Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pitypango, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. október 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A Bourjois 150. születésnapja alkalmából újra piacra dobja egyik legkeresettebb, kultikus termékét. Az áttetsző púder a smink fixálására lett tervezve, de önmagában is alkalmazható, miközben egységes, ragyogó bőrképet ad.

A csomagolást az eredeti 1879-es Java Rice púder ihlette.

Összesen egy árnyalatban kapható.

doraspill

2019. január 8.

Nekem a sotetkek dobozos verzioja van meg, amit kb. ket ève vettem, de nem akar elfogyni. Nekem annyira nem vàllt be sajnos, felvitelkor mindent beterit az a csillàmos aranypor amit tartalmaz a termèk. Nem tudom, hogy lehet-e mèg kapni, èn biztosan nem vennèm ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Piko888

2017. június 13.

Már ott lapult a fiókomban egy ideje, de csak ma próbáltam ki és nincsenek rá szavaim... Bár utána olvastam korábban, de ekkora meglepetésre mégsem számítottam, ha előre tudom, hogy ilyen gyönyörű, nem kettőt veszek, hanem egy raklappal legalább. Nagyon szép fényt ad. Nem igazán strobing, de hirtelen még is ahhoz áll legközelebb, mesés ragyogást ad a bőrnek. Szem alá, orcákra, orra és homlokra vittem fel. Egyáltalán nem átfénylett hatást nyújt, hanem nagyon egészséges, ragyogó bőrképet biztosít. Mondom mindezt úgy, hogy kombinált bőröm van. Tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de engem már így is megvett. Az illata fantasztikus, a dobozára pedig nem is térnék külön ki. Ha nagyon bele akarok kötni, akkor az adagolójával nem vagyok teljesen elégedett, nehéz kiütögetni belőle a port, mert egyszer alig jön, máskor meg száll mindenfelé, csak oda nem ahová kellene. Igyekszem takarékoskodni vele, de hát nyár van, ilyenkor csak egy számít: ragyogás a köbön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

pomme

2016. október 4.

Gyönyörű kis doboza van, mintha Dédmamám régi piperéinek egyike lenne, igaz az övéi még a 30-as évek elejéről valók voltak, de egész jól bírták, már ami a dobozukat illeti :) Amikor a kezembe fogom ezt a Bourjois púdert úgy érzem magam, mint egy klasszikus hollywoodi filmsztár, már csak valami méregdrága vörös rúzs kellene hozzá :D Maga a termék nekem nem tűnik kevésnek, de lehet, hogy csak a doboza megtévesztő. Ezüst csillámokra számítottam, így kicsit csalódott vagyok, de ez az én hibám, hogy nem néztem utána. 3000 Ft alatt vettem, szerintem teljesen megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Lerinka

2016. július 31.

Imádom! Gyönyörű ragyogást ad a bőrnek, tartósabb marad tőle a smink és isteni az illata! Inkább különleges alkalmakkor szoktam használni (nehogy gyorsan elfogyjon és mert elég borsos ára van).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

ZitaNagy

2016. február 19.

Nagyon szeretem a Bourjois-termékeket, ez pedig a nagy kedvenc! Finom illat, mesés csillogás. Alapvetően highlighter-ként használom, de egy-egy alkalom apropóján nem vagyok rest az egész arcomra felvinni. Bárcsak sohasem fogyna el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Torpece

2015. november 13.

Régóta szerettem volna kipróbálni, vadásztam is rá sokáig a Müllerben. Na nem azért, mert hiánycikk volt, hanem vártam lesz egy az akciós kosárban. És igen!! Sikerült, enyém lett! Nagyon szeretem! Láthatatlan, elegáns és finom púderes illatú, diszkréten csillámló réteget von az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 13.

Kitty23

2015. november 9.

Szuper!!! :)) Gyönyörű, elegáns, fényes, tartós.... 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Szuper!!! :)) Gyönyörű, elegáns, fényes, tartós.... 5 csillag!

Pöti

2015. november 5.

Annyira vágytam erre a púderre és végre az enyém. Abszolút hozza, amit vártam. Gyönyörű highlighter, nagyon finom, inkább fényes púder. Nekem az illata is tetszik, az adagolója is ötletes, nem ömlik belőle az anyag. Egyetlen bánatom, hogy nagyon kevéske van benne... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Mesi

2015. szeptember 26.

Csillagos 5. Nagyon szeretem, gyönyörű highlighter. Bevallom töredelmesen, hogy amióta itt a borús idő, azóta laza ecsettel finoman átsimítva egész arcra is használom fixálásra. Meglepően jól teszi a dolgát így is.
A bourjois termékek tömény illatát nem szeretem, de itt valahogy más, kifejezetten kellemes, szerethető.
Hibátlan termék, hibátlan csomagolásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Hibátlan termék, hibátlan csomagolásban.

Regi84

2015. március 16.

Nekem sajnos kicsit túl csillámos, de tényleg gyönyörű highlighter. Sopronban a Müllerben még lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.