Bourjois

Ár:   €7   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, az összetevőket feltöltötte: Evica, Módosítva: 2013. július 9.

Ár:   €7
Lelőhely:   drogáriék, online

10x dúsabb, selymesen lágy szempillák az igéző tekintetért. A szempillaformázó kefe minden szempillát egyesével fest be intenzív feketére.

Zorica

Korcsoport: >54
2017. december 19.

Ez az első spirálom a Bourjois-tól. Nem ezt akartam megvenni, de amelyiket kinéztem magamnak épp nem volt a DM-ben mikor ott jártam. Nagyon szeretem, de sajnos lassan elfogy. Szerintem szuper jó termék. Alapból szinte láthatatlan, elég ritka és rövid szempilláim vannak. Ezzel nagyon szép, feltünő pillákat tudok festeni. Szerintem hosszít és kicsit dúsít is (sajnos nem 10x, de szerintem ezt egy spirál sem tudja) jó a keféje, a festék állaga, szép fekete, tartós, nem potyog, nem irritál, szép az incije. Sajnos kicsit drága, ennek ellenére azt gondolom megéri az árát.
Nálam biztosan újravevős kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 19.

Nálam biztosan újravevős kategória.

erilan

2016. szeptember 26.

Nagyon szeretem, mert látványos töle a szempillam, le kellett mondanom az ára miatt a kedvenc ysl spiralomrol, ez megközelíti azt az eredményt. Sajnos ez a bourjois termék is eltűnik /eltűnt a dmbol és douglasbol nálunk, nagyon dühítő vevőpolitika :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

MissKenedy

2016. augusztus 30.

Jelenleg a márka tekerős spirálját használom már vagy fél éve, teljesen beleszerettem. De előtte ezt a spirált használtam jó sokáig, nekem abszolút bevált. Nagyon szépen besűrítette a pilláimat, és dúúúrván fekete a színe:) De sajna a testvér legyőzte. Egyszer lehet veszek belőle ha akciózzák:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

lenochka

2016. június 4.

Csomagolás: Az az igazság, hogy a csomagolásáért annyira nem vagyok oda.A magenta-fekete kombó tetszik, de ez a csíkos design és a sok, jóformán tök felesleges felirat nem igazán. Egyszerűen nincs luxus érzésem tőle! 9 ml egyébként.

A kefe: Ez egy elég hagyományos formájú, viszonylag duci, egyenletesen vastag, sörtés keféjű spirál.

Illat, állag, szín: A spirálnak pont ugyanolyan illata van, mint a L'Oreal spiráloknak.Nem zavaró, használat közben egyáltalán nem érezhető. Az állaga jó: nem túl folyékony, nem túl száraz, a kezdettekkor sem volt túlságosan híg. A színe szép fekete, nincs gond vele.

Használat, hatás: Azt kell, hogy mondjam, a kapcsolatunk nem indult valami fényesen....
Az elején nagyon összetapasztotta és összekuszálta a pillákat, egyszerűen nem úgy álltak, ahogy kellett volna, ráadásul kis gombócok keletkeztek egy-egy pilla közepén/végén/tövében.

Tartósság: A tartóssággal nem volt gond, nem tapasztaltam semmi kirívót.

Összességében: Nem tudom, hogy a kefe vagy a festék állaga-e a ludas, mindegy is, a lényeg, hogy nekem ez a spirál csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Tartósság: A tartóssággal nem volt gond, nem tapasztaltam semmi kirívót.

felhasznaloinev

2016. május 13.

Jó kis cucc, nem rég vettem másodszor, és másodjára sem változik a tapasztalatom. Kb. tíz használat után már nem csinál olyan igazán szép pillákat, és ha sokat szöszöl vele az ember, tényleg póklábasít. Valamiért mégis nagyon szerettem, csak ezért a minőségért kicsit drága, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy akár már ezer forintért is lehet nagyon király spirálokat venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Szofi80

2016. május 10.

Fantasztikus spirál. Szerintem a legjobb.
Tartós, gyönyörű hosszú és látványos szempillákat eredményez.
Ki kell tapasztalni a használatát s akkor egyáltalán nem tapad és nem póklábasít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Fantasztikus spirál. Szerintem a legjobb.
Tartós, gyönyörű hosszú és látványos szempillákat eredményez.

Kitty1220

2015. december 31.

Többször újra vásároltam! Nem ragad össze és dús pillákat csinál. Tudni kell használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

greengirl115

2015. november 22.

Nem ez a kedvenc darabom a Bourjois szempillaspirálok között. Ugyan látványos pillákat varázsol 2 rétegben az én semmilyen szempilláimból is, azonban nagyon összetapasztja őket, olyan igazi pókláb pillákat csinál. Ha szétválasztgatom őket, akkor szép dús a végeredmény, de ez sajnos nagyon időigényes, így ritkán nyúlok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Cirné

2015. október 22.

Először is muszáj leszögeznem, hogy a kedvenc spiráljaim Bourjois spirálok, szerintem szuper a Twist up the volume és a Queen Attitude. Ez a példány nem a legmeggyőzőbb, úgy tudnám összefoglalni, hogy "póklábasít". Nagy előnye, hogy társaihoz hasonlóan 10 órát is kibír, de azért inkább másikat vegyetek... Szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

makeupmaniac

2015. október 13.

Szerintem a kevés olyan spirálok közé tartozik ebben a kategóriában ami nem nagyon durván dúsít de valahogy mégis természetesnek hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.