Bourjois

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Ázsiai gyümölcskivonatokkal gazdagított hidratáló, mattító púder. Az árnyalatok semlegesek.

4 árnyalatban kapható.

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
niki123

2020. január 6.

Nem rossz púder. Tetszik, hogy kicsit színezett, így ad egy plusz fedést. Van hozzá tükör, bár a csomagolása nem annyira masszív, mert nekem a teteje már letört. Ami nem annyira tetszik benne, hogy azért valamennyire "látványos" a bőrön, kicsit poros és nehezebben eloszlatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

vikubogyo

2019. november 29.

Ez a kedvenc púderem!
Az én sárgás bőrömnek tökéletes a színe is.
Akinek nem sárga tónusu a bőre, ne próbálkozzon vele.
Én nagyon szeretem, de sajnos hónapok óta nem látom,csak a másik változatot... :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Ez a kedvenc púderem!
Az én sárgás bőrömnek tökéletes a színe is.
Akinek nem sárga tónusu a bőre, ne próbálkozzon vele.

SugarB

2019. október 18.

Nagyon szerettem. A színe is tökéletes volt, mattított, nem porolt, bársonyos érzetet adott. Újra akartam venni, de hülye voltam és mellé nyúlva vettem helyette Healthy Mixet, most azt kell elhasználnom, mielőtt újraveszem, mert nem szeretem felhalmozni a púdereket mert az a vége hogy sok összetörik vagy elfelejtődik.... (Bár nem rémlik, hogy őt láttam volna a polcokon egy ideje, és ez aggasztó.) Szóval számomra az egyik legjobb púder, de véleményem szerint a márka nagyon jó púdereket gyárt alapból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

BTLaura

2019. augusztus 15.

Az 53-as light beige árnyalat volt meg nekem, most értem a végére. Korábban teljes arcra használtam, de már csak a szem alatti korrektort fixálom vele, a smink többi részét nem igazán igénylem. Szerettem, nem szárított, pedig a szemem alatti rész borzasztóan hajlamos rá. Az illata is olyan kis kellemes, a tükre kellően nagy, de maga a csomagolás kis kompakt, nem foglal sok helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

ZANNAH

2019. április 30.

Kipróbálásra vettem ,jól működik és könnyen kezelhető ,újra vevős termék,púder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

Kipróbálásra vettem ,jól működik és könnyen kezelhető ,újra vevős termék,púder.

annaavarga

2019. március 5.

Kedvenc púderem, szépen mattiít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Kedvenc púderem, szépen mattiít.

Szandra1983

2019. február 23.

Nagyon szeretem a Bourjois termékeit,de ez a púder nagyon nem jött be.2 árnyalatat is probáltam.Sajnos egyik sem passzolt a bőrömhöz,de hogy fel óra múlva, mintha olajba mártottam volna az arcom úgy néztem k,i az mar felháboritó!Sajnálom,hogy pénzt adtam ki érte!A 700ft-os cv cadeaVeras púder lazan lekörözi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

szerka

2018. október 22.

Nagyon jó kis termék. Még egy picit fed is, és jól mattit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Nagyon jó kis termék. Még egy picit fed is, és jól mattit.

Yudit

2018. augusztus 10.

Szemkörnyéken a korrektor vagy alapozó fixálására használom. Jó dolog, hogy a vízhiányos bőrömet nem szárítja, nem irritál és nem ül bele az apró ráncokba, csak egy leheletnyi réteget képez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

morvaieszter

2018. július 25.

Csak ilyenkor nyáron használom, mikor nélküle tényleg mindent leizzadnék az arcomról, és tökéletesen elégedett vagyok. Egyenletes lesz tőle a bőröm és mintha ott sem lenne, egyáltalán nincs természetellenes hatása, a színe is szép és a végtelenségig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.