Burt's Bees

Ár:   $10   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2012. október 11.

Ár:   $10
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

A száraz, kemény kezek orvoslására kifejlesztett gyógyír botanikus illóolajokkal, növényekkel és méhviasszal. 98%-ban természetes összetevőkkel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

linszu

2019. február 25.

Ajándékcsomagban volt és igazából tényleg jó kézápoló, viszont az állaga és az illata nagyon nem jön be. Munkában például nem szeretem használni, mert érezhető és számomra nem kellemes. Az állagáról annyit, hogy a kezeimen a bőr kiskoromtól fogva száraz és mindenféle fura színekben pompázik. Utálom, amikor még fényes is, amitől még feltűnőbb, mennyire rossz állapotú a bőröm. Ez a krém valóban nagyon durván hidratál, de a zsíros állag miatt fényt hagy maga után és tényleg nagyon nem előnyös. Maximum estére használom vagy csak az ujjaim közötti extra száraz, kifehéredett részeken.
A kiszerelés meg már csak hab a tortán. Sajnos ki nem állhatom az ilyen tégelyes dolgokat, főleg az ajakbalzsamoknál, nem higiénikus egyrészt, másrészt néha nehéz leszedni a tetejét, plusz a köröm alá megy a termék...
Csakis az ápoló hatása miatt kapja meg a 3 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.

Csakis az ápoló hatása miatt kapja meg a 3 csillagot.

vicky93

2018. november 26.

Ajándékcsomagban volt, így pici tégelyem van. Szeretem, mert nagyon jól táplálja a bőrt, és ami még jobb, hogy az érzékeny, nagyon száraz kezemet nem csípi, sok krémmel ellentétben. Nem egy gyorsan felszívódó krém (és jól be kell masszírozni), de szerencsére nem is kell naponta ötször használnom. Elég lassan fogy, de biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

onecrimsonnight

2017. december 10.

Pici tégelyem van, egy Burt's Bees ajándékcsomag részeként és nem terveztem elhasználni mert sajnos a kezem hidratálására nem szokott negyed órám lenni, míg megvárjam, hogy beszívódjon. Viszont páromon kipróbáltam, mert az utóbbi időben a munkától és főleg a hidegtől nagyon kiszáradt és már kirepedezett a keze. Neki nagyon bevált, azt mondta, hogy puhítja a bőrét és gyógyítja is a kis sebeket a kezén. Ez a pici, 8,5 grammos tégely is úgy látom, hogy nagyon sokáig elég lesz, de ha elfogy szerintem mindenképp megéri a nagy kiszerelést beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

carmenjade

2017. február 15.

A telente fájdalmasan száradó, húzódó bőrű kezemre vettem, mert nagyon szimpatikus volt az állaga és a csomagolása a Müllerben. Sajnos nagyon lassan szívódik be, ezért csak otthon tudom használni, amikor van időm megvárni. Az illata nagyon erős, citromos, de egész kellemes. Sajnos akármilyen nehéz krém a kezemet nem hidratálja megfelelően, a száraz foltjaim nem múltak el. Azért elhasználom, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

TestedOnHumans

2017. január 26.

Esténként használom, extrém száraz kezeimre. Ilyenkor nem is bánom, hogy nehezebben szívódik fel, gazdag összetevőit látva ez nem csoda. Ha esetleg zavar, cérnakesztyűvel kombinálom, így még hatásosabb. Helyrehozta a repedt, sebes kezemet, reggelre puha és selymes lett. Abszolút befutó, pedig megrögzött kézkrém vásárló vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

myrtille

2016. július 3.

Még ősszel vettem belőle egy nagy kiszerelést, de nem kellett volna. Bőszen kenegettem, kb. a harmadát elhasználtam és olyan gyönyörűen belobbantotta az ekcémám, mint annak a rendje. Akkoriban még kis buta voltam és nem tudtam, hogy az illóolajok nem éppen a sérült bőr barátai :D Azóta is ott van az elfekvő kencéim közt és fogalmam sincs, hogy mit csináljak vele. Egyébként a széltől és hidegtől jól véd, de nem hidratál, mindenképpen kell mellé egy vizes kézkrém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

eveartstar

2016. február 24.

Ez egy nagyon jó kézwax! Nem a szokásos glicerines kézkrém amit rákensz a kezere és piff-puff beszívódik. A wax kézmelegre olvad, ezért úgy szoktam alkalmazni, hogy beleérintem három ujjamat egyszerre, szép lassan körözök vele, hogy felvegyék a megolvadt anyagot, majd belemaszírozom a kezembe erőteljes mozdulatokkal, és lám a meleg anyagot zsupsz