Bourjois

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 24.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   drogáriék, online

Extratartós automata szemceruza beépített hegyezővel a ceruza végén.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. október 22.

42 Brun - sötétbarna árnyalat egy kissé fémes finish-sel, könnyen felvihető, és igaz rá, hogy extratartós szemceruza. Nem érzem egyáltalán keménynek ezt a színt, de lehet, hogy az egyes árnyalatok között jelentős különbség van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 22.

Marcsi66

2018. április 9.

Nekem nagyon jó,harmadszorra is megvettem,jól pigmentált,vízvonalon sem kenődik el,viszonylag tartós,,,kicsit kemény ez az egyetlen negatívum,
ár-érték arány viszont pozitív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 9.

ár-érték arány viszont pozitív.

NovakneViki

2017. május 3.

Glamour napokon szereztem be. Nagyon tetszik, tartós is, tényleg ultra fekete, és szép vékony vonalat lehet vele húzni. Joy napokon beszerezek belőle egy másik árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Svetlana

2016. október 16.

Kemény, tartós, ám pandamacizik. Közepes teljesítmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

Kemény, tartós, ám pandamacizik. Közepes teljesítmény.

ftmea13

2016. július 15.

Nagyon-nagyon tartós:) Télen-nyáron, -40fok vagy akár plusz, fent marad és tökéletesen kiemeli a kék szemeimet. Szeretem a korom fekete színű szemceruzákat, sajnos ennél csak kétszer áthúzva érem el ezt az eredményt, de olyankor már gyönyörű. Nagyon szeretem, biztosan újra fogom még venni, ha elfogy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 15.

kornelia

2015. március 23.

én először nagyon bele voltam szeretve ebbe a ceruzába, mert viszonylag tartós, de való igaz, hogy kopik. Könnyű vele dolgozni és a hegyező nagyon praktikus tud lenni. Lehet hogy a kopás egyéni, és bőrtípustól függ, de ennek ellenére még mindig ez a legjobb szemceruza amivel találkoztam, és már a másodikat használom belőle. Az ára viszont tényleg nem a legkedvezőbb :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 23.

BloodEve

2014. július 9.

A csuklómon teszteltem, nagyon erősnek, jól pigmentáltnak éreztem, bevetésen viszont nem bizonyított.
Tulajdonság:kemény,viaszos az anyag és közepesen pigmentált a festék
Használhatóság: nehezen siklik a bőrön, többszöri áthúzás után alig látszik a vonal
Tartósság: közepesen tartós, egyenletesen halványodik 5-6 óra után
Pozítívum: van egy beépített hegyező a ceruza végében
Irritáció: többszöri áthúzás után kipirosodik a bőr, de ez egyéni
Minőség/Ár: gyenge minőség árához képest is
Hasonló termék: Avon Glimmerstick
Újraveszem: nem, csalódás :/
Kinek ajánlom: nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Tulajdonság:kemény,viaszos az anyag és közepesen pigmentált a festék
Újraveszem: nem, csalódás :/
Kinek ajánlom: nem ajánlom senkinek

garden32

2014. január 28.

Nem sikerült megszeretnem. Amit nem szeretek benne, hogy nagyon nehezen használható, mert túl kemény. Túlságosan oda kell nyomni a szemhéjhoz, kellemtelen használni. A javára írható,hogy valóban tartós és pigmentált, de a fenti tulajdonsága miatt egyszerűen nincs kedvem használni.
3 *mert sikerült három mondatban háromszor "használnom" :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

3 *mert sikerült három mondatban háromszor "használnom" :D

Ksari

2013. március 5.

Elég vegyesek az érzéseim ezzel a szemceruzával kapcsolatban. Ami tetszik benne, hogy szép, intenzív a színe (barna, kicsit csillogós) és tényleg nagyon tartós (még este is úgy néz ki, mint reggel). Viszont nekem nem túl könnyű vele szép vonalat húzni, mert nem fog annyira erősen, többször át kell menni rajta, így elég sok idő, amit nem tudok mindig rászánni. Valamint szerintem kicsit drága a minőséghez képest. De legyen 4es.

Update: Nagyon megszerettem ezt a szemceruzát, ma már semmi pénzért nem válnék meg tőle. Ami elsőre zavart benne, hogy elég sokat kell vele pepecselni, hogy szép legyen, de nem bánom. Reggelente rászánok pár percet pluszban, most már ügyesebb is vagyok, úgyhogy gyönyörű vonalat lehet vele húzni. Ami a legjobb, hogy nagyon tartós, de ez rögtön feltűnt. Ki is javítom a 4 csillagot 5re :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

anar008

2012. január 19.

Szeretem ezt a ceruzát, mert elég sötét a színe, így nem kopik meg olyan hamar. Bónusz, hogy van mellé faragó, így nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni. Szemöldökre is kiváló. Nekem sajnos hamar elkenődik, így nyáron nem tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.