Burberry

Ár:   €38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2013. október 12.

Ár:   €38
Lelőhely:   parfümériák, online

• Kihangsúlyozza az arcbőrt egészséges ragyogást adva
  • Könnyed mikro-porral gazdag árnyalatokat ad
  • Szilikonokkal pedig segíti a könnyű megtapadást a bőrön
  • Vadrózsa kivonattal a bőr nedves és kényelmes lesz

asdf27

2018. május 27.

ma próbáltam ki a Burberry üzletben az Earthy 07 árnyalatot. nagyon szuper, igazolom, hogy leizzadni nem lehet. ahogy Pötyi elmondta, kellemes napbarnított hatást ad annak is, aki nagyon sápadt. gondolkozom rajta, hogy a Tom Ford pirosítóm mellé beruházok egy ilyenbe, mert tényleg nagyon szép, nagyon finom dolog, semmi harsogás, csak valami, valami finom,, valami észrevehetetlen, ami finom, kellemes színt ad. Ha valaki szereti a natúr sminkeket, akkor szerintem ez a legjobb dolog, amibe beruházhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Pötyi

2016. november 9.

A legújabb kedvencem, szerintem évek óta nem voltam ennyire elégedett és boldog egy vásárlástól. Sokat hallottam a Burberry "Earthy" blush árnyalatáról, és amint egy Burberry store közelébe jutottam, azonnal ezt és egy szintén sokak által dicsért szemhéjpúdert teszteltem. Elsőre nagyon elbizonytalanodtam, mert a szín (nézzetek swatch-okat, nagyon különleges) teljesen más volt, mint bármi, amit eddig birtokoltam. Hajlottam volna a szemhéjpúder felé, de mégis ott motoszkált a fejemben, hogy biztos szép és jó, ha mások ódákat zengenek róla. Hála Istennek párom feloldotta a dilemmát, és megkaptam mindkettőt. Amikor kipróbáltam, akkor jöttem, csak rá, mennyire szerencsés vagyok. Nem szeretnék teátrális lenni, de szerelem.
A szín gyönyörű, világos barnás, kicsit napbarnított színt ad az amúgy meglehetősen világos bőrömnek. Füstösebb szemhez is nagyon jól passzol, de szájhangsúlyos sminkeknek és nagyon szép decens kiegészítője.
A (számomra) különleges szín mellett az állag is lenyűgöző. Főként Hourglass, Chanel és Bobbi Brown pirosítókat használok, amikre nem lehet mondani, hogy ne lennének nagyon magas színvonalú termékek, de ez magasan veri őket. Nagyon finom, bársonyos púder, szépen felvihető és egyetértek az előző értékelő tartosságra vonatkozó megállapításával. Egyetlen dolog, ami az arra érzékenyeket zavarhat, az a tény, hogy észrevehetően illatosított a termék. Ez engem pl. egy L'Oreal rúzsnál nagyon zavar, de itt egy iszonyatosan elegáns, finom, de mégis érzékelhető illatról van szó.
Alig várom, hogy más színt is kipróbálhassak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Alig várom, hogy más színt is kipróbálhassak!

despoina

2016. március 17.

Nagyon szép színekben érhetőek el, a színekre igaz hogy leginkább a nude tónusú sminkeket hangsúlyozza ki. Én egy mályvás árnyalatot probáltam. Meglepően tartós, még egy esős "szétázos" shopingolós egész napot is kibírt úgy hogy este 11 kor még az arcomon maradt. A csomagolása pedig nagyon exkluzív és elegáns.
38 euró körüli az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

38 euró körüli az ára.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract

Emolliensek: Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Zea Mays (Corn) Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Red 30 / CI 73360, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, CI 42090, Red 28 / CI 45410
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.