Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsudi, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A BéBé derma krémes baba testápoló természetes bőrápoló összetevőket tartalmaz. Gyorsan felszívódik és megőrzi a baba bőrének finomságát és lágyságát. Dermatológiailag tesztelt. 3 hónapos kortól ajánlott.

ivci

2015. július 15.

Nagyon jó, puhává teszi a bőrömet hamar beszívja, és remek illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 15.

Nagyon jó, puhává teszi a bőrömet hamar beszívja, és remek illata van.

manooo

2014. április 1.

A babákra emlékeztető illata van, nagyon imádom. Rengeteg testápolót nézegettem a neten. A drogériánban végül rátalaltam erre. Nagyon megfogott az illata, az is, hogy nincs benne Alcohol. Egyszer kentem be vele a kezem ami nagyon ki volt száradva. Olyan jó simává és puhává varàzsolta a kezemet, mint még soha semmilyen kézkrém vagy testápoló. Az illatát még most is érzem magamon 1 óra elteltével. 495-ért vettem és el kell mondjam az eddigi tapasztalataim szerint újra venném. Csodákat művel at extra száraz kezemmel. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 1.

zsudi

2012. december 29.

Ekcémára hajlamos bőrű felnőttként már sok mindent kipróbáltam, de ennél jobb testápolóm még sosem volt! Csodát tesz a bőrömmel, gyakorlatilag amióta használom, azóta eltűnt az ekcémám, ami nem kis dolog, tekintve hogy 5 évig kisebb-nagyobb területeken folyamatosan gyötört... És a vicc az, hogy próba-szerencse alapon vettem meg, 500 Ft-ért egy euro shopban, gondoltam nem nagy pénzkidobás, ha nem jó... azóta más testápolót meg sem nézek :D
Csak ajánlani tudom, nem csak babáknak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Csak ajánlani tudom, nem csak babáknak!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol