Sana Footcare

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2021. június 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

A növényi hatóanyagokban gazdag sarokpuhító és bőrkeményedés elleni krém hatékonyan ápolja a sarok különösen száraz bőrét. Urea tartalma hidratálja és puhán tartja a bőrt, elősegíti annak megújulását. Rendszeres használatával a berepedezések megszűnnek, újabbak kialakulása pedig megelőzhető. Nem zsíros, könnyen felszívódik.

Veronika1

2024. január 19.

Ez a termék szuper. Én csak esténként szoktam használni, mert elég zsíros állagú. Nagyon puhává varázsolja a sarkam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 19.

AngelHeart80s

2023. november 8.

Nagyon jók ezek a Sana termékek, sokat javult a sarkam állapota, e mellett ugye lábáztatás, sarokreszelés, lábradírozás heti egyszer minimum, Sanaval pedig kenem minden reggel és este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 8.

BerryLoo

2023. július 5.

Nem szívja be a bőröm rendesen, olajos-zsíros marad utána. Nyomokat hagyok járás közben a parkettán, így csak este lehet használni. Nem szeretem az erős, mentolos szagát sem. Nem csodatévő, de egy kicsit használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

noricza

2022. október 31.

Az hogy nem hagy zsíros nyomot és bemasszírozható az kevés ilyen jellegű krémre igaz. Kell utána a zokni, azonban 1-2 használattal jelentősen javítja a sarkak állapotát. Az illata olyan amilyen (továbbra sem szeretem az erősen mentolos gyógynövényes szagot), de ár-érték arányban egy egész jó krémről beszélünk, ha valaki hatásosabbat illetve kellemesebb illatút szeretne az szakboltban keresse. Nyilván az ára nem lesz pénztárcabarát de sokkal "luxibb" érzetet ad (pl sara beauty sarokpuhító citrus-menta). Akinek ilyen jellegű problémája van szerintem nem az lesz a fontos, hogy milyen a krém illata, inkább az összetevő az ár és a hatásosság lesz meghatározó. Ennél a krémnél ez mind megvan így bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 31.

idonthaveaname

2022. augusztus 29.

Számomra nagyon rossz illatú, zokni kell utána, és mégis.... LEGJOBB. Csodát tesz a lábbal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

mrs.imperator

2022. augusztus 17.

Jó kis krém, teszi a dolgát, puha lábakat varázsol, kellemes illat. A sarkak kis reszelés mellett szépen karban tarthatóak vele :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Dorotii66

2022. március 31.

Az illata erős, mentolos, de én hozzászoktam, annyira azért nem vészes. A hatásáról nem igazán tudom mit gondoljak, az én talpam, lábfejem puhább lett tőle, de azt azért illik hozzátenni, hogy minimális bőrkeményedés van itt-ott, azon kívül semmi. Ellenben párom talpán nem sokat segített eddig, de az is lehet, hogy kitartóbban kellett volna használnunk. Ha lesz változás, majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

marcsuli82

2022. március 10.

Zsíros, mentolos illatú krém. Nehezebben szívódik fel, de ha zoknit húzok akkor nem gond. Puhít, de nem eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 10.

dunaimano

2021. október 26.

Én bőrkeményedésre vetettem be, sajnos a talpam télen-nyáron szeret megkeményedni a sarkam környékén, talpam szélén, itt-ott... Az illatát megszoktam, egyébként pedig egy jó nehéz, testes krém, ami azonnal puhítja és hidratálja a bőrömet. Esténként használom kb heti 3x, és nagyjából karbantartja a lábaimat. Meg vagyok vele elégedve, pont ugyanazt tudja, mint bármelyik lábkrémem, cserébe nagyon olcsó, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Anna2001

2021. szeptember 1.

Nagyon nagyon szeretem, puhává varázsolja a kissé repedezett de erősen száraz sarkaim. A lábfejemre is kenek belőle, kissé nehezen ivódik be. Az illata erősen mentolos, zsíros krém.
Sarokreszelés után még hatásosabb.🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Sarokreszelés után még hatásosabb.🤩

Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.