Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heléna, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Tusfürdők

Borotválkozni is lehet vele.

Gabriella1992

2014. november 23.

Nagyon cuki kis flakonja és illata van, nagyon tetszik ez a rózsaszín zselés állagú tusfürdő, de alig habzik! Amin meglepődtem az az, hogy nem szárította ki a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

lauran

2013. október 5.

Hát nem tudom, de az enyém egyáltalán nem habzik. Azaz kevésbé habzik, mint nem ezzel a tulajdonságukkal reklámozott társaik. És mivel a habja miatt vettem, átverésnek tartom az egészet, főleg hogy az illata sem olyan extra. Átlagos tusfürdő. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

Cipriana

2012. szeptember 6.

Szuper, jól habzó, finom illatú tusfürdő! Én Belgiumban szoktam beszerezni, mert Magyarországon (szerintem) nem kapható. És valóban borotválkozáshoz is alkalmas.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

lilly77

2012. július 30.

Nagyon intenzív, tömény vaníliaillatú tusfürdő, annyira erős, hogy csak télen tudom használni, melegben fullasztó. Egyetlen bajom az állagával van, a flakonból kiöntve zselés, és nagyon sokat kell használni, hogy habot képezzen. Vanília rajongók biztos nem fognak csalódni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Heléna

2012. július 18.

Évekkel ezelőtt használtam, újabban nem is látok a boltokban Bourjois tusikat, de emlékszek, hogy valami eszméletlen jó illata volt, parfümnek is elment volna, puha, dús, selymes habot képezett, és meglepően alacson áron vettem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.