Brown Sugar

Ár:   1450-12 500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   22 ml, 200 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: xadriennx, az összetevőket feltöltötte: viktoriaaszodi, Módosítva: 2016. április 14.

Ár:   1450-12 500 Ft
Kiszerelés:   22 ml, 200 ml, 400 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Black Honey egy 200x fekete bronzosító, amivel az elképzelhető legbarnább szín érhető el. A folyton ragyogó színárnyalatok a Body Nectar™ Anti-Fade összetevőknek köszönhetők, amely a tökéletes szín mellé a bőrnek fiatalos külsőt kölcsönöz.

A Royal Black Honey™ bőrmegújító és tonizáló hatása csökkenti a finom vonalakat és ráncokat, így élénkebbé és fiatalabbá varázsolja a bőrt.
Hosszan tartó csokoládébarna szín, lágy tapintású, mélyen hidratált, egészséges bőr, isteni illattal kombinálva.

• Body Nectar Anti-Fade a hosszan tartó ultra mély barnaságért
  • Royal Black Honey bőrmegújító, feszesítő és barnító összetétel a fiatalos külsőért
  • Szilikonok a bársonyosan puha tapintásért

laracroft

2019. szeptember 12.

Sejtettem, hogy a 200x-os bronzosítónak lesz egy olyan mellékhatása, hogy megfogja a világos ruhákat, hiába írtátok, hogy nem. Így aztán, amikor meggondolatlanul fehér felsőben indultam a legközelebbi városba, tudván, szolizni is fogok, krémezni is fogok, beraktam egy váltás felsőt, igaz,szintén világosat.
Azon nem lepődtem meg, hogy frissen szolizás után a tenyerem narancssárga és a pólóm foltos lett, ahogy felvettem, de azon már igen, hogy amikor másfél órával később lehetőségem volt átöltözni, a váltás pólóm is foltos lett. Tenyeremnek is kettő jó alapos szappanos-dörgölős kézmosás kellett, hogy visszanyerje eredeti állapotát. Erre szerintem figyelni kell, lehetőleg ne fehér és szoros felsőbe menjen az ember lánya, ha ilyen krémet ken magára, de ha ettől a kis bonyodalomtól eltekintünk, akkor azt kell mondjam, tökéletes szolikrém.
Gyorsan beszívódik, minimális krémes-zsíros érzetet hagy csak maga után, az illata pedig egyenesen isteni, valóban parfümös, és elnyomja a szoliszagot.A barnulást is megsokszorozza, rólam nem is jön le szín a nap végén a zuhanyzásnál (igaz, én beletörlöm a fehér pólóimba napközben ;) ) Kicsit olyan érzésem van, mintha szolikrém és önbarnító keveréke lenne, de nem foltos, nem kopik, teljesen jól működik, és sikeresen redukálja a szoláriumban eltöltött időt. A maszatolás és az ára miatt mínusz 1 csillag, de amúgy nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Xanacska

2019. augusztus 22.

Nagyon jó. Az első szolizás után is szép színt az eredményez. Körülbelül 5 alkalom után, olyan színem lett, mintha a trópusokról jöttem volna. 1 hétig megőrizte a színt, majd utána szépen, egyenletesen kezdett kifakulni. 3 hét alatt lett újra olyan színem, mint ami alapból van. Ez sokkal jobb eredmény, mint más kozmetikumok általi. Nem fogja össze a ruhát. Zuhanyozásnál valóban lejön egy kis "szín", de ez igazán elhanyagolható az összeredményt tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

doris92

2019. május 29.

A csupa jó vélemény miatt bátorkodtam megvenni... Régóta próbálgatom a szolikrémeket, ezidáig leragadtam az Australian Goldnál, de egyre inkább azt vettem észre, hogy nem igazán hatásos, így váltani szerettem volna másik márkára. Igaz azokban negyed annyi bronzosító is volt, mint ebben. :) Én egyből a nagy kiszerelést vettem, veszíteni valóm nincsen, eddig mindegyikkel így jártam! Nagyon bizakodó vagyok! Az illata isteni, kipróbálásképp megnéztem az állagát, nagyon könnyű elkenni és nem ragad utána a kezem. Holnap kipróbálom, nagyon kiváncsi vagyok a hatására. Addig megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Lady26

2019. április 11.

Gyönyörű színem lesz tőle és tartós is !! Imádom az illatát, akár egy parfüm. Az ara kicsit húzós de megéri. Próbáltam nem egy krémet de ez a legjobb idáig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Kinguska09

2019. április 10.

