Bourjois

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. március 11.

Kiszerelés:   7,8 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Hidratáló formulájú könnyed korrektor.

Dodohemmings

2020. február 19.

Tökéletesen fedi a sötét karikáimat, egészen tartós.
Sokáig jó ez a kis tubus is, nekem napi használat mellett is 2-3 hónapig kitartott.
Viszont nekem az előző kommentelőkkel ellentétben kiszárította a bőröm, ami fura, mert eddig egy korrektor se csinálta ezt eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Tökéletesen fedi a sötét karikáimat, egészen tartós.

Tempete

2020. február 17.

Ismét egy Bourjois termék, amiben nem csalódtam ! :) Pont ezt vártam <3 Tökéletes korrektor, mérföldekkel lekörözi a Catrice korrektort...az úgy beleült a még alig létező ráncaimba, hogy éveket öregít rajtam...ez a termék viszont tökéletes. Szépen fed, nem kukacosodik, jó a szín, és nem ül be :) Kipróbáltam a MAC korrektort is , és azt kell mondjam, hogy ez kevesebb, mint feléért ugyan olyan jó! Az talán, ha nagyon őszinte akarok lenni, talán talán egy szösszenettel volt jobb...de annyi pénzt nem ér. Egyetlen szívfájdalmam, hogy úgy látom, itthon kivonták :( :O Így kénytelen leszek kipróbálni az új korrektorukat, vagy a MAC nél maradni. Egy biztos: csajok, ne kenjetek ennél alacsonyabb minőségű cuccokat a szemetek alá, hiszen ez egy érzékeny terület, vigyázzatok rá! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

tara95

2019. december 29.

Fantasztikus korrektort rakott össze a Bourjois. Leárazva találtam meg az utolsó bontatlan 01 színben, emlékeztem rá, hogy szerettétek, be is ugrott a kosárba. Állandó problémám, hogy apró nevetőráncok vannak a szemem alatt és nagyon vízhiányos tud lenni ez a terület. Ez a termék viszont tökéletes. Annyira gazdag, krémes és ápoló, hogy először csak lestem, ráadásul szépen elfedte a szem alatti kékes területet. Ma vadászom még egyet amíg lehet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

pandarouge

2019. november 9.

A legjobb korrektor amit valaha próbáltam
Elég borsos az eredeti ára, de ezért vannak a glamour napok
Sajnálom hogy már csak akkor tudtam hozzájutni mikor már kiárusították, remélem nem vonták ki teljesen a forgalomból
Nagyon jó a fedése, érzem hogy ápolja a bőrömet, olyan érzés mintha nem lenne semmi az arcomon.
Alapozó nélkül használom, bourjois púderrel. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

A legjobb korrektor amit valaha próbáltam
Elég borsos az eredeti ára, de ezért vannak a glamour napok
Alapozó nélkül használom, bourjois púderrel. Tökéletes.

kisski

2019. október 19.

Egyszerűen imádom, nem is értem eddig miért nem hallottam róla. A mostani népszerűbb korrektorok (Catrice,
Maybelline) mind kiszárították a szemem alatti területet... Nagyon szépen fedi azt a részt, könnyen eldolgozható, a márka CC krémjével tökéletes hatást ér el. Nem mellesleg nagyon mutatós az üvege is.
A müllerben néztem tegnap, már csak a kiárusított darabok kozött találtam...ugye nem vonják ki a forgalomból??! :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

BogcaaKiss

2019. október 8.

A nagyon világos van meg belőle, mert ez volt a piacon található legvilágosabb árnyalat. Még ez is sötét néha, de ez a legjobb számomra. Jó a fedése, de asszem mitteszereket okoz. (A 2. összetevő eléggé komedogén..) Nade hiába használnék mást, ha nagyon sötét lenne...úgyhogy amíg nem gyártanak albínókra korrektort, addig én ezt fogom használni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

lillus09

2019. október 7.

Meglepően jó, kiárusításon jutottam hozzá 1000 ft körül, már kivonták a forgalomból. Összesen 2 féle szín volt elérhető, egy nagyon világos és egy barnás beige szín. A pattanásokat jól elfedi, nem szárít és még szem alá is jó, van olyan mint 1 drága Nars korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

pilluska

2019. október 6.

Nagyon kis mennyiség kell belőle, szép a fedése, főleg a szem alatti karikákra ajánlom, mert könnyed állaga nem szárítja az érzékeny területet. Bőrhibák elfedésére nekem nem vált be de a szem alatti részre tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Dudoka77

2019. október 5.

Szem alatti karikák elfedésére vettem, kissé tartva attól, hogy a finom ráncokba ülve kiemeli azokat, de szerencsére nem teszi. Öregítő hatás nélkül szépen világosít, élénkíti a tekintetet. Tökéletesen eldolgozható átmenet nélkül, tartja a színét, nem csomósodik. Szintén alkalmas apró hegek, szépséghibák elfedésére. Elégedett vagyok vele, kiváló korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

schnau.adelle

2019. október 4.

Szeretem, tényleg hidratál! A fedése is egészen jó!
Egyedül az erős illata nem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Szeretem, tényleg hidratál! A fedése is egészen jó!
Egyedül az erős illata nem tetszik :)

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Saccharide Isomerate, Hyaluronic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.