Bourjois

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

8 egymást kiegészítő, trendi nude árnyalat, amikkel számtalan nappali és esti smink elkészíthető. Az építhető textúra hihetetlenül puha, könnyen eldolgozható, és akár 12 órán keresztül tart.

Bontatlan, új Bourjois Palette Les Nudes, 03
Ár: 3200 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

nikolett

2019. szeptember 18.

Szeretem a szineit, nekem elegendo a pigmentaltsaga is, de azt nem tudom elfogadni, hogy csillamos az egesz arcom tole. Annyira porol, hogy az hihetetlen. Tovabbra is hasznalni fogom, de nem az igazi... es mondom ezt igy, hogy kb. 1200 Forintert jutottam hozza kiarusitason meg a mult telen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

lilaszilva

2018. december 17.

Akciósan vettem a legutóbbi kuponnapon, eredeti áron ezért elég húzós lett volna! Nem próbáltam még az összes színt, de mivel a nagyon hidegek rajtam nem is állnak jól, valószínűleg nem is fogom. Először a saját ecsetével próbálkoztam felvinni, de ami tény az tény, itt is sokan írtátok, porol. Szóval nagyon ügyesnek kell lenni, hogy ne legyen az egész orcád színes a sminkelés végére. Van egy szín, ami személy szerint a kedvencem benne (csillogó meleg mályva), ami viszont olyan extrém módon csillog, hogy a csillám mindenhova hullik róla! Ezen rossz tulajdonságok után mégsem pontozom le, mert ugyan nem extra pigmentált, de egy finom nappali sminkhez szerintem tökéletes választás! Rajtam nagyon tartós, nap végén sem áll össze vagy csíkozódik. A felvitele ugyan nehéz, de az eredmény tartós és szép!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

anda1213

2018. szeptember 27.

Jó kis paletta. Akciósan jutottam hozzá így teljesen meg vagyok elégedve vele. Ha teljes árba jutottam volna hozzá lehet nem álltam volna így hozzá. De a hétköznapokra, ha egyszerű gyors sminket akarok tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Barboka89

2017. október 31.

Nekem ez a paletta sokkal jobban bevált, mint a füstös, sötét párja. Ebben gyönyörűek a színek. Nekem nem potyog és nem kenődik el, ecsettel szoktam felvinni a szemhéjamra, vagy az ujjammal. Szemhéjpúder felvitele előtt mindig használok szemhéjalapozót, ez jobban fixálja a szemhéjpúdert és jobban kijönnek a színek is. Így nem kell sokat felvinni az ecsetre sem a termékből...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

borbelyfruzsi

2017. október 29.

Gyönyörű színek vannak benne, de csak ujjal szeretem felvinni, mert az ecsetről (és kicsit a szemről is) potyog :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Guppi

2017. szeptember 21.

Nekem ezt kár volt megvennem, összesen 3 színt használok belőle, de azokat nagyon szeretem, annak ellenère, hogy nemigen pigmentált, sok-sok rèteg kell belőle, hogy látszodjon valami. Továbbá porol, de piszkosul. Beleszántok az ecsettel ès száll mindenfelè, felvitelkor is jut mindenhova.
A csomagolás szèp ès igènyes, tetszik ez a mágneses megoldás, viszont a panoráma tükröt nem èrtem. :D
Nem tartós sajnos, elhasználom azt a pár színt ami tetszik, a többivel meg valami lesz. Nem fogom újra venni, inkább keresek másik barackos árnyalatú szemhèlypúdert más márkáknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

msvelvet

2017. július 17.

Végre egy nude paletta ami nem csak barna árnyalatokat tartalmaz. Gyönyörűek a színei és jól kombinálhatóak. Az ára viszont húzós és annyira nem tartós, ezért -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

vargalipton

2017. június 21.

Szépek a színek, és gyönyörű a kiszerelés. De csak 4 csillagot tudok adni, mert drága, de a színek nem tartósak. Sajnos egy fél nap után lehúzódik a szemhéjam aljára, és nem látszódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

babarc

2017. május 1.

Update: Mintha alap nélkül kevésbé mosódna össze nap végére:D Viszont úgy meg kevésbé pigmentált.

Tényleg nagyon szépek a színei, főleg a barnások, és nagyon szépen illenek is egymáshoz, illetve jól összedolgozhatóak, könnyű vele szép sminket készíteni. A doboza is elég csinos, bár a minden irányba mozgó tükör még egyelőre kicsit furcsa, talán ha megszokom, praktikus lesz.
Viszont a szemfesték minősége sajnos nem hibátlan, nagyon porzik, de ami nagyobb baj, hogy még alappal is kb. fél nap után már összeáll a szemhéjon, amit olcsóbb társai sem szoktak... Kicsit jobb minőségre számítottam, eléggé sajnálom, hogy nem tökéletes, hiszen a színei tényleg nagyon szépek, mondhatni tökéletesek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

AnnaBalazs

2017. április 24.

Összeségében pozitív csalódás ez a kis paletta.:) Hétköznapokra visszafogott, szép smink készíthető vele, a tartósságával vannak gondok, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.