En nagyon szeretem :)
Kellemes az illata , az allaga kremes ;jol kenheto ;nem ragacsos, en az egesz testemre alkalmazom 1 alkalommal kb 15-20 ml ert hasznalok el igy a 400 ml es kiszereles nekem legalabbis jobban megeri mint egyenkent kis tasakos tarsait vennem alt. 12.000 ft korul veszem ! Es megeri az arat !
Nem kopik le masnap reggelre mint sok mas szolikrem , hidratal , azonnal szep barnasagot eredmenyez ( persze fugg hogy kinek milyen a bortipusa ) nem foltos nem fogja be a ruhat .
Hasznalat utan kezet kell mosni es lam nem lesz “narancssarga a kezunk” ! :)
Mindig ujra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

En nagyon szeretem :)
Hasznalat utan kezet kell mosni es lam nem lesz “narancssarga a kezunk” ! :)
Mindig ujra veszem

lilla222

2019. március 9.

Az itteni vélemények alapjàn vettem meg nagy kiszerelésbe, kezeim kicsit narancssargásak tőle ahogy bekenem magam, a combom hátulján nem tudtam olyan jól eldolgozni és lett két csíkom.
Nagyon fehér bőröm van,2 használat után van egy kis eredménye. Az illata egészen kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

pufacs

2019. február 22.

Annyira áradozott itt sok hölgyemény,hogy black Friday napján berendeltem egy nagy flakonnal a netről,8600-Ft ért.Eddig négyszer használtam ,kicsit óvatosan,még tél van,8-12 perceket szolizgattam csoki-szoliban,ahová mindíg jártam .Megvallom nem estem hasra.mikor lemostam az arcom este a zuhanynál,kissé az volt az érzésem a barnaság is lejött,mint egy önbarnító.már arra is gondoltam,átvertek a neten,mert nem jött be a várt hatás.mindenesetre elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

mikkamakka75

2018. augusztus 11.

Utàlok szolizni, de napozni mèg jobban, plusz egyik sem fog meg gyorsan, így beszereztem egy ilyen krèmet, hogy ha màr ott kínlòdok a gèpben, legalàbb legyen valami làtszatja is. Hàt ennek van! Màr első hasznàlattal is jobb színem lett 10 perc alatt, mint előtte egy drogeriàs szolikrèmmel 2×15 alatt. Az illata kellemes, hamar beszívòdik, nem foltos, utàna sem vagyok büdös szoliszagù. Nem cèlom, hogy csokibarna "sültegèr" legyek, nekem èpp elèg, hogy egy kellemes barnasàghoz nem kell hàromnaponta szoliznom, csak egy héten egyszer. Màr megèrte ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Kriszti515

2018. augusztus 7.

Nagyon rossz bőröm van, leginkább csak pirul és nem barnul. Ezért választottam a szoláriumot, szerencsére ez barnít valamennyire és nyaralásra mindig igyekszem az én bőrömből a lehető legjobbat kihozni. Sajnos idén nagyon későn álltam neki, de természetesen krémmel. Vettem egy Tan Asz U Luau Advanced 200X Island Black Bronzer krémet, mert nagyon tetszett az illata. Hát nem történt semmi, 3 hét nyögve nyelés. Gondoltam kipróbálok valami mást, így került hozzám a Black Honey. Régen már használtam, de nem gondoltam hogy tényleg ennyit számít. És láss csodát.. Az első alkalommal azonnal látszott. Most voltam másodszor vele és abba sem hagyom. Ez a legjobb szolikrém, soha többet nem veszek mást. Magamhoz képest tök jó színem van már most. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Gina1978

2018. július 29.

Mindent leírtak az előttem szólók. Nagyon kellemes illat, már felkenéskor extra mód hidratál, ragacsos érzet nélkül. A színe elsőre megrémített, egész sötét, gondoltam, ezt jól el kell dolgozni, hogy ne legyek foltos. Nem foltos, nem csíkos a bőrön. A szilikonoktól mintha picit púderes is lenne. Szoli után a hatása szembetűnő, és napok múlva sem hirtelen tűnik el, nem is foltos vagy kopott. Ruháim sem fogta be. Felső kategória.

Update: kipróbáltam a Black Mochát is, kicsit sötétebb, mélyebb barna az eredmény. Mindkettőt ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Betaine, Butylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!