Burberry

Ár:   16 300 Ft, 25 200 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   16 300 Ft, 25 200 Ft és 32 100 Ft

Ár: 10000 Ft , Eladó: ami2015
Állapot: 100 ml/fotó, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom

aydua

2021. augusztus 1.

Csodás illat, legalábbis számomra. A tökéletes nyári parfüm, friss, virágos, picit citrusos, édeskés, egy nagyszerű, vidám szillázzsal. Egyetlen problémám a tartóssága, ami sajnos rajtam max. 1 óra...Túlzás nélkül állíthatom, hogy óránként újra kell fújni hogy érezhető legyen és ezt nem csak a viselője érzi így, hanem a környezetében lévők is. Ennek ellenére muszáj 5 csillagot adnom, mert imádom.🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

ChubbyCat

2020. október 27.

Isteni finom, virágos-gyümölcsös illat, aminek közepes a tartóssága.
Üveges maradékot biztosan befogok szerezni tavasszal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Isteni finom, virágos-gyümölcsös illat, aminek közepes a tartóssága.
Üveges maradékot biztosan befogok szerezni tavasszal.

Honeyhair

2020. augusztus 31.

Én nem tudom, milyen az anyaillat, nem is ahhoz hasonlítgatom, próbálom önmagáért szeretni. Az igaz, hogy eléggé biztonsági játékos, de nekem most pont ez a jó, mert hétköznapra, munkahelyre használom, emberek közé, akiknek nem lenne szerencsés szétsokkolni a szaglóidegeit valamilyen extravagáns illattal. Finoman, visszafogottan, elegánsan virágos, és van benne valami enyhe "szappanosság", amit én nagyon szeretek a parfümökben, mert tiszta, frissen mosakodott érzésem van tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

force

2020. június 13.

Szegénykém olyan jellegtelen. Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Szegénykém olyan jellegtelen. Kár érte :(

Blackxentric

2020. február 29.

Tökéletes komfortillat. Nincs benne semmi extra, egyszerűen csak ott van. Ami nem rossz, ha erre van szükség. Nekem tetszik, de én ennél karakteresebb illatokat kedvelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

szeliger

2019. augusztus 12.

Az anyaillatnál sokkal könnyedebb és kevésbé édes, valójában én keveset tudok felfedezni benne az anyaillatból. A hatósugara is mérsékeltebb és tartósságban is lemarad.
Kifújáskor határozottan citrusos és szinte egy-két percen belül előbújnak a virágok is. Rajtam ez a virágos, tavaszias hangulat marad végig, az alapot a pézsma adja, szantált nem is érzek.
Biztonságos, könnyed viselet, mintha nem is Burberry lenne. Alapjában kellemes illat, csak a karakter hiányzik belőle. Maradok a Burberry Her mellett virágszirmok nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Nushi

2019. augusztus 7.

Egy 5 ml -is kis próbát vettem itt az oldalon és atyaég ez mekkora szerelem lett. Kb 2 nap alatt el is fújkáltam a próbát:-(. Nagyon nagy meglepetés volt, mert a Burberry illataitól jellemzően minden bajom van és futok is csak szagolni ne kelljen... Első fújásra ebben is volt valami fúra mintha vodkát öntöttem volna. Felfújva viszont zseniális délután háromtól másnap reggelig éreztem az illatát. Még fürdés után is. (Szóval mindenki jól gondolja meg hogy hova fújja mert szinte lemoshatatlan) Nekem nagyon kis kényelem illata van. Nem feltűnősködik magabiztosan ott csücsül a válladon. Csúcs illat biztos kell egy jó nagy üveg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

silence

2019. július 8.

Az anyaillattól (Burberry Her EDP) egyenesen irtóztam, felkavarodott tőle a gyomrom, amikor azonban kiadták ezt a Her Blossom EDT-t, kíváncsivá tett.
Az illatjegyeit fürkészve teljesen belelkesedtem, így aztán még a magyarországi megjelenése előtt megrendeltem ismeretlenül.
Szerencsére az anyaillattól nagyon messze áll, ez sokkal könnyedebb, virágosabb és csak enyhén gyümis, továbbá nem érzem benne azt a szúrósságot, szintetikusságot, mint a Her EDP-ben.
Kellemes az összhatás, sokak által szerethető könnyű, tavaszi - nyári virágos illat, de bennem mégsem hagyott túl mély nyomot, ezért végül feltettem eladásra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Torpece

2019. június 18.

Ha nem tudnám, hogy mi a neve, csak az illatot tolná valaki az orrom alá én bizony ki nem találnám, hogy köze van a sima Her változathoz. Akkor már inkább a My Burberry-re hajaz szerintem. Az én bőrömön hasonló kicsit szúrós virágosság érződik belőle, eléggé egysíkúnak érzem, az ilyesfajta illat nekem unalmas. Olyan hétköznapra jó, ha nincs más illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Anticinderella

2019. június 14.

Nekem a mandarin miatt sokkal jobban tetszik, mint az alapillat, hasonló, nagyon hasonló mégis sokkal frissebb és üdébb, olyan igazi tavaszi-nyári illet nekem, az egyetlen problémám vele, ugyanaz, mint az alapillattal, nem érzem magamon, persze mások igen, sőt dicsérik is, de ez engem nem igen szokott meghatni.... önző módon magamnak akarok örömet szerezni vele... Ötletem sincs mi a baj a bőrömmel, mindenki annyira dicséri az alapillat tartósságát is.... 5 csillag lenne, de így csak 4 mert megfogadtam, hogy nem tartok meg olyan parfümöt, ami én nem érzek magamon a nap végén is..., akkor sem ha mások rajtam igen....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.