Bourjois

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   7,7 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tükörfényű ajaklakk, könnyed és friss, vízkönnyű textúrával. Tartósságot és 10 órán át tartó hidratálást ígér, nem ragacsos formulával. 8 színben kapható.

CataKatinka

2016. április 3.

Sajnos nekem ez nem vált be, nemrég vettem a müllerben , de nemcsak a színnel lőttem mellé, a tartóssága is nagyon kicsi. Sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

AmberGrace

2016. március 30.

Nagyon szép fényes mikor felviszem, de egy idő után matt lesz, ami nekem fura, mert nem erre fizettem be. Ennek ellenére szívesen használom, mert tartós, ha matt lesz lehet enni, inni stb viselés közben, de azért jobban örülnék ha a fényes, vizes hatás megmaradna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

2016. február 23.

UPDATE:
Már nem vagyok elragadtatva tőle, be kell vallanom magamnak is hogy nekem leginkább a hagyományos rúzsok jönnek be. A 04-es árnyalat gyönyörű, jó lenne ugyanolyat találni "rendes" rúzsban, a színe miatt valószínűleg lassan, nagyon lassan el fogom használni, de biztos nem veszek többet.

Egy viselés utáni véleményt írok, szóval a későbbiekben még lehet, módosítom majd, de remélem erre nem lesz szükség.
Egyelőre nagyon meggyőző számomra. Hasonló a L'Oreal Caresse Wet Shine Stain-hez.
Nagyon könnyed, vizes-géles állagú maga az anyag, az applikátorral szépen fel lehet vinni az ajkakra. Ennél is fontos, ami a Rouge EditionVelvet-nél, hogy vékonyan vigyük fel, különben nem lesz szép az eredmény. Ne kenjük fel egyszerre azt a mennyiséget, amit az applikátor felvesz, húzzunk le belőle a tok nyakán. Ha felkentünk egy vékony réteget és azt hagytuk fél-1 percig száradni akkor mehet rá még egy vékony réteg, attól függően milyen intenzitású színt szeretnénk. Nem érzem úgy, hogy megkötne az ajkamon mint a Velvet Edition, nem lakkszerű érzés, viselése olyan érzés kb, mint egy sima, kicsit krémes szájfényé, és nagyon könnyed. Abszolút nem ragacsos, és nagyon szép fénye van. Az evést nem bírja, illetve a fénye elveszik, és maga az anyag lejön az ajkakról, de megszínezve hagyja azokat, mint egy lip stain, legalábbis a színesebb árnyalatok (04 és 07 igen, a 02 nem). Nem szárít, nem folyik meg. Nagyon szép színekben kapható, nude-tól a vibráló fuksziáig, nekem a 02-es nude fáradtrózsaszín, a 04-es gyönyörű mályvás-rózsás és a 07-es málnás-fuksziás színek kerültek a kosaramba, ezek a színek azok amik szerintem illenek hozzám a színskálából, úgyhogy lecsaptam rájuk. Douglasban, Marionnaudban már kapható, DM-ben még nem láttam. Mint írtam, hasonló a L'Oreal termékéhez, de azt sokkal vizesebbnek érzem felkenéskor, valamint ennek szerintem szebb a színskálája. És bár nem tudom most mennyibe kerül a L'Oreal, de szerintem az drágább.
Ajánlom mindenkinek ezt a szájfény-rúzs-ajaklakk-ajaktinta hibrid valamit, jó kis cucc, az is megszeretheti aki a rúzsokat nem szereti a vastagabb állag miatt, viszont szeretne egy szájfényénél erősebb hatású színt viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

UPDATE:

Roberta

2016. január 31.

Újabb mellényúlás. Általában nude vagy mályvás színű szájfényeket használok. Ősszel gondoltam egyet és nagy bevadultságomban megvettem őt, red my lips színben. Karácsonyi időszakhoz majd milyen jó lesz ez a vadító, dögös piros. Nem bírok vele. Nem tudom szépen, egyenletesen felvinni. Ha mégis sikerül, nem tart sokáig a parádézás a gyönyörű színű ajkaimmal. A színe hibátlan, imádnám, de nincs idegrendszerem szórakozni vele. Mennie kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Vazulbaba

2015. július 18.

Sajnos nem vagyok elragadtatva ettől a terméktől. Általában imádom a Bourjois termékeket,ezért tettem ezzel is egy próbát,de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.
Nagyon szép élénk színe van (07 Fuchsia perché),könnyed textúra, nem szárít,nem ragad, tartós színű, kellemes viselet. A fényét hamar elveszti,amivel még ki is békülnék,de nagyon hamar és látványosan kifolyik a szám körüli redőkbe. Először azt gondoltam,túl vastag rétegban kentem fel,de vékonyan is ez történik. Próbáltam kontúrral is,akkor is így jártam. Egyetlen reményem még,hogy hátha egy kevébé krémes kontúrceruza majd "megfogja" a vándorlást...
Szerencsére akciósan vettem,így nem fáj annyira.

UP:
Visszavonom az irományomat!!! Azóta újból használni kezdtem,és nagyon megszerettem! Nem tudom,mi történt, de nem folyik már szét a számon. Lehet a számmal volt baj? Vagy sűrűsödött a textúra? Nem tudom... Most azt tapasztalom,hogy felkenem, szárítom magamon egy kicsit, a fénye kb. 1 órán át tart, a színe pedig utána is ott van órákig. Ez a kedvenc szájfényem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Szerencsére akciósan vettem,így nem fáj annyira.

UP:

TPSB

2015. május 27.

Ezt a terméket csak én nem értem? Felkenem, csillog-villog a csuda vízkönnyű textúra, vizes hatás. Kb. 3 percig. Aztán a vizes hatás eltűnik, husss....marad a számon szín, na de nem vizes hatású meg tükörfény meg minden csoda amiről a termék szól, csak egy "sima" szín.
Nem mondom, hogy rossz a termék, csak épp nem azt nyújtja mint amit ígér. ( 02 rosé on the rocks árnyalat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Essie

2015. május 16.

No, én viszont már kb 2 hete használom, és kevésbé van jó véleményem róla. Kata jól írta, hogy vékony rétegben érdemes elkezdeni az ajak színezését ezzel a hibridszínezővel, mert egyébként nem ad jó eredményt. Nekem felvitelkor az a megoldás vált be legjobban, (és kb csak ez működik) hogy felviszek a szám közepére egy vékony réteget, és az ujjaimmal eloszlatom. Egyébként, ha már hosszas munkával sikerült jól eloszlatni az ajkakon, akkor egész jól ott is marad a szín, de a szájfényszerű csillogás elkopik hamar. A számat nem szárítja egyébként. Ami még fura, hogy kis darabkákban rakódik a szájra (ez az előbbi, ujjal történő szétkenést követően eltűnik), ilyesmivel se találkoztam még, ezt se mondanám pozitívumnak.
Őszintén szólva nemigazán tudok mit kezdeni ezzel a valamivel, arra gondoltam még, hogy esetleg pirosítóként kipróbálom, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Synthetic Wax, Hexyl Laurate, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 Lake / CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, Red 33 Lake / CI 17200, Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.