Bourjois

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4399

A népszerű Healthy Mix alapozó megújult, 2017-es változata, amelyet C, E és B5 Vitaminokkal dúsítottak és ígérete szerint 16 órán keresztül tartós fedést biztosít. Fedése ultrakönnyű, közepesig építhető, finishe természetes, ragyogó bőrfényű.

9 árnyalatban kapható

Ár: 4399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 Ft , Eladó: Lilc
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 1500 + pk , Eladó: mkata25
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: banki előre utalás, posta, személyes átvétel

Petalodirosa

2020. augusztus 5.

Összességében jó alapozó, nem ül bele a ráncokba, szépen fed, könnyű eldolgozni, szép. Én ecsettel vittem fel, nem szivaccsal. Ebben az árkategóriában szerintem remek alapozó érett bőrre is, 40 év felettieknek nyugodt szívvel ajánlom :) 6 óra elteltével hidratáló sprayt fújtam rá (kezdett száradni a bőröm), de nekem extra száraz a bőröm és púdert is használtam. Tehát ezt nem tartom olyan hibának, amiért nem kaphatna 5 csillagot, mert jó alapozó. Lehet másoknál abszolút jól működik még több órán át.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

szata1

2020. július 30.

Tetszik egyelőre, sokféle alapozót használtam már de mindegyik nehéznek érződött ehhez képest. Nem annak való aki erős fedést akar, de én kimondottan szeretem azt a bőrképet amit ez az alapozó ad, szépen egységesít és nem ül bele a mosolyvonalamba se. Elég olajos a t-zónám, bármit csinálok átfényesedik. Ezzel sincs másképp, de semmivel sem rosszabb jó pár ‘matt’ alapozónál. Sőt, ez szépen egyben marad még ebben a forróságban is, rajtam a matt alapozók szétválnak, kukacosodnak, de ez nem. Megelőlegezem neki az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Legjobb alapozó számomra. Ha erősebb fedésre vágyom, akkor a CC-je helyett használom ezt. Az árnyalatok Bourjois-hoz hűen nagyon természetesek és szépek, illata finom. Nem fényesedik, nem folyik le, nem kopik stb...Legjobb alapozó, számtalanszor újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

reka114

2020. július 12.

Nagyon sokáig nem voltam hajlandó alapozót használni, ennek pedig annyi az oka, hogy rosszul vagyok az érzéstől, mikor a bőröm nem kap levegőt, iszonyatosan eltömítik a pórusaim. Ez az alapozó viszont eddig az első nekem, ami bejött: nem fulladozik a bőröm alatta, jól fed, nem túl fényes. Minden megvan benne, ami egy jó alapozónak kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

karamella92

2020. július 1.

Egyszerűen imádom!
Száraz érzékeny bőrömre hidratàlást követően kenem fel, nem irritál, nem kukacosodik, szépen fed, és szépen is kopik le, nem foltosan. Púdert használok rá, mert minimàlisan fényesedik, meg így még tartósabb a látvány :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Egyszerűen imádom!

Glowstick

2020. június 27.

Kedvenc alapozom! Szepen fed es nem lesz rosszabb az alapbol pattanasos borom tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

macskasno

2020. június 6.

Hú, ez nekem a botrány kategória volt. Kb 10 ismerősöm ajánlotta, amikor arról panaszkodtam, hogy nem találok a nagyon világos, sárgás tónusú bőrömhöz megfelelő alapozót (azóta ez szerencsére megoldódott), rohantam is érte a boltba, de az első használat után félre is raktam. Nagyjából 30 perc alatt két árnyalatot oxidálódott, szinte pirossá vált a bőrömön. Nagyon természetellenes kinézete van bőröm. És szerintem nagymama szaga van. Nem értem a hypeot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Copacabana

2020. június 2.

A jó vélemények hatására vettem meg, nem csalódtam benne. Könnyű az állaga, kellemes fényt ad a bőrnek, az illata is tetszik, tipikus alapozó illat. A fedése nekem megfelelő, egységes arcszínt ad, nagyobb bőrhibákra gondolom már nem annyira jó, de ebből kifolyólag nincs is maszkos hatása egyáltalán. Eddig ez a legjobb alapozó amit használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

anita8903

2020. május 26.

Évek óta használom ezt az alapozót, nekem könnyen alkalmazkodik a bőrömhöz, nem szárítja, szépen fed. Egy kis pirosítóval szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

Voki

2020. május 25.

Nagy kedvencem. Kellemesen fényes hatású, nem ül bele a rácokba. Emiatt viszont közepes a fedése és a tartóssága is, érdemes fixálni. Vízhiányos / száraz bőrüeknek jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0