Bourjois

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Ázsiai gyümölcskivonatokkal gazdagított hidratáló, mattító púder. Az árnyalatok semlegesek.

4 árnyalatban kapható.

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: ZANNAH
Állapot: 1x - 2 x próbált, Helyszín: Érsekvadkert, fizetés: utalás után , postázás ( postán maradóra )

lenochka

2020. szeptember 28.

Bevált!

A csomagolása műanyag, de nem az a nagyon kemény műanyag, emiatt nekem egy ici-picit gagyinak tűnik, de egyébként tökéletesen jól zár, meg én amúgy sem ezt hordom magammal táskában, szóval nem gáz. Amúgy nagyon cuki, hogy piros, meg a gyümölcsök, tudjátok, csajos! :)
Szivacs nem jár hozzá, viszont van benne egy szép nagy tükör, úgyhogy aki táskába szánja, az pár száz forintért vehet hozzá szivacsot, és gond egy szál se, mehet a táskába.Nagyon kellemes, selymes textúrája van, szépen és könnyen lehet dolgozni vele, némi fedést is ad, úgyhogy teljesen rendben van.Én a csomagoláson is jelzett hidratáló hatását nem érzem, viszont az arcom szárazabb részeit nem szárítja még jobban és nem is emeli ki őket, úgyhogy ez mindenképpen pozitívum. Nagyon szép, természetes a végeredmény, főleg a Bourjois alapozóval együtt (másik alapozóval még nem is használtam. Nagyon kellemes, szép és egészséges az összhatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Bevált!

Haracsimoncsi

2020. július 29.

Kb 8 éve kaptam egyet ajádékba és azóta is kitartok mellette! Szeretem a színét, szépen és könnyen felvihető. Mindig 2-3 dobozzal vásároltam hogy biztosítsam a készletem :) Ár - érték aránya (is) nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

birdie

2020. július 18.

Nyáron nem szeretem az alapozót magamon. Kis korrektor és púder, amit használok. És ez a termék csodálatos eredményt nyújt. Egységesít úgy, hogy természetes hatást nyújt. Megfelelően fed is és babapopsi puhaságot ad az arcnak. Imádom. Kuponos napokon vettem féláron, de már bánom hogy a másik kuponos napokon nem vettem még egyet 😀 A csomagolása is praktikus, tetszik a tükör és, hogy a szivacsa külön tartóban kapott helyet. Sminkfixálásra még nem használtam, de szerintem arra is megfelel. Én szeretem, ha egy púder önmagában is sminkként használható, úgyhogy ez nekem ötös. Kár, hogy csak most találtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nagyon jol fed.A csomagolasara figyeltem fel eloszor.Kellemes gyumolcsos illata van.Plusz pont hogy van benne tukor is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Ingi

2020. április 25.

Évekkel ezelőtti használtam el egyet, jól szuperált. Tetszik a szép színes csomagolása. De valamiért mégsem vettem újra, szóval azért nem egy csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

niki123

2020. január 6.

Nem rossz púder. Tetszik, hogy kicsit színezett, így ad egy plusz fedést. Van hozzá tükör, bár a csomagolása nem annyira masszív, mert nekem a teteje már letört. Ami nem annyira tetszik benne, hogy azért valamennyire "látványos" a bőrön, kicsit poros és nehezebben eloszlatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

vikubogyo

2019. november 29.

Ez a kedvenc púderem!
Az én sárgás bőrömnek tökéletes a színe is.
Akinek nem sárga tónusu a bőre, ne próbálkozzon vele.
Én nagyon szeretem, de sajnos hónapok óta nem látom,csak a másik változatot... :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Ez a kedvenc púderem!
Az én sárgás bőrömnek tökéletes a színe is.
Akinek nem sárga tónusu a bőre, ne próbálkozzon vele.

SugarB

2019. október 18.

Nagyon szerettem. A színe is tökéletes volt, mattított, nem porolt, bársonyos érzetet adott. Újra akartam venni, de hülye voltam és mellé nyúlva vettem helyette Healthy Mixet, most azt kell elhasználnom, mielőtt újraveszem, mert nem szeretem felhalmozni a púdereket mert az a vége hogy sok összetörik vagy elfelejtődik.... (Bár nem rémlik, hogy őt láttam volna a polcokon egy ideje, és ez aggasztó.) Szóval számomra az egyik legjobb púder, de véleményem szerint a márka nagyon jó púdereket gyárt alapból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

BTLaura

2019. augusztus 15.

Az 53-as light beige árnyalat volt meg nekem, most értem a végére. Korábban teljes arcra használtam, de már csak a szem alatti korrektort fixálom vele, a smink többi részét nem igazán igénylem. Szerettem, nem szárított, pedig a szemem alatti rész borzasztóan hajlamos rá. Az illata is olyan kis kellemes, a tükre kellően nagy, de maga a csomagolás kis kompakt, nem foglal sok helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

ZANNAH

2019. április 30.

Kipróbálásra vettem ,jól működik és könnyen kezelhető ,újra vevős termék,púder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

Kipróbálásra vettem ,jól működik és könnyen kezelhető ,újra vevős termék,púder.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.