Bourjois

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

"Felfedezhetetlen", tartós mattító alapozó.

Ár: 1000 , Eladó: Suchi
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy személyes átadás, Foxpost is megoldható.

Eperke

2020. november 23.

Jó kis alapozó lenne, ha nem oxidálódna... sajnos felkenés után olyan fél órával az arcom olyan színű mint egy narancs...😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Orina1

2020. július 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. 42 évem során talán a legjobb választásom.
Kicsit masszívabb állag, de nem nehéz elkenni. Világos bőröm van 3-as árnyalat jó lett rá. Azért sárgásnak nem mondanám, de majd megfigyelem napközben is, mert ez nekem nem tűnt fel. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. 42 évem során talán a legjobb választásom.

Tempete

2019. szeptember 30.

Imádom ! :) Számomra tökéletes a zsíros bőrömre. Végre valami, ami mattít, de nem ül bele a szemem alatti barázdákba! A Catrice alapozójával ez volt a bajom.
A színe nekem teljesen tökéletes, sárgás árnyalatú a bőröm, úgyhogy nem zavar, hogy van egy kis narancsos beütése. Óvatosan kell vele bánni, inkább két vékony rétegben felvinni, mert elég sűrű állagú. A fedését közepesnek mondanám. Ez nekem pont elég, néhány szeplőn kívül semmi nincs a bőrömön. Az összetevők is elég jók. Száraz bőrre azért nem javaslom. 8-9 órát rajtam simán kibír :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

kersh

2019. május 7.

A drogériá alapozók közül messze a legjobb. Nekem nap végére sem fénylik ki tőle a bőröm, szép matt marad és az állagát és a színeit is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Kinguska09

2019. április 8.

Sajnos nem igazan valt be
A kaphato drogeriakban legsotetebb arnyalatot valasztottam de meg az is sapitott :/ meg ez a legkisebb mert max keverem de nekem maga az allaga sem jott be tul kremes es ragacsos erzetet hagy hasznalat utan - kiemeli a porusokat es maszk hatast kelt :/ pedig nem teszek fel tobb reteget belole a borhibakat elfedi de hamar kopik es foltos lesz es 1-2 ora mulva erosen elkezd fenyleni az arcom foleg a T vonalban :/ hasznalok en ala fole mindent de akkor sem lett tartos(abb) sajnalom egyebkent biztos sokaknak bevalik inkabb azoknak ajanlom akiknek “hibatlan “ boruk van es feher azoknak kivalo lehet lehet csak az en bortipusomnak nem felel meg .
Pattanast nem okozott sem irritaciot nem szaritott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Sajnos nem igazan valt be
Pattanast nem okozott sem irritaciot nem szaritott.

fomnaba

2019. február 24.

A legjobb alapozóm eddig. Nagyon látványosan, szépen fed. Már évek óta BB és CC krémeket használok, ég és föld a fedése. Sárgás, de felvéve idomul a bőrödhöz. Nekem a saját arcbőröm fakó, viszont ezzel egészségesebbnek tűnik. Nagyon kevés kell belőle különben nagyon maszkos lesz.
Most, hogy olvasgattam a véleményeket, lehet oxidálódik (sötétebb lesz) estére, de engem pont nem zavar, mikor hazaérek nem egy élő halott néz vissza legalább.:)
Viszont nagyon száraz bőrre nem ajánlom vagy idősebbeknek. Anyukám is vett és neki borzasztó volt (50+ és száraz bőr).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

szmtunde

2018. október 14.

Glamour napokon szereztem be, amolyan "gyorsan kell egy alapozó kerítsünk valamit, ami mattít". Max factort szerettem volna venni, de természetesen szombat délutánra már leraboltak mindent, így abból nem találtam számomra megfelelőt. Megláttam ezt, rá volt írva hogy mattít, gondoltam adok neki egy esélyt, végülis féláron be tudtam szerezni. A színt valami hihetetlen módon sikerült tökéletesen eltalálnom! Ma kipróbáltam, így konkrétan egy fél napos véleményem van a termékről, de az mind pozitív. Nekem semmilyen sárga, vagy maszkos hatás nem jelentkezett, még csak nem is oxidálódott, nem változott a színe semerre. Szép, egységes bőrképet adott az arcomnak. Az én homlokom mondhatni extrém zsíros, szóval olyan 2 óránként kb. rá szoktam nézni még az Estée Lauder alapozóra is, mert átfénylik hamar a bőröm. Nos, ma úgy próbáltam ki (úgyis itthon vagyok), hogy direkt nem használtam púdert, mondván így tudom a legjobban megállapítani mennyit bír ki. Pozitívan csalódtam benne, hiszen már nagyjából 6 órája van rajtam, és még mindig jól viselkedik. Kicsit fénylik az arcom már, de messze nem olyan vészes a helyzet. Szóval számomra ez a termék abszolút megérte az árát eddig. Remélem később sem fogok benne csalódni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

baba_girl_16

2018. szeptember 30.

Összességében nem egy rossz alapozó, szépen fed, habár jól kell vele dolgozni, mert a pórusokat kissé kiemeli. A tartóssága is megfelelő, egy teljes munkanapot kibír úgy, hogy nem kell javítgatni. Púder nélkül is egész nap matt marad. Az egyedüli és legnagyobb problémám ugyanaz, mint előttem jópár embernek, hogy a színe iszonyatosan sárga. Pár másodperc után tényleg igazodik valamennyire a bőr színéhez, de akkor is sárga marad és maszkos hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

viviennev

2018. szeptember 17.

Ha az első próba után írtam volna véleményt, szörnyen lepontoztam volna. Erős az állaga, kicsit nehezen tudtam elegyengetni az arcomon.
Az utóbbi néhány használat alatt viszont rájöttem hogy ezt az alapozot ( szerintem ) ecsettel lehet szépen eldolgozni, es így már nincs bajom vele!
Sárgás tónusú, azzal nekem szinten nincs bajom, szerintem jó az illata, szépen mattul , nekem nem fénylett át ( ami ritka ) .
Összességében egészen jó alapozo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Összességében egészen jó alapozo!

Zsuzsi216

2018. szeptember 10.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg a dm-ben 1000 forintért. Már bánom, hogy csak egyet vettem.
Szerintem jó a fedése, könnyed az állaga, szép bőrképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Szerintem jó a fedése, könnyed az állaga, szép bőrképet ad.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.