Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

A Bourjois legújabb innovációja, a Volume Fast & Perfect szempillaspirál elektromos, forgó keféje minden szempillát 360°-os ívben fest feketére.

Kormó

2013. november 24.

Szerintem nagyon jó! :) Igazán szépen elválasztja a pillákat, tartósan íveli. Jól építhető, nekem nem csomósodott sok rétegben sem, és nem tapasztja össze olyan fura szárazra a szempillákat, órák után is ha felkenek új réteget annyira szép! Nagyon szeretem a végeredményt, de én úgy érzem, hogy nem ér 4500 Ft-ot.. A kedvenc Maybelline spirálom 2000-3000 Ft, és szerintem ez is akörüli árkategória lehetne.. Nagyon jó spirál, de nem ér ennyit :/ Viszont megadom az 5*-t mert minden más téren nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

redrose

2013. augusztus 27.

Szerettem ezt a szempillaspirált, bár az ára miatt én jobbra számítottam. Nagyon szép élénk fekete a színe, hosszabbítja a pillákat, picit dúsít, de több rétegben már csomódosik picit. A forgó keféje nagyon ötletes, mert így nem volt szükségem szempillagöndörítőre, mert olyan szépen ívelt szempillákat varázsolt, az amúgy egyenes pilláimból. A felvitele egyszerű, bár az elején kicsit megriadtam a forgó keféjétől de jól és könnyen használható. Nagyon tartós, meg ugye vízálló is, emiatt nagyon nehéz, szinte lehetetlen volt lemosni, amit én nem szerettem. Alapjában véve egy elég jó termék, de nem éri meg az árát. Azóta áttértem egy sokkal jobb Bourjois szempillaspirálra ami olcsóbb és sokkal jobb is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Zita317

2013. március 16.

Nekem nagy csalódás volt. A Müllerben vettem és a benne lévő elem le volt merülve. Végig jártam az egész várost és sehol nem kapható bele ilyen elem. Így sajnos még csak ki se tudtam próbálni. Ha időm engedi visszaviszem, bár nem hiszem, hogy kicserélik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

aranycsirkee

2013. január 4.

Nagyon szerettem ezt a spirálomat, könnyen elképzelhető hogy hamarosan ehhez fogok visszatérni, pedig én nagyon szeretek újabb és újabb termékeket kipróbálni. Szépen íveli a pillákat a forgó keféjének köszönhetően, tökéletesen fed, dúsít és hosszabít. Nagyon szerettem a festékét is, nem az a folyós fajta, hanem ami gyorsan megszárad, szépen és könnyen lehet vele dolgozni. Egy rétegben felkenve is már csodaszép szempillát kapunk, 2-3 rétegben pedig műszempilla hatású. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

GreenB

2012. június 16.

Ez a spirál Fantasztikus! Mármint az egész ötlet, hogy fogó kefe :D Mostanában szerettem volna szempilla göndörítőt beszerezni, de ez a spirál pont annyit ível a pilláimon, hogy szerintem vígan megleszek göndörítő nélkül is :)
Igen az irányra tényleg figyelni kell, különben könnyen feltekerheti a pilláinkat, ami nem túl kellemes érzés.
Dúsít, hosszabbít, ível, tartós, nem pereg, nagyon szépen lehet vele rétegről rétegre felépíteni a kívánt hatást. Na igen ... aztán győzhetjük lemosni, hiszen vízálló. Nekem ez az egy negatívuma van a terméknek, nem szeretem a vízálló spirálokat, de csak emiatt beszereztem egy vízálló lemosót is :)
Kicsit drága (bár ez relatív ugye) én 4200-ért vettem, de szerintem újra meg fogom venni, mert JÓÓ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

bunny00

2012. március 4.

nagyon szeretem. igazan dogos, hosszu, dus pillaim lesznek tole. egyedul arra kell vigyazni, hogy valtoztassuk meg a forgas iranyat amikor atterunk a masik szemunkre :) akcioban vettem, de a teljes arert is megvennem. okos kis talalmany!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

esztii.

2011. november 28.

még a joy vásárlási lázban vettem meg 20%-al olcsóbban, de megéri a teljes árát is! gyönyörű pillákat csinál, szépen göndörít, dúsít és hosszabbít. ez lett a kedvenc spirálom! az egyetlen negatívuma, hogy vízálló, de gondolom ez valakinek előnyt jelent. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0