Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Mesi1st
Állapot: kb. 10 alkalommal használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással, postán maradó levélként vagy foxpost automata
Bourjois 123 Perfect CC Cream IVORY
Ár: 2000 , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp X, XIV. ker.
kakaska

2018. november 13.

Szép, természetes finise van. A középső árnyalat a bőrömhöz is passzol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Szép, természetes finise van. A középső árnyalat a bőrömhöz is passzol.

rencsike21

2018. november 13.

Jó kis termék, olyan mintha nem lenne rajtam smink, de mégis szebb összképet nyújt

Zsaki

2018. november 13.

Nagyon szeretem. Nem nehezedik el a boromon, szepen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon szeretem. Nem nehezedik el a boromon, szepen fed.

lovecreams

2018. november 7.

Glamour-napokon vettem féláron, ma pedig megvettem az utánpótlást a Joyon, annyira bevált. Kézzel gyönyörűen el lehet dolgozni, csodaszép a finishe és olyan érzetet nyújt, mintha nem lenne semmi az arcomon. Transzparens púderrel fixálom mindig, így nagyon tartós. A rendes árát is bőven megéri, nagyon nagy kedvencem lett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Lili2109

2018. október 31.

A nehéz, full coverage alapozókat nem szeretem így vettem meg őt glamour-napokon. A színe tökéletes, nem okoz pattanást. Nekem problémás bőröm van, de elégedett vagyok a fedésével. Egyáltalán nem hagy nehéz érzetet. Könnyű eldolgozni kézzel is, és zsírosnak sem találom.
Max annyi negatívat tudnék mondani, hogy amikor először kibontottam nagyon folyt ki belőle a termék.
Nagyon bejön, de az eredeti ára miatt nem tudom hogy újravenném-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Nagyon bejön, de az eredeti ára miatt nem tudom hogy újravenném-e.

wdorika

2018. október 25.

Szintén glamouros szerzemény, nagyon régóta keresek bb vagy cc krémet. Sajnálom, de le kell pontoznom, pedig az első felkenéskor nagyon tetszett, nagyon finom az állaga és jól el lehet dolgozni. És a pozitívumok sora itt véget is ér. Nagyon átfényesedik alatta a bőr rövid idő múlva átpúderezve is (egyéb alapozó pedig kiemeli a száraz foltjaimat), beül a ráncokba, primerrel sem jobb a helyzet, és ami a fő: gyulladt piros pattanásokat okozott az orcáimon. Háromszor futottam neki, minden alkalommal megvártam, míg elmúlnak a patik, de újra megtörtént, így nem kísérlétezem vele tovább. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 25.

kdorci

2018. október 23.

A Glamour napokon vettem meg én is, de úgyszint azt kell mondja, hogy teljes áron nem érné meg. A BB krémet sokkal jobban szeretem. A bb krémhez képest egy picit több fedést vártam volna a cc krémtől és nem igazán értem ezt a 3 korrigáló pigmentet, amit elvileg tartalmaz :D Itt is azt kell, hogy mondja, hogy ez problémás bőrre nem igazán jó, max sok korrektorral és picit sűrűbb, zsírosabb az állaga, mint kéne...szerintem. Összességében el lehet használni, lehet szárazabb bőrre,meg jó is ez a kis zsírosság, de teljes áron nem hinném, hogy jobban megérné, mint a bb krém vagy más nem magas fedésű alapozó akár.
Plusz az, hogy SPF15-öt tartalmaz, azt hagyjuk is :D Amiért ez fontos, hogy, akinek érzékeny a bőre a napvédőkre (apró pici vagy akár nagy pattik jönnek ki) és ezt tapasztalja ennél a CC krémnél is, az jobb is, ha tovább adja. Sajnos ezek a kozmetikumok nem túl bőrbarát fényvédőket tartalmaznak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Evaaaa

2018. október 22.

praktikus a csomagolása, kellemes az állaga, viszonylag jól fed
száradás után megváltozik a színe, nekem túl rózsaszín lett
szemkörnyékre pocsék, minden ráncba beleül
púder nélkül nem túl tartós, nem bír ki egy napot
féláron vettem, teljes áron biztosan nem venném újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

praktikus a csomagolása, kellemes az állaga, viszonylag jól fed
száradás után megváltozik a színe, nekem túl rózsaszín lett
szemkörnyékre pocsék, minden ráncba beleül
púder nélkül nem túl tartós, nem bír ki egy napot
féláron vettem, teljes áron biztosan nem venném újra

timcsike04

2018. október 22.

Glamour-napok alkalmával jutottam hozzá féláron,így megérte, de teljes áron nem venném meg. Nagyon szép fedést nyújt, viszont ami zavar, hogy pár óra elteltével iszonyatosan fénylik az arcbőröm miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

pilla91

2018. október 20.

Először nagyon tetszett, szép a finishe, nekem korrektorral kiegészítve tökéletes fedést nyújt, az illata se zavar.
DE! olyan szintű és iszonyatos ragyákat okozott, hogy ez valami hihetetlen. Eleinte nem tudtam rájönni, hogy mi lehet a ludas, majd abbahagytam a használatát és érdekes módon egy pattanás se került az arcomra. Nagyon sajnálom, mert színben tök jó lett volna. A ragyák miatt nálam ez a termék kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.