Bourjois

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4399

A népszerű Healthy Mix alapozó megújult, 2017-es változata, amelyet C, E és B5 Vitaminokkal dúsítottak és ígérete szerint 16 órán keresztül tartós fedést biztosít. Fedése ultrakönnyű, közepesig építhető, finishe természetes, ragyogó bőrfényű.

9 árnyalatban kapható

Ár: 4399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: Klau7
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel a 3-as metró vonalán, de rugalmas vagyok megegyezünk:)
Ár: 3500 , Eladó: vikcy1
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Utalás, Foxpostba küldöm, személyes átvétel is lehetséges
aalexaa

2019. november 9.

Az essence Fresh & Fit Awake alapozója meglepően bevált, így amikor az eltűnt a polcokról (azóta megint van), akkor ezt vettem meg, mivel sokan ehhez hasonlították. A bőröm nagyon zsíros, viszont bőrhibáim nincsenek. Nekem nagyon bevált, kevés is elég belőle, gyönyörű, természetes finise van. Napközben újra kell púdereznem, de ez minden eddigi alapozóra igaz volt (aminél később, az nagyon csúnyán maszkos volt, úgyhogy valamit valamiért). Plusz pont, hogy sárgásak az árnyalatok, így sikerült tökéletesen passzoló színt találnom. Nap végéig szépen tart, bár telefonra, kabátnyakra hajlamos átkenődni. Szívesen használom el, elégedett vagyok vele, de ha kapható lesz még az essence, mikor elfogy, inkább azt veszem újra, mert ugyanezt tudja töredékáron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Panna57

2019. november 8.

A legjobb alapozó amit eddig használtam, jó a fedése az illata es kibírja az egész napot az arcon. Én a hozzá tartozó puderrel és korrektorral használom. Egyetlen negatívuma talán csak annyi hogy kevés árnyalata van, bár szerencsére nekem sikerült megtalálni. Joy es glamour napokon nagyon jó áron lehet kapni egy nagyon jó krémet, abszolút megeri használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Luller

2019. október 17.

Sajnos le kell pontozzam! Nem hogy nem természetes, egyenesen maszkos...és nem a fedése miatt. Valaki lentebb írta, h betegnek nézik, ha ezt viseli. Sajnos tényleg olyan éllettelen az egész. Át is üt, közben szárít és a szárazabb részeket ki is emeli. Az árnyalat választással nincs gond, maga az alapozó borzalom. Sajnos. Pedig nagyon szerettem volna, hogy jól működjön. Bedőltem a leírásban lévő könnyű állag természtese hatás maszlagnak. Ez nem az! Nagyon nem! A bőröm levegőért kapkod alatta, így nem is lehet viselni. Részemről 1*, az is azért, mert 0át nem lehet adni... Jöhetnek a tippek könnyű, természetes fedésű alapozókra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

TimyeK

2019. október 12.

Update:
Azóta is maradtam ennél az alapozónál. Sárgás-arany bőrtónusom van, amihez jelenleg az 54-es árnyalat 100%-ig passzol. Télen továbbra is az 52-est használom. Fényesedésre továbbra is hajlamos a bőröm tavasztól-őszig, így ha önmagában használom, 4-5 óra elteltével az alapozó is jócskán kifényesedik. Ez a bőröm hibája, a termék nem is ígér matt hatást. A természetes hatása, tökéletes színskála és árnyalat miatt mégis maradok mellette, amikor szükséges keverem a Revlon Colorstay-jel és ha bulizni megyek, dobok rá egy kis púdert is.

2017. szeptember 16.
52-es árnyalatot vettem meg, régóta szemeztem vele. Az illata nagyon finom, de nem tolakodó. A fedése könnyed, természetes hatású, közepesen fed. Nem érzem azt, hogy megfojtaná a bőröm és nem maszk hatású, mivel nagyon könnyed, folyékony állagú, és így vékonyan kenve gyönyörűen a bőrbe dolgozható. A színskála szép, tökéletesen passzol a bőrömhöz. Tartós, viszont kombinált bőrön 1-1,5 óra alatt kifényesedik, eleve kicsit "természetes fényű" a finishe. Pattanásokat nem okozott, nem tömítette el a pórusaimat. Eddigi legjobb drogériás alapozóm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Update:

2017. szeptember 16.

judit28

2019. szeptember 17.

Nagyon jól fed, még a pattanásos államat is, de a nap végére sajnos ne marad fent púderrel sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

nora98

2019. szeptember 1.

Update: akárhányszor rajtam volt valaki mindig megjegyezte milyen sápadt vagyok, jól vagyok e? Szóval valószínüleg változik a szín a bőrön, mert mikor felkentem nem tűntem betegnek. Az állagával továbbra sem barátkoztam meg, azóta inkább másik alapozót vettem, ezt nem szívesen használom.

Ez a legjobb alapozom eddig. Elfogyott az eddig hasznalt Catrice Hd Liquid alapozom de nem szerettem volna ujravenni mert nehol nagyon kiszaritotta a borom. Az itteni velemenyek alapjan valasztottam ezt. Nem szeretem a tul eros fedest mivel keves borhibam van de ez tokeletesen egysegesitette az arcborom, kellemes viselet, jo puha lesz tole az arcom, termeszetes a hatasa es tetszik az illata, sok arnyalatban kaphato, sikerult kivalasztanom az 52-es arnyalatot ami szinte ez az egyben megegyezik az arcborommel. Szerintem nagyon folyos, ami igaz hogy megkonnyiti a felvitelt es az eldolgozast de nekem emiatt -1csillag. De ettol eltekintve tenyleg ujravevos lesz azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

lydia

2019. augusztus 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá, de hatalmas csalódás. Alig van bőrhibám, ennek ellenére képtelenség rendesen eldolgozni, nem fed, viszont foltos marad és elcsúszkál bármivel is próbálkozom. Ráadásul sajnos kipattogtam tőle és nagyon szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

fruzsi0105

2019. augusztus 22.

A glamour napok alkalmával vettem meg még azt hiszem tavaly, de annyira szerettem, hogy teljes áron is megveszem. Sokkal jobb nekem mint a Catrice HD liquid alapozó, nem bántam meg, hogy lecseréltem erre. Nem ül bele a szem alatti ráncokba. Közepesen fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

bluecinnamon

2019. július 16.

A Catrice HD Liquid alapozója után váltottam erre. Direkt valami vitaminos, könnyed alapozót kerestem, és hát azt hiszem jól választottam. Könnyen eldolgozható (szivaccsal legalábbis), nem az a nehéz, maszkos alapozó. Ebből viszont az következik hogy a fedése nem az igazi, bár építhető, ha nagyon akarja az ember. Nekem pont elég a hétköznapokra, egészséges külsőt ad az arcomnak. Szerintem 16 órán keresztül még nem viseltem, de szépen tartja magát 8 órán keresztül, és ha kopik is, minimálisan, egyenletesen. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, már a második üveget használom belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Vivo33

2019. július 13.

Az előző alapozóm kikészítette a bőrömet és ezért kezdtem ezzel a vitaminos, finom illatú alapozóval kísérletezni mennyire válik be. Az eredmény: Majdnem tökéletes. Isteni illat, tökéletes árnyalat (light vanilla), az első 4 órában nagyon jó fedés. De sajnos nem hosszantartó, és nem szépen "kopik" az arcomról. Ez korrigálható ha nap folyamán kicsit elrétegezzük, megigazítjuk. Viszont tényleg jótékonyabb bőrnek mint mattosító társai, és az előbbit leszámítva megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!