Bourjois

Ár:   4540 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Maximális hosszúságot és hihetetlen volument ad a szempilláknak.

• jelentős mértékben sűríti a pillákat
  • nem kenődik szét
  • intenzív színű
  • elválasztja egymástól a szempillákat

Ár: 2500 , Eladó: Monaaaaa
Állapot: Új, Helyszín: Heves, fizetés: Posta, utalás
NikolettaP

2019. március 20.

Szerintem ez egy szuper spiràl, nagyon szeretem hasznàlni. Gyönyörűen szétvàlasztja a pillákat, ez a keféjének köszönhető, ami íves kialakítású és sok-sok sörtèből áll 😊 Én nagyon jól tudok vele dolgozni. (Màr régóta műanyag kefés spirálokat használtam.) Ami miatt levonok egy csillagot, hogy sajnos maszatolódik valóban, mint ahogy rajtam sajnos a legtöbb spirál.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Orchideadin

2019. március 1.

Iszonyatosan túl van árazva! Glamour napokon vettem, féláron, de még így is sok volt ezért a minőségért. Nem mondom hogy a legrosszabb szempillaspirálom, de a középmezőny legaljához tartozik. Szépen dúsít, picit hosszabbít. Ami katasztrofális benne, hogy nagyon kenődik, nem csak felvitelkor, hanem a nap folyamán is. És hangsúlyozom hogy negyedáron sokkal jobb szempillaspirálokat lehet kapni!

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

nominono

2019. február 17.

Szerintem nem éri meg a pénzt, egyeletlenül lehet vele felvinni a festéket a pillákra, és még pereg is.

nominono
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

devilcsillu

2019. január 26.

Nagyon gondolkoztam, hogy levonjak-e csillagot tőle, de végül azért kapott csak 4-et, mert elvileg nem vízálló mégis iszonyat nehéz leszedni(a mostani szembe hóesésnél viszont sokat köszönhetek ennek a tulajdonságának), és azért nap végére egy ici-picit fekete foltos lesz a szemem alja,de ezt legalább könnyen el lehet távolítani napközben. Gyönyörű nagy pillákat csinál, amik nem tapadnak össze, és könnyű a felvitele is, bár kell idő míg megszáradt, máskülönben ha nem figyelek oda felkenődik. A végeredmény miatt viszont ezek a rossz tulajdonságok eltörpülnek. Újra nem hiszem hogy veszem, még kísérletezgetek inkább más, olcsóbb verzióval.

devilcsillu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Leander

2018. december 2.

Nagyon jó kis spirál. Talán egy hangyányit elmarad a L'oréal Paradise Extaticjától, ill. a Max Factor 2000 Calories spiráljaitól, de tényleg csak egy hangyányit. Cserébe viszony gyönyörű a kiszerelése, jó kézbe venni és csodásan mutat a fürdőszoba polcon. Sokan beszámoltak arról, hogy túl sok festéket vesz fel a keféje, póklábaz, összeragasztja a pillákat. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy különösen jól működő darabot, de én semmi ilyet nem tapasztaltam. Gyönyörűen dús, egymástól elválasztott pillákat csinál. Természetes hatású, műszempilla hatás nincs, de csodásan kiemeli a pillákat, visszafogott, mégis hangsúlyos a végeredmény. Lemosni is könnyű, nem bántja, töri a pillákat - nekem bejött.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Asbenka

2018. november 16.

A kefe túl sok festéket vesz fel, ezáltal nem lehet szépen felvinni. A szempilláim összeragadtak, viszont sem hosszabbak, sem dúsabbak nem lettek a használat után. Délutánra teljesen lemászik a festék a szemem alá. A korábbi Bourjois szempillaspirálok után ez a termék óriási csalódás!

Asbenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

cintialaura

2018. november 12.

Pff... féláron vettem és még így is megbántam mert használhatatlan. A kefe kialakítása szörnyű, az egyik felén egyáltalán nincsenek sörték, a másik pedig túl sok festéket vesz fel. Tapaszt, hiába megyek át a pilláimon fésűvel. Se nem hosszabbít, se nem dúsít, nem ajánlom.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

k.boglarka

2018. november 1.

Őszintén szólva nem tudom hová tenni ezt a spirált. Nap végére nekem is elkenődik kissé. Ráadásul sok festéket is visz fel. Jobb napokon egész szép pillákat csinál, de máskor lehetetlen a sok festék miatt. Nemhiszem, hogy újra veszem.

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

BolAnn

2018. október 26.

Glamour kuponnal vettem meg, 50%-kal olcsóbban, szerencsére. Hatalmas csalódás. Néhány óra múlva elkenődik, nem érhető el vele látványos hatás.

BolAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

buzavirag

2018. október 14.

A glamour napok alkalmával vettem meg, teljes áron nekem sok. Még kiserletezgetek vele. Maybelline lash sensationalt használok, amivel woow muszempilla hatást tudok elérni. (Ez nekem fontos, mert spiralon kívül es szemoldokceruzan kívül nem használok semmit, mivel a munkam nem engedi.) szépen szétválasztja a pillakat, tényleg olyan mintha vékony tusvonal lenne a szempillaim tövében. Egyelőre muszempilla hatást nem tudtam elérni vele, és kicsit mintha a nap végére felkenodott volna a szemöldököm alá. Ki kell tapasztaljam a használatát.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Pantolactone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.