Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   4540 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Maximális hosszúságot és hihetetlen volument ad a szempilláknak.

• jelentős mértékben sűríti a pillákat
  • nem kenődik szét
  • intenzív színű
  • elválasztja egymástól a szempillákat

Ár: 2500 , Eladó: Monaaaaa
Állapot: Új, Helyszín: Heves, fizetés: Posta, utalás
Nessy

2019. június 7.

Mivel volt már Bourjois spirál ami nagyon bevált, ezért is választottam ezt a kis aranyost. Nekem megfelel, nincs wow műszempilla hatás, de én azt nem is szeretem, amúgy is hosszúak a szempilláim, tehát nekem emelés, kis göndörítés és szétválasztás kell. Remekül teljesít és a lemosása sem nehézkes. Nagyon szép üveg tégely, cicás kupakkal.

Up: kidobtam, mert nagyon keményítette a pilláimat és sokszor póklábakat csinált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Beata91

2019. május 23.

Sajnos ennek a márkának nem jöttek be a spiráljai. Ez a fajta lepereg, nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Boriskajuliska

2019. május 21.

Sajnos nem jöttem rá hogy miként kell "megfelelően" használni, ezért egy sietős reggelen kidobtam a kukába miután többedszerre kenődött össze vissza a szemem alatt. Nem nagyon száradt, és a keféje sem nekem való. Csak azért nem 1 *, mert valószínűleg az én ügyetlenségem miatt nem sikerült megszeretnem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

Nevartse

2019. április 14.

Vegyes érzéseim vannak, mert utóbb derült ki, hogy a Bourjois állatkísérletet végez :(((( Nagy kár érte, mert szerintem kifejezetten jó ez a szempillaspirálja. Direkt összehasonlítottam az IsaDora Build-up mascara extra volume nevű termékével, úgy, hogy az egyik szememre az egyik márka, a másikra a másik márka szempillaspirálját használtam. Egyrészt az IsaDora alig látszódott, másrészt egy idő után valahogy felkenődött a szemhéjam feletti részre. A Bourjois-val viszont látványos a hatás, egyáltalán nem kenődött el, és nem is pergett. Leszedni is nagyon könnyű volt. Ugyanezt a tesztet megcsináltam az Alverde "Nothing but volume" nevű szempillaspiráljával, az eredmény ugyanaz lett, mint az IsaDora termékével - a Bourjois termékével szemben szinte láthatatlan, és pár óra múlva pandamaci lettem. Mégis bojkottálni fogom a jövőben a Bourjois-t, az állatkísérletek miatt. Legközelebb a hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás helyett előre megnézem, hogy mely márkák tesztelnek állatokon és melyek nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

NikolettaP

2019. március 20.

Szerintem ez egy szuper spiràl, nagyon szeretem hasznàlni. Gyönyörűen szétvàlasztja a pillákat, ez a keféjének köszönhető, ami íves kialakítású és sok-sok sörtèből áll 😊 Én nagyon jól tudok vele dolgozni. (Màr régóta műanyag kefés spirálokat használtam.) Ami miatt levonok egy csillagot, hogy sajnos maszatolódik valóban, mint ahogy rajtam sajnos a legtöbb spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Orchideadin

2019. március 1.

Iszonyatosan túl van árazva! Glamour napokon vettem, féláron, de még így is sok volt ezért a minőségért. Nem mondom hogy a legrosszabb szempillaspirálom, de a középmezőny legaljához tartozik. Szépen dúsít, picit hosszabbít. Ami katasztrofális benne, hogy nagyon kenődik, nem csak felvitelkor, hanem a nap folyamán is. És hangsúlyozom hogy negyedáron sokkal jobb szempillaspirálokat lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

nominono

2019. február 17.

Szerintem nem éri meg a pénzt, egyeletlenül lehet vele felvinni a festéket a pillákra, és még pereg is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

devilcsillu

2019. január 26.

Nagyon gondolkoztam, hogy levonjak-e csillagot tőle, de végül azért kapott csak 4-et, mert elvileg nem vízálló mégis iszonyat nehéz leszedni(a mostani szembe hóesésnél viszont sokat köszönhetek ennek a tulajdonságának), és azért nap végére egy ici-picit fekete foltos lesz a szemem alja,de ezt legalább könnyen el lehet távolítani napközben. Gyönyörű nagy pillákat csinál, amik nem tapadnak össze, és könnyű a felvitele is, bár kell idő míg megszáradt, máskülönben ha nem figyelek oda felkenődik. A végeredmény miatt viszont ezek a rossz tulajdonságok eltörpülnek. Újra nem hiszem hogy veszem, még kísérletezgetek inkább más, olcsóbb verzióval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Leander

2018. december 2.

Nagyon jó kis spirál. Talán egy hangyányit elmarad a L'oréal Paradise Extaticjától, ill. a Max Factor 2000 Calories spiráljaitól, de tényleg csak egy hangyányit. Cserébe viszony gyönyörű a kiszerelése, jó kézbe venni és csodásan mutat a fürdőszoba polcon. Sokan beszámoltak arról, hogy túl sok festéket vesz fel a keféje, póklábaz, összeragasztja a pillákat. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy különösen jól működő darabot, de én semmi ilyet nem tapasztaltam. Gyönyörűen dús, egymástól elválasztott pillákat csinál. Természetes hatású, műszempilla hatás nincs, de csodásan kiemeli a pillákat, visszafogott, mégis hangsúlyos a végeredmény. Lemosni is könnyű, nem bántja, töri a pillákat - nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Asbenka

2018. november 16.

A kefe túl sok festéket vesz fel, ezáltal nem lehet szépen felvinni. A szempilláim összeragadtak, viszont sem hosszabbak, sem dúsabbak nem lettek a használat után. Délutánra teljesen lemászik a festék a szemem alá. A korábbi Bourjois szempillaspirálok után ez a termék óriási csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Pantolactone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.