Burberry

Ár:   €50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. szeptember 9.

Ár:   €50
Lelőhely:   parfümériák, online

Tökéletes fedést biztosít.

bridge007

2015. március 12.

Az eskuvomre vettem, de mivel addig meg van majdnem masfel honap, gondoltam tesztelem. 3 napja minden reggel ezt teszem fel, elotte MAC powder foundationt hasznaltam. Mivel a MAC-nek majdhogynem teljes fedese van, meg kellett szoknom a Burberryt, plusz magat, hogy folyekony (olyan regen hasznalom a puder alapozot, hogy teljesen kijottem mar a folyekony gyakorlatbol).
Nem tettem ala primert, csak sima hidaratlo kremet. Nagyon szepen fekszik a boromon, az arnyalat tokeletesen passzol - koszonhetoen a Heathrow terminal 3-n dolgozo kedves holgy segitsegenek. Rajtam egesz nap nagyon szepen nez ki, olyan szep egeszseges szinem/"fenyem" lesz. A normal boromon eppen elegsegesen csillog, nem vagyok szuper matt, de csillogo sem. A Burberry Nude Powderrel fixaltam, es nem tudom ennek koszonheto-e, de a munkahelyemen konretan azt mondtak, hogy "ragyogok"...Reggel 8 korul tettem fel, este fel6 kor a biztonsag kedveert ujra pudereztem az etterem elott. Szoval azt hiszem megtalaltam az igazi eskuvoi alapozot.
A mindennapokra valoszinuleg visszaterek a MAC-hez, szimplan azert mert egyszerubb egy gyorsabb a felvitele (puder+alapozo egyben), de alkalomra, esemenyekre tuti a Burberry lesz a befuto.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

wishes

2012. szeptember 17.

Nagyon jó krémes kis alapozó, sokkal kevesebb primer kell alá, mint az eddigi alapozóim alá. Tökéletesen egybeolvad a bőrömmel, már csak azért is, mert a No.04-es árnyalatban abszolút nincs narancsos beütés, és nagyon szép világos, így tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Alapvetően szépen fed, de valamiért a bőrhibákra több korrektor kell, ha ezt használom.
A tartósság terén is alulmarad egy kissé, rajtam 5-6 órát maradt fenn, utána elkezd megkopni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0