Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2.5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alicesmith, Módosítva: 2013. május 14.

Kiszerelés:   2.5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Normál

A Bourjois legújabb imádnivaló pirosítói

4 árnyalatban kaphatóak: 01 Nude Velvet, 02 Healthy Glow, 03 Rose Tender, 04 Sweet Cherry

Yeticica

2017. május 2.

Imadom! Rose tendert hasznalom. Aki szereti a nem matt alapozot (healthy mix serum ) annak sokkal jobb megoldas a krem pirosito, mint a por. Gyonyoru, termeszetes szine van, ujjbeggyel szep egyenletesen fel lehet vinni, enyhen selyemfenyu, es szupertartos. Regota haszndlom, de ha elfogy, ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

sombra

2016. november 18.

A legjobb pirosító! Nem porol, nem mázgálódik el, akár 1 napot is kibír. A 01-es árnyalat egy tökéletes, természetes szín. Nekem csak ebayről sikerült beszerezni, kb 3000 Ft-ért. Ennyiért nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

monacska26

2014. június 16.

Nude Velvet tulajdonos vagyok, de legszívesebben mindegyiket kipróbálnám *.* Nagyon édes kis dobozkában van, rózsaszín felirattal. (sajnos) Igazán elragadóóó :D Kellemes barackos színe van, az ujjaimmal viszem fel, óvatosan belepaskolgatom az orcáimra, majd ecsettel is eldolgozom. Én is úgy rendeltem, mert itthon nem lehet kapni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

icipiciencsilany

2014. március 7.

Nagyon szuper! Én iparfümériáról rendeltem, Healthy Glow árnyalatban. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Használom a hagyományos Bourjois pirosítót is, azzal is nagyon meg vagyok elégedve, de ez még azon is túltesz :) Aki a poros verziónál nehezményezte, hogy a préselt állaga miatt nem lehet kinyerni egy idő után normálisan a színt, annak itt ilyen problémája nem lesz. Ráadásul nincs is olyan erős illata, mint a "testvérkéinek" :) Jól pigmentált szín, tartós, egész nap valóban egy egészséges ragyogást kölcsönöz az arcomnak. Csak azt sajnálom, hogy interneten lehet csak rendelni, nagyon szívesen kipróbálnám a többi árnyalatát is. Nekem csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

vrozi

2014. február 18.

Nude Velvet árnyalata van meg. Szuper kis darab.
Barackos árnyalata van és végre egy krémpirosító, aminek nincs zsíros hatása. Amikkel eddig találkoztam, azokkal kapcsolatban nem tudtam megérteni, hogy miként képes azt bárki is az arcbőrére kenni.
Ez viszont fantasztikus! Finoman krémes az állaga, ami arcon már inkább kicsit púderes. Kicsit ügyeskednem kellett a felvitellel, de nem lehet eltúlozni. Az ecset nagyon jól felveszi és könnyen el is oszlatható vele. Illata nincs kifejezetten. Aprócska kiszerelés.
Én ASOS-ról rendeltem akciósan. Az elmúlt évek alatt nagyon sok mindent rendeltem onnan, mindig időben és gyorsan, biztonságosan szállítanak (kis reklámot már :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Nude Velvet árnyalata van meg. Szuper kis darab.

Pöti

2013. december 17.

Ma végre meghozta a postás bácsi az én kis drágáimat. Én se bírtam magammal és megrendeltem őket a netről. Az ASOS-ról rendeltem őket, ingyen szállítással, így 3350 Ft volt darabja. Imádnivalóak, nekem a healthy glow és a nude velvet árnyalat tetszett meg. Amin megdöbbentem, hogy még kisebbek mint a por pirosítók. Súlyra ugyanannyi van bennük, de ezek kisebb dobozkában vannak. Az illatuk ugyanolyan rózsa. A tégelyben krémes, felkenve már inkább púderes hatásuk van. Nem bántam meg, hogy megvettem őket, mert nagyon cukik és most amúgy is krémpirosító lázban égek... Szerintem itthon is lenne rá bőven kereslet, sose értettem, hogy miért ilyen szűk termékpalettával dolgoznak.

Update: megjöttek a tesókák... Jaj, imádnivalóak, mindenkinek bátran javaslom a beszerzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

merchajnalka

2013. november 11.

