Bourjois

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Univerzális, láthatatlan szájkontúr, mely megelőzi a rúzs és szájfény elfolyását, elkenődését, és primerként is megállja a helyét.

Boby90

2018. november 7.

Hát... mintha nem is használtam volna semmit... :) Az elkenődést én sem tudtam letesztelni, mert nem folyós rúzst használok. Látni nem lehet a kontúrvonalat. Összegezve: tök felesleges termék. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

zsazsi1

2017. december 7.

Igazából nem tudom eldönteni, hogy egy láthatatlan szájkontúrceruzának van-e értelme? Azt gondoltam, mivel univerzális, mindenféle színű rúzshoz használható, de azért ENNYIRE láthatatlannak nem kéne lennie, mert minek kontúrozok, ha nem látom a vonalat...? Hogy az elkenődést és elfolyást mennyiben akadályozza meg, arról nem tudok szólni, mert eleve nem használok folyós, kenődős rúzsokat.
Használom ha már megvettem, de csak azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Használom ha már megvettem, de csak azért.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate