Bourjois

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csombi817, Módosítva: 2013. december 16.

Lelőhely:   drogáriék, online

Vízálló, dúsító szempillaspirál

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

misno

2016. január 9.

Sajnos le kell pontozzam. A vízállósága minősíthetetlen, és ez az első szempillaspirálom amelyik lepereg, elkenődik, és maszatolódik. A Maybelline spirálok is lehagyják. A keféje viszont jópofa, azt megtartom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Mimiti

2015. október 13.

Egy csillagot levonok, és szépen megfogadom, hogy soha többé szilikonos kefe. Még mindig összeragasztja a pillákat, az igazán szép eredményért mindig át kell menni rajta egy külön kefével, amihez nem mindig van türelmem, nehéz nem összekenni vele magam, és úgy veszem észre, hogy bő 2 hónap használat után kezd beszáradni. Amúgy tényleg feltűnő pillákat csinál, de nekem biztos, hogy nem ő az igazi.

Hosszú ideig vacilláltam a 4 és 5 csillag között. Az itteni vélemények alapján vettem ezt a spirált, tudtam, hogy szilikonos az ecset, amiért nem vagyok oda, mindenesetre megvettem. Alig vártam, hogy otthon kipróbáljam, de rettentő csalódott lettem, mert tényleg hatalmas, ívelt pillákat csinált, de úgy össze is ragasztotta őket, hogy csak lestem. Valószínűleg sikerült túl sok festéket felvinnem rá, mert az első éles bevetésnél már nem volt (ilyen nagy mértékű) összeragadás. Szóval tényleg elképesztő a hatása, ráadásul az én kontaktlencsés szememet sem irritálja, és egész nap meg sem mozdult (pedig izzadtam, könnyeztem a portól, stb). Eltávolítani nem nehezebb, mint bármelyik más vízálló spirált, némi dörzsölés a kétfázisú sminklemosóval szinte teljesen eltüntette. Nagyon tetszik, hogy átalakítható az ecset, de egyelőre még barátkozunk, és próbálom kiheverni az első csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

featherflying5

2015. szeptember 22.

Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Tökéletes!

petedancsa

2015. július 30.

Hát nem is tudom, szerintem messze menően jobb szempillaspirál, mint az eddigi spiráljaim, pedig én nagyon szeretem a maybelline spirálokat, de ez szerintem sokkal jobb. Az én szempilláim elég drámaik lettek tőle, majd hogy nem műszempilla hatású, de persze, nem annyira durvát kell elképzelni. De nagyon szépen dúsít és hosszabbít, a tartóssága meg 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

DorothyHK

2015. május 12.

A neten böngészve olvastam valahol, hogy milyen jó kis termék, így rohantam is venni egyet. Valóban nem rossz, de semmivel sem nyújt többet mint egy bármilyen másik szempillaspirál. Nem mosodik el, nem pereg le, de sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Dba

2014. április 12.

Számomra ez a tökéletes spirãl! Szépen szétválasztja a pillákat,dúsít és valamennyire hosszít is.egyáltalán nem pereg.csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

csombi817

2013. december 8.

Egy ismerős ajánlotta a Bourjois termékeit, ez az első drágább spirálom, eddig Avon, Alverde, Miss Sporty termékeket használtam, mert nem nagyon festem amúgy magam. A Douglasban az eladónő ajánlotta a vízálló Bourjois spirálok körül ezt, és rábíztam magam. Nagyon tetszik a keféje és hogy egy csavarással a kefefej meghosszabbítható. Sokáig tart és a pilláim sem ragasztja össze 2 rétegben sem, és dúsabbnak és hosszabbnak is hatnak tőle, de nem drámaian, mondjuk amúgy is elég hosszúak és nincsenek kevesen. Könnyen lejön sminklemosóval (én mandulaolajat használok, mindenkinek csak ajánlani tudom, annyira puha lesz tőle a bőr másnap reggel). Ami miatt csak 4 csillagot kap, az az, hogy valahogy úgy érzem, nem ez a legtökéletesebb nekem, még keresgélek, de a ca.3000 forintos árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0