Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: SziAgi, Módosítva: 2019. november 13.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Elegáns és meghitt illat. Ínycsiklandó fejillata ragyogó bergamott, bársonyos barack és friss alma keveréke. A Daring Woman szívillatát a Bruno Banani-ra jellemző ikonikus narancsvirág és rózsa keveréke adja. Alapillatában a szantálfa és benzoéfa keveredik az érzéki pézsmával.

Ár: 2990 ft , Eladó: sonoka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Posta,foxpost előre utalás után
anette25

2019. július 31.

Nagyon kellemes illata van, olyan légies de mégis kifinomultam elegáns. Sajnos nem túl tartós ezért 2csillagot levonok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Vivus94

2019. június 14.

Az illatát nagyon szeretem, mert olyan nem túl sok, nem túl kevés, tényleg nagyon imádom. De sajnos egyáltalán nem tartós, talán egy eddigi egyik legkevesebb ideig érezhető illat amit próbáltam. Nagyon sajnálom, mert az illatáért oda vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

pilleriin

2018. december 23.

12 éve a Woman a signature illatom, és a többi BB parfüm sem rossz, így ezt is bátran megillatoltam. Közepesen tartós, rajtam csak szantálfás, fojtós, nyanyás borzadály.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Ennie86

2018. november 25.

Agicaa hatására én is gyorsan elrohantam tesztelni. Rajtam sajnos nem működik jól. :( Tömény, barackos-vattacukros illata van rajtam. Tényleg nagyon kémia függő, hogy kin hogy jönnek ki az illatok. Sajnálom, mert szeretem a Banani illatokat. Az üvege miatt jár neki a 2 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Agicaa

2018. november 23.

Teszter nélkül, úgymond blindre vettem meg a Glamour napokon és bizony nem csalódtam. Finom,púderes illat,rajtam tartós is,az üvege pedig nagyon csajos az aranyszínű kupakkal. Szerintem sikerült egy egészen egyedi illatot kreálni Bruno bácsiéknak, legalábbis engem semmilyen másik illatra nem emlékeztet. Most akciós is a drogériákban, szóval érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lactic Acid