Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. december 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: cseresznye, szeder

Szívjegyek: ibolya, jázmin

Alapjegyek: benzoin, cédrusfa

Trixi

Korcsoport: >54
2019. december 13.

Nem szeretem az édes illatokat. Legalábbis eddig ezt gondoltam magamról. Lehet, hogy ez az illat megingat ebben a hitemben? Számomra kellemes, nem tolakodó, könnyű-friss fuvallatnak tűnik, amitől jó kedvem lesz. Nem tömény, nem émelyítő, nem dög, hanem csak egy kedves nappali illat, ha nem hódítani szeretnél, csak simán jól érezni magad a bőrödben ebben a mostani pocsék, sötét, csapadékos, borzongató időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 13.

Sherka

2019. december 12.

Soha de soha nem szerettem az édes illatokat mióta elmúltak a tindédzser évek. Nem érzem nőiesnek magam egy édes illattal. Mivel amúgy is "gyerekarcom" van, mindig próbálok kompenzálni, hogy azt mutassam, engem igenis komolyan kell venni, hát már majdnem 30 vagyok, na! (Több-kevesebb sikerrel.) Ennek ellenére ez a kis "szemét" úgy beleitatta magát az orromba, hogy egyszerűen nem akarja békén hagyni a fantáziámat, holott tiltakozom, nem akarom szeretni, nem akarom, hogy kelljen, mert én a DÖG illatokat keresem. Végül hagytam magam elcsábítani, meleg időben ezzel a cukros csodával BFF-ek leszünk és mehet a szájfény meg a Spinédzserek maraton. :) Én érzek valamiféle púderességet, nem teljes mértékig vattacukornak kell elképzelni, annál picikét komolyabb talán, de még így is az önfeledt kamaszkori nyarak emlékét hozza vissza számomra. 5* és nem tudom megmagyarázni, miért, ez van. Nem vagyok egy parfüm guru sajnos, engem könnyű átverni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

ssyakaky

2019. november 9.

legutóbbi mulleres garazdalkodasom alkalmaval illatoltam meg őt, eloszor alig akartam hinni az orromnak, papiron es a bőrömön is egy az egyben olyan illata volt, mint a gyerekkori kedvenc maja a mehecskes rózsaszín radiromnak. azt nagyon szerettem szaglaszni, gyümölcsös és kedves illata volt. ezutan altvalt felnottesebbe, elég édes marad, de nem a vattaccukros fajtából, kicsit szamomra megfoghatatlan. szép bekuckozos puha illat, de nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Bernadett86

2019. november 1.

Ujdonsagok kozott nagyon tetszik.Edes cukros az elejen konkretan ennivalo,folyik a nyalam tole amit en parfumben nem annyira kedvelek annak ellenere hogy az ilyen illatok abszolut finomak, de nem akarom hogy valamilyen 2 labon jaro edes ennivalonak tunjek.Ennek egesz konkretan az elso 2 oraban olyan illata van mint kiskoromban a zizi neven futo puffasztott gabonas "cukorkanak",abbol is a rozsaszin volt ilyen,talan az volt a meggyes vagy cseresznyes aromas, de az egesz zacsinak ilyen illata volt.Aztna lattam az osszetevoket igy mar ertheto.Amikor ez elmulik hirtelen atalakul valami hihetetlen addiktiv es tartos finomsagga...nem ismerem a Baccaratot de azert az meglepne ha egy Zizi cukros parfum lenne ennyire tulhypeolva.Bar teny nagyon finom ez az illat, kivansaglistas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Nenuka

2019. október 23.

Ha az illatot nézem, mesés, nagyon kellemesen édes, illik Kurkdjian nevéhez, kicsit valóban hajaz a Baccaratra. Nekem egyetlen problémám a tartóssága, 2-3 plusz órát tarthatna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)