Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Mesi1st
Állapot: kb. 10 alkalommal használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással, postán maradó levélként vagy foxpost automata
Bourjois 123 Perfect CC Cream IVORY
Ár: 2000 , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp X, XIV. ker.
széva

2019. május 8.

Eddig a márka bb krémét használtam,de most láttam,hogy ebben fényvédő is van. Egyszer próbáltam a színe jó lesz. Bőrszín egységes nem fénylik.

Szinte már csak érte nyúlok reggelente.van olyan,hogy este mikor tükörbe nézek meglepően szép még a bőröm. Szinte sajnálom,hogy le kell mosni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

AdaBeller88

2019. május 8.

15 éve, 15 éves koromtól használok színezett krémet, de messze ez a legjobb. :) Szépen takar, egységesít, nem ül bele a pórusaimba, bár nekem átfénylik, mert sajnos elég zsíros a bőröm, és hiába a mattító fluid és aloe vera gél, nem akarja az igazat, de ezért nem vonok le pontot, mert nem a krém hibája. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

hencyta

2019. május 3.

Itteni vélemények alapján választottam, és nem csalódtam. Eddig a Clinique ccjét használtam, ez viszont jóval barátibb áron kapható. Egyetlen hátránya, hogy elég gyér a színválaszték plusz a vízhiányos bőröm miatt azért elfér alatta egy kis hidratáló. Viszont CC-hez képest nagyon jó a fedése és könnyed a textúra, nyáron szupi lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Kitts

2019. május 2.

Itteni vélemények alapján glamouroztam össze magamnak. Meglepően jól működik. Nem is a fedése a lényeg, egységesít, természetesen javítja az összképet, jól érzi magát alatta a bőröm. Jobb napokon inkább érte nyúlok a fullos makuláltlan alapozó helyett. Természetesebbnek érzem magam vele. Külön szeretem, hogy fényvédős, nyáron ő lesz a legjobb barátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

ninarny

2019. május 2.

A régi rózsaszín-fehér L'Oreal BB krém utódjának megtalálását már feladtam, de erről a krémről nagyon jókat hallottam, így gondoltam kipróbálom. Már a szín kiválasztása se volt mindennapi: a legvilágosabb kicsit túl világos, az eggyel utána következő viszont már borzalmasan sárgás. A krém maga a vártnál sokkal töményebb, szerintem közelebb áll egy alapozóhoz mint egy BB vagy CC krémhez: eldolgozni is nehéz, gyorsan kell csinálni, mert pillanatok alatt szárad is. A fedése utána ennek megfelelően (túl) jó, viszoont rettenetesen szárazra szárad meg, és egy kis idő után konkrétan beül a pórusokba, ezzel pöttyöket csinálva mindenfelé.

Biztos, hogy nem venném újra. Érdemes a színt nagyon tesztelni. Semmiképpen sem könnyű BB-CC krém, sokkal inkább nehéz alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

kicsizebra

2019. május 2.

Elsőre meglepett a kissé púderes hatása a bőrön, de nagyon bevált! Egységesíti a bőrt, nem látszik, hogy valami van az arcon. Külön tetszik, hogy fényvédős. Én kézzel dolgozom el legtöbbször, úgy tapasztaltam így szebb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

RitaLaura

2019. április 23.

Alapjáraton nem vált be egyik alapozó, bb vagy cc krém sem. Mindegyik használatakor rosszul éreztem magam a bőrömben, maszkhatás, sőt még ha csak hozzáértem az arcomhoz az is borzasztó volt. Szerencsére nem problémás a bőröm, csak egységesíteni akartam. Jelentem megtaláltam az ehhez szükséges TÖKÉLETES terméket Glamourkor vettem, alapjáraton nem olcsó, de ha esetleg elfogyna a következő glamourig, akkor is újra venném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

szabynna

2019. április 17.

Ez egy csoda. Bőrhibákkal nem tudom mennyire bánik el, mert nekem nincs probléma az arcbőrömmel, csak pirosodásra vagyok hajlamos, ezért színkorrekcióra/egységesítésre használom. Egyszerűen tökéletes. Gyönyörű egységes bőrt csinál, anélkül, hogy látszana, hogy felkentem bármit is. Teljesen természetes matt finishe van. Az alapozóim esetén mindig problémát okozott, hogy kiemelte a száraz részeket és mű hatása volt, ebben az esetben ez a probléma már nem áll fenn. Biztos, hogy újraveszem, az alapozóimtól pedig megválok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Dettolka

2019. április 17.

Nagyon szeretem, önmagában (púder nélkül) is tökéletes! Egységes, szép arcot biztosít. Tuti, hogy újra fogom venni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

MsCatastrophe

2019. április 16.

Glamour napokon vettem, picit tarottam tőle, hogy mennyire fog beválni.
Kis pöttyöket teszek az arcomra a csőrös vége miatt, majd azt dolgozom el egy szivaccsal. Tényleg eltünteti a kisebb bőrhibákat, egységesíti az arcot. Picit púderes a finishe. Nekem nagyon tetszik.
Nap végére kicsit kifényesedett, de nem használtam hozzá plusz púdert. Olyan, mint egy közepes fedésű alapozó.
Bátran ajánlom másoknak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Glamour napokon vettem, picit tarottam tőle, hogy mennyire fog beválni.
Bátran ajánlom másoknak is. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.