Bourjois

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   drogáriék, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4399

A népszerű Healthy Mix alapozó megújult, 2017-es változata, amelyet C, E és B5 Vitaminokkal dúsítottak és ígérete szerint 16 órán keresztül tartós fedést biztosít. Fedése ultrakönnyű, közepesig építhető, finishe természetes, ragyogó bőrfényű.

9 árnyalatban kapható

Ár: 4399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: Lilc
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: BiroSzilvia
Állapot: többször használt, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: fizetes banki utalassal, postaval/foxposttal tudom kuldeni, szemelyesen Dunaharasztin, vagy BP Corvin negyedben

Queen16

2021. augusztus 30.

Glamour napokon vettem akciósan, sok jót halottam róla ezért ki akartam próbálni, ár érték arányba szerintem borzalmas.
Csak azért kap egy csillagot mert a fehér börömhöz jól passzol a legvilágosabb árnyalat, de amugy semmit se fed, egy apróbb pigment foltal se birkózik meg, és zsíros börömön meg úgy csillogok pár óra után mint egy diszkógömb, nem venném újra, elhasználom ha már megvettem de a fedetsége egyenlő a nullával csak egységesít kb, enyi pénzért már jól fedő alapozókat lehet kapni. Erős illata is van, zsírosabb problémásabb bőrüeknek abszolút nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

kisTi

2021. július 18.

A vízhiányos bőrömre tökéletes az állaga, zsíros bőrre biztosan nem ez a befutó. A legvilágosabb árnyalatot vettem (49.5), még ez is sötét egy picit, de mivel nincs nagy fedése, nyárra elhasználgatom. Egyébként tényleg olyan érzés, mintha nem lenne rajtam semmi, nem ül bele a pórusokba , sminkfixálóval simán bírja a napot (púdert nem használok). Pár óra után átfénylik a homlokom egy picit, de szinte minden alapozóval ez a helyzet, ez engem nem zavar. Kellemes gyümölcsös az illata, nem bántotta az érzékeny bőrömet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Ametiszt

2021. július 6.

Hat igen, öregszem… Régen utaltam ezt az alapozot, aztán kb. 1 éve újra a kezembe került, és wow! Nagyon szép borkepet adott, üde lett az arcom tőle és a szín is tökéletesen passzolt! Azóta el is használtam azt a tubust és újravettem, mert KELL hogy legyen itthon pedig jó pár alapozom van... Fedese enyhe-közepes, de pont ez kell nekem! Tartósságra nem egy DW, de jó pár órát kibír és utána is szépen kopik, nem foltos. Ár-értek arányban is tökéletes!
Na jó, az illatanyagot kihagyhattak volna. De nem zavaró és nem okoz problémát nekem, ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

Vivien94

2021. május 21.

Éveken keresztül ezt a terméket használtam a legvilágosabb árnyalatban, nagyon meg voltam vele elégedve, azonban az utolsó tubus színe mintha sokkal sötétebb lenne, nagyon elüt a bőrömtől. (Nem, nem rossz árnyalatot vettem belőle.) Emiatt valószínűleg többet nem ezt fogom vásárolni. Szomorú vagyok, mert nagyon szerettem. Lehet a home office miatt még fakóbb lett a bőröm, de szinte rikít rajta az alapozó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Bambi80

2021. április 13.

A top három kedvenc drogériás alapozóm egyike
Kombinált bőröm van inkább de nem szárít és nem is fényesedik át.Az túlzás nap végéig kitart púder nélkül,de hosszú órákig valóban magában is megállja a helyét.En általában a saját púderével használom és nem szedi fel...egyenként belegondolva a Catrice púderével is jól muzsikált.
Nagyon tetszik a finishe .Nem túl matt van egy enyhe fénye az arcomon és így még természetesebb hatást nyújt.Nem kukacosodik.Próbáltam eldolgozni már kézzel is,ecsettel és blenderrel.A blender vált be hozzá a legjobban nekem.Összességében ez az alapozó a drogériás alapozók közül méltán hypolt"Számomra a top három mind öt csillag ,hát ő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

A top három kedvenc drogériás alapozóm egyike

Mancika133

2021. március 29.

Sokáig használtam ezt a terméket,elégedett voltam vele.Alacsony/közepes fedésű,természetes hatású,könnyű viselet,a színválaszték is jó,elsőre sikerült eltalálni a számomra megfelelőt,ennek nagyon örültem,árban is jó.Az én kombinált bőrtípusom miatt főleg T zónában zsírosította a bőröm, ezért váltottam olajmentes alapozóra,így már nem venném újra.

Update: A téli időszakban leginkább ehhez az alapozóhoz nyúltam. Továbbra is gyorsan átfénylik T zónában,de összességében szépen mutatott a bőrömön,nem emelte ki az arcom kicsit szárazabb részeit. Úgy tűnik időnként mégis ezt fogom használni,tavaszra,nyárra pedig visszatérek az olajmentes alapozóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

annushka88

2021. február 2.

Szürreálisan szép egészséges bőrképet, színt, fényt mindent is ad szárazabb bőrűeknek - szerintem zsírosabb bőrre ez nagyon nem való, mert az már együtt zsíroskenyér lenne. Viszont el fogunk búcsúzni a hosszú kapcsolatunk után. Legfőképp azért, mert sajnos ez a nagyon dewy formula nem működik jól a fényvédőkkel egyszerűen, képtelenség a sok diszkós csillogást természetes, nem klimaxos arccá mattítani. Elképzelésem sincs mit veszek majd helyette, még szerencse, hogy mostanában alapozó nélkül is szép a bőrképem.
Amúgy az én kondícióimmal nap végéig nagyon szép volt, nem foltosodott vagy oxidálódott, és ugye megadta a kis szilikonokkal a "hidratáltság" érzést. Viszont a márka nagy hiányossága, hogy nincsenek nem hogy hidegebb de még neutrális árnyalatai sem, így csak pimpelgetve volt jó nekem bármely árnyalata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

kompothal

2021. január 26.

Nagyon sok jót hallottam róla, egyik sminkmester barátnőm is ezt ajánlotta.
Őszintén.. nekem nagyon nem vált be. Mászkál az arcomon. Amikor néztem az árnyalatokat a Rossmannban, akkor nagyon szépen passzolt a nyakamon, viszont oxidálás után besárgul. A ráncokba nagyon beül és ott marad a csík. Hamar zsírosodik tőle az arcom és kellemetlen érzés. Azokat az alapozókat szeretem, amiket észre sem veszek magamon, nincs nehéz érzete. Hát ennek van és alig várom minden este, hogy lemossam, mert + nehéz réteg az arcomon, pedig nem kenek fel sokat. Hiába közepes-magas fedésű, nekem kellemetlen érzés.
Inkább kipótolom egy picit és veszek L'oreal True Match-t. Az a nyerő nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

Nagyon sok jót hallottam róla, egyik sminkmester barátnőm is ezt ajánlotta.
Inkább kipótolom egy picit és veszek L'oreal True Match-t. Az a nyerő nekem.

bebecske22

2021. január 17.

Az N 53 - Ligh beige tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Jelenleg ez a kedvenc. Könnyed, közepes fedésű, gyümölcsös illatú alapozó. Nem irritálja a bőrömet és nincsen maszkos hatása! ☆Fungal acne safe☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Zsombi333

2021. január 10.

Eddig 2x használtam nagyon jó szerintem jól fed nincs maszkhatás könnyű eldolgozni 10/10 es ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0