Hát én bizony megrendeltem, Angliából, Ebayen keresztül mind a négy színt. És meg kell mondjam, szerintem még a szállítási költséggel (csak alap, még 10 napon belül megkaptam) együtt leosztva is kevesebbe került, mintha itthon nálunk is árusítanák. Vicc. Ennyit a forgalmazási kérdésekről.
Amiért ennyire vágytam rájuk, mert ezeket az színeket viselem előszeretettel a szájamon is: nude, narancsos, rózsás, piros. Szemeztem az Art Deco krémpirosítókkal is, de valahogy a Bourjois-hoz vonzódtam. Lehetnék én is burzsoá??? :)
A pirosítók mind cuki kis színszerinti tégelyekben jöttek, imádnivalók. Pici mágnessel záródnak, nem atombiztos, de tartja magát. Pici tükör is helyet kapott benne, ami igazán előnyös lehet, bár én pirosítót nem igazán hordok magammal. A nude velvet nekem a totál alap bőrszín, mégis szépen kiemeli az arccsontot. A healthy glow - ahogy a neve is mondja - egészséges ragyogó színt ad, rajtam kicsit narancsos beütéssel, tény, hogy ez a legfénylőbb a többihez képest. A rose tender halvány rózsás, kicsit fénylő, míg a sweet cherry - én ugyan a cseresznyét nem ilyennek képzelem - a legrőteljesebb szín. Nagyon könnyű velük bánni, én ujjal szoktam felvinni, beleütögetni a BB krémembe vagy az alapozóba. Volt hogy kicsit sokat sikerült, viszont krémes volta miatt rá tudtam plusz réteg BB/alapozót tenni, amin keresztül azért szépen átsejlett a szín. Könnyen eldolgozható, és beledolgozható mind a BB krémembe mind az alapozómba. Nem csomósodik, nem kukacosodik. Tartósnak is érzem, kellemes viselet. Természetes, nem túlzó tolakodó plusz színt ad az orcáknak. Nem bántam meg, hogy nem vártam tovább, hanem rendelésre adtam a fejem. (Sőt, ahol kérdeztem: Müller, Douglas, ott kategorikusan kijelentették, hogy nem valószínű a mo-i terjszetés. Ha vki. szívesen rendelne, elküldöm a sellert, akitől én vettem. Kb. 3200 FT-ra jött ki / DB)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

varadi85

2013. június 26.

Meguntam a várakozást, mivel hetekig sehol nem találtam, így megrendeltem neten, és totál el vagyok ájulva tőle. Annyira kis könnyű és cuki az egész, bár krémpirosító, de nem az a "ragacsos" fajta, púderes, matt a finise. Én a Nude velvet árnyalatban rendeltem, ez egy barackos-korallos árnyalat, igazán nyári. Ha olyan kedvem van, akkor épp csak egy leheletnyit viszek fel, így nagyon természetes a hatás, de építhető is.
Alig várom, hogy végre megjelenjen az itthoni boltokban is, mert a többi árnyalatot is meg akarom nézni. Egyértelműen csillagos 5!!!
Részletes teszt képekkel itt olvasható: http://theverystyle.blogspot.hu/2013/06/kremes-kis-semmiseg-teszt.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

alicesmith

2013. május 14.

Végre ma megvettem a 04-es Sweet Cherry árnyalatban. Nagyon tetszik az állaga: sűrű, jól pigmentált krém, gyönyörűen fel lehet vinni. Felvitelkor púderessé válik, nagyon természetes színű, matt finish-ű. A szín nagyon tetszik, kicsit olyan barnás-rózsaszínes, igazi nyári szín. Egyelőre 5 csillag mert a sima pirosítóját is nagyon imádom!!
Szemeztem a Rose Tenderrel is, de nekem az túl csillogós...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Szemeztem a Rose Tenderrel is, de nekem az túl csillogós...

Antioxidánsok: Tocopherol

Alkoholok: Isostearyl Alcohol
Emolliensek: Triethylhexyl Trimellitate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Isononyl Isononanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isostearyl Alcohol, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Caprylyl Methicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 22 Lake / CI 45380, Red 7 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 42090, CI 12085, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 Lake / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.