm van. Én nem tudom mi történik, de amint felkenem, olyan lesz a bőrömön, mintha olajjal kenném... Olajmentes formula, de nekem mégis miért csillog a fejem tőle? Ráadásul rápúderezek és egy óra múlva ugyanolyan...
A színt eltaláltam, illetve száradás után olyan, mintha púder lenne, bár nekem ez nagyon kevés. De az ilata nagyon finom, visszafogott, elegáns érzetet kelt. Féláron vettem, de max télen használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Timea27

2019. május 17.

Itteni vélemények alapján vettem, nagyon jó a fedése, egyenletes bőrszínt ad, márpedig nálam van mit kiegyenlíteni és alapvetően ezért vettem. így lehetne öt csillag is, de gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad és lehetne kicsit tartósabb. Bár még tesztelem, hogy hogyan jobb, hidratáló után vagy magában, szivacs vagy ecset felvitelével. Próbáltam hidratálóval keverve, akinek kevesebb a bőrhibája még úgy is jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

emmoshi

2019. május 12.

Először megszokásból hidratált bőrre vittem fel, borzasztóan elcsúszkált a szemem környékén közvetlenül felvitel után.
Szimplán letisztított bőrre már más a helyzet, gyönyörű a végeredmény, de nap közben muszáj lepúdereznem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.