Bradoline

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

A növényi hatóanyagokban gazdag sarokpuhító és bőrkeményedés elleni krém hatékonyan ápolja a sarok különösen száraz bőrét. Urea tartalma hidratálja és puhán tartja a bőrt, elősegíti annak megújulását. Rendszeres használatával a berepedezések megszűnnek, újabbak kialakulása pedig megelőzhető. Nem zsíros, könnyen felszívódik.

Megany

2019. augusztus 8.

Ez a krém JOBB,mint a scholl repairsarokpuhítója,de tenyleg!
Jó azára.mondjuk az illta kissé uncsi már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Ez a krém JOBB,mint a scholl repairsarokpuhítója,de tenyleg!
Jó azára.mondjuk az illta kissé uncsi már.

Mimi93

2019. július 1.

Megszüntette a bőrkemènyedèst, még a repedèsek is eltűntek a sarkamról. A hangsúly a rendszeressègen van, annyival "segítettem be" neki, hogy tusolásnál megdörzsöltem a kritikus rèszeket habkővel. Sokáig elég egy tubus, az ára sem vèsz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

ficeglobog

2019. február 2.

Pedikűrösöm elköltözött, még nem kerestem másikat. Ebből adódik, hogy a sarkaim állapota (számomra) katasztrofális lett. Száraz sarkaimon reszelővel átmegyek, zuhanyzás, ahol ázik kicsit, majd ez a krém és alvás. Vékony zoknit veszek fel, hogy az ágyneműt védjem, mert lassan szívódik be. Vagy reggel kenem, de szintén zoknis, mert csak csúszkálok. Nem csodaszer. Kell mellé más is. Pl.: pedikűrös, saját sarokreszelés. De ha ezek megvannak, akkor tökéletes. Természetesen az egész lábfejemet kenem vele, ami így már nem száraz. Azt tökéletesen hidratálja. Persze ilyenkor a könyököm sem maradhat ki. Erre a kissé szárazabb bőrfelületre sokkal jobb, mint egy sima testápoló.
Most kísérletezek mással, de szerintem visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Most kísérletezek mással, de szerintem visszatérek hozzá.

Edina31

2019. február 2.

Pár hónapja már száraz, repedt volt a sarkam, a lábfejemen pedig érdes a bőr. Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon örülök neki! Nagyon jól hidratál, kellemes mentolos illata van, gondolom nyáron még jobb lesz majd használni. Szandál, papucs szezonban is biztosan használni fogom, hogy szép legyen a sarkam. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

umpalumpa

2019. január 6.

Úgy döntöttem nem fogok parázni a parabéneken. Meggyőztek a jó vélemények, igen, kivételesen előre elolvastam :) Olyasmit kerestem, ami rendszeresen használva megelőzi és kezeli is a szárazságot, amit a száraz levegő, a korral járó fokozott elszarusodás, sok talpon ácsorgás és a plusz kilók okoznak.
Zuhanyozás végén, amikor a vízben kicsit puhult a talpam, megreszelem a vastagabb részeket. Ha van kedvem, bekenem este is és zoknit húzok. Kezet mosnom muszáj utána, mert ekcémára hajlamos vagyok kézen.
Többnyire csak a reggeli felöltözés közben használom zoknifelvétel előtt. Hagy egy kis védőréteget, ami jól esik, puhán tartja a bőrömet, persze kell a vízzel és sarokreszelővel kezelés is. Az illatát megszoktam, nem rossz és nyáron sztem a (rozmaring, zsálya, menta) keringésfokozók jól fognak esni a melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

PinkAlien

2018. március 27.

Sűrű krém, enyhe mentolillattal.
Fürdés után kenem vele a lábam, puha lesz tőle.
Hátránya hogy nehezen szívódik be a bőrbe, sokáig csúszik utána a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Sűrű krém, enyhe mentolillattal.
Fürdés után kenem vele a lábam, puha lesz tőle.
Hátránya hogy nehezen szívódik be a bőrbe, sokáig csúszik utána a lábam.

szaboszilvia28

2017. október 23.

Szeretem, puhítja a sarkat, de zoknit kell venni, mert sokáig csúszós marad a lábam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

MadKat

2017. október 2.

Ez valóban egy csodaszer. Mindamellett, hogy mesésen puhítja a talpat/sarkat, még hűsítit is az elfáradt lábat. Nagyon szeretem, csak ezt használom, mióta felfedeztem. Minden zuhanyozás után használom és még így is kb. 3-4 hónapig tart. Mindenképpen ajánlom, mert szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Andii17

2017. augusztus 20.

Nekem nagyon bevált! Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nekem nagyon bevált! Ennyi pénzért nagyon megéri.

Grumpi

2017. augusztus 3.

Az itteni vélemények miatt vettem meg de semmit nem használt.Egy tubussal elhasználtam,de semmi.Sarkamon nem sok keményedés van,reméltem sikerül helyre hozni de nem bírt el vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.