Bourjois

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Ázsiai gyümölcskivonatokkal gazdagított hidratáló, mattító púder. Az árnyalatok semlegesek.

4 árnyalatban kapható.

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ZANNAH

2019. április 30.

Kipróbálásra vettem ,jól működik és könnyen kezelhető ,újra vevős termék,púder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

Kipróbálásra vettem ,jól működik és könnyen kezelhető ,újra vevős termék,púder.

annaavarga

2019. március 5.

Kedvenc púderem, szépen mattiít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Kedvenc púderem, szépen mattiít.

Szandra1983

2019. február 23.

Nagyon szeretem a Bourjois termékeit,de ez a púder nagyon nem jött be.2 árnyalatat is probáltam.Sajnos egyik sem passzolt a bőrömhöz,de hogy fel óra múlva, mintha olajba mártottam volna az arcom úgy néztem k,i az mar felháboritó!Sajnálom,hogy pénzt adtam ki érte!A 700ft-os cv cadeaVeras púder lazan lekörözi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

szerka

2018. október 22.

Nagyon jó kis termék. Még egy picit fed is, és jól mattit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Nagyon jó kis termék. Még egy picit fed is, és jól mattit.

Yudit

2018. augusztus 10.

Szemkörnyéken a korrektor vagy alapozó fixálására használom. Jó dolog, hogy a vízhiányos bőrömet nem szárítja, nem irritál és nem ül bele az apró ráncokba, csak egy leheletnyi réteget képez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

morvaieszter

2018. július 25.

Csak ilyenkor nyáron használom, mikor nélküle tényleg mindent leizzadnék az arcomról, és tökéletesen elégedett vagyok. Egyenletes lesz tőle a bőröm és mintha ott sem lenne, egyáltalán nincs természetellenes hatása, a színe is szép és a végtelenségig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Kremi23

2018. június 29.

Én nagyon szeretem a Bourjois termékeket, ez is bevált. Egész jól fed és nekem tartós is. Ha elfogy veszem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

jul100

2018. június 26.

Most a nyári melegben próbálom használni magában, mert az alapozót 2 perc alatt leizzadom ilyen időben, de örülnék, ha lenne egy jó kis kompakt púderem, ami egységesít kicsit és mattít. Nagyon szép természetes a bőrön, jó illata van, tök reális a színválaszték, de magában is és a mattítós Pupa BB-mre kenve is átfényesedik egy pillanat alatt. Normál-száraz bőrön biztos csodajó, talán télen nekem is jó lesz, de most inkább fiók mélye.. :(
Plusz most vettem észre az összetevőit, annyira nem örültem nekik..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Plusz most vettem észre az összetevőit, annyira nem örültem nekik..

karolinakovacs87

2018. június 10.

Újra és újra visszatérek ehhez a termékhez, ahogy ennek a márkának az alapozójáho is. Ár érték arányban szuper. Fedése, mattítása számomra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Emics

2018. május 17.

Szép természetes hatású fedése van, könnyen fel lehet vinni. Általában alapozó felett szoktam használni, de önmagában használva is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.