Bourjois

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   drogáriék, online
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

revontulet

2017. július 7.

Evek ota ezt hasznalom, egyszeruen szuper. Kozepes a fedese, de en nem is szeretem a maszk hatasuakat. Nagyon szepen eldolgozhato, kellemes finisht ad, nem matt, hanem inkabb termeszetes a vegeredmeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Nikoletta96

2016. június 15.

ÉLETEM LEGESLEGJOBB ALAPOZÓJA!!!!!!!! Kicsit drága, de MEGÉRI! Van egy pár régi pattanás heg az arcomon :/ Nehéz eltüntetni, rengeteg alapozót kipróbáltam, Max factor, Maybelline, Rimmel, Miss sporty, Avon, Catrice, egyiksem vált be igazán. DE EZ IGEN. Amíg élek ezt fogom használni, tökéletes a fedése, tökéletes az állaga, nem túl sűrű, természetes hatást kellt, az illata is nagyon kellemes. És kényelmesen az utolsó cseppig ki lehet használni. Nem ad zsíros érzetet és tartós, egy hosszú fárasztó nap után is tökéletesen az arcomon van.

Nagyon nagy köszönet neki, hogy visszaadta az önbizalmamat, csak ajánlani tudom minden olyan nőnek, akinek van egy pár heg az arcán! ♥BOURJOIS♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

BernieR

2016. április 21.

Nagyon szépen fed, egyszerüen imádom a finish-ét, teljesen természetes hatást nyújt, a száraz részeket is szépen elfedi viszont a zsiros részeken érdemes púderezni. Sajnos rajtam nem annyira tartós, gyümölcskivonat ide vagy oda a pórusaimat kissé eltömitette, ezért az 1 csillag minusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

CataKatinka

2016. január 29.

Nagyon szeretem ezt az alapozót.Nagyon száraz a bőröm, így olyat kerestem ami nem szárít annyira, a gyümölcskivonatok miatt választottam és nem bántam meg. Nagyon tartós és nem túl magas a fedése, hétköznapokra kiváló. Már a harmadik üveggel fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

lhekszi

2015. október 23.

Egy hétig visszajártam a Müllerbe, mire végre kiválasztottam ezt az alapozót és nem bántam meg. Száraz bőröm van, de teljesen bevált ez az alapozó. Nem emeli ki a száraz részeket (igaz én reggeli arckrémezés után viszem fel), közepes/enyhe fedése van, amit szerettem is volna, egész nap fennmarad. Színe tökéletesen illeszkedik az arcomhoz, nem lesz maszkos hatása, egészséges, normál arcbőr kinézetem van, nem az a nagyon matt, hogy félek hozzányúlni is. Összetevői sem rosszak, az ára is átlagos, szeretem. Elég sokáig elég lesz nekem egy üveg, de akár újra is venném majd a későbbieknek, ez csak a sminkelési kedvemtől függ :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

papucsallatka

2015. május 26.

egész jó volt, de azért újra nem fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

egész jó volt, de azért újra nem fogom venni

csbabo

2015. január 23.

Ez a kedvenc alapozom. Tag porusu a borom es kombinalt. Jol fed, nem ul be a porusokba, nincs maszk hatasa. Termeszetes feluletet nyujt. Nagyjabol 4-6 oran at tart nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 23.

zsooofi

2014. november 25.

Eddig csak a high end alapozókkal voltam megelégedve, de a horribilis áruk miatt valami alternatívát keresek. Sajnos úgy érzem, nem ez az alapozó lesz a megfelelő alternatíva.
Egy vásárlásom alkalmával kaptam egy mintát ebből az alapozóból. Sajnos sokkal sötétebbet, mint amire szükségem lenne, de az nem a termék hibája. Szóval 53 Beige clair árnyalatot kaptam kipróbálásra. Nagy különbségek vannak a high end alapozókkal szemben, ezt már előre is mondhatom. A high endes alapozóm eltünteti a pórusokat, ez még ki is hangsúlyozza sajnos. Ahogy rajtam van, azt érzem, hogy úgy nézek ki mintha idősebb lennék legalább 5-6 évvel, előhozza a ráncokat. A fedése amúgy jó, szóval ez pozitívum, de nem hozott lázba, hogy menjek és vásároljam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

kisko

2014. szeptember 15.

Felső kategóriás alapozókat nem használtam még, de drogériásokhoz hasonlítva sokkal jobb minőségű. Nekem régóta megvan, mert ritkán használom (inkább csak télen), és akkor is krémmel összekeverve, nekem így szebb eredményt ad minden "arcfeső" termék. Mivel én így használom, nem tudom, mennyire erős amúgy a fedése. Nagyon szépen beledolgozható a bőrbe, egységes bőrképet ad. A sárgás alaptónusra egyébként is azt mondják, hogy mindenkin szépít, szerintem a Bourjois ezzel az alapelvvel apellál. Nem szokott kifényesedni, és a színét is tartja napközben, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

dodessz

2014. július 1.

Hat nekem ez nem jott be....az itteni velemenyk alapjan vettem meg, de a kryolan utan sztem nem er semmit,..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.