Burberry

Ár:   €38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2013. október 12.

Ár:   €38
Lelőhely:   parfümériák, online

• Kihangsúlyozza az arcbőrt egészséges ragyogást adva
  • Könnyed mikro-porral gazdag árnyalatokat ad
  • Szilikonokkal pedig segíti a könnyű megtapadást a bőrön
  • Vadrózsa kivonattal a bőr nedves és kényelmes lesz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

asdf27

2018. május 27.

ma próbáltam ki a Burberry üzletben az Earthy 07 árnyalatot. nagyon szuper, igazolom, hogy leizzadni nem lehet. ahogy Pötyi elmondta, kellemes napbarnított hatást ad annak is, aki nagyon sápadt. gondolkozom rajta, hogy a Tom Ford pirosítóm mellé beruházok egy ilyenbe, mert tényleg nagyon szép, nagyon finom dolog, semmi harsogás, csak valami, valami finom,, valami észrevehetetlen, ami finom, kellemes színt ad. Ha valaki szereti a natúr sminkeket, akkor szerintem ez a legjobb dolog, amibe beruházhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Pötyi

2016. november 9.

A legújabb kedvencem, szerintem évek óta nem voltam ennyire elégedett és boldog egy vásárlástól. Sokat hallottam a Burberry "Earthy" blush árnyalatáról, és amint egy Burberry store közelébe jutottam, azonnal ezt és egy szintén sokak által dicsért szemhéjpúdert teszteltem. Elsőre nagyon elbizonytalanodtam, mert a szín (nézzetek swatch-okat, nagyon különleges) teljesen más volt, mint bármi, amit eddig birtokoltam. Hajlottam volna a szemhéjpúder felé, de mégis ott motoszkált a fejemben, hogy biztos szép és jó, ha mások ódákat zengenek róla. Hála Istennek párom feloldotta a dilemmát, és megkaptam mindkettőt. Amikor kipróbáltam, akkor jöttem, csak rá, mennyire szerencsés vagyok. Nem szeretnék teátrális lenni, de szerelem.
A szín gyönyörű, világos barnás, kicsit napbarnított színt ad az amúgy meglehetősen világos bőrömnek. Füstösebb szemhez is nagyon jól passzol, de szájhangsúlyos sminkeknek és nagyon szép decens kiegészítője.
A (számomra) különleges szín mellett az állag is lenyűgöző. Főként Hourglass, Chanel és Bobbi Brown pirosítókat használok, amikre nem lehet mondani, hogy ne lennének nagyon magas színvonalú termékek, de ez magasan veri őket. Nagyon finom, bársonyos púder, szépen felvihető és egyetértek az előző értékelő tartosságra vonatkozó megállapításával. Egyetlen dolog, ami az arra érzékenyeket zavarhat, az a tény, hogy észrevehetően illatosított a termék. Ez engem pl. egy L'Oreal rúzsnál nagyon zavar, de itt egy iszonyatosan elegáns, finom, de mégis érzékelhető illatról van szó.
Alig várom, hogy más színt is kipróbálhassak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.

Alig várom, hogy más színt is kipróbálhassak!

despoina

2016. március 17.

Nagyon szép színekben érhetőek el, a színekre igaz hogy leginkább a nude tónusú sminkeket hangsúlyozza ki. Én egy mályvás árnyalatot probáltam. Meglepően tartós, még egy esős "szétázos" shopingolós egész napot is kibírt úgy hogy este 11 kor még az arcomon maradt. A csomagolása pedig nagyon exkluzív és elegáns.
38 euró körüli az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

38 euró körüli az ára.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract

Emolliensek: Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Zea Mays (Corn) Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Sorbic Acid, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Manganese Violet, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Red 30 / CI 73360, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 15850, CI 42090, Red 28 / CI 45410
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, BHT

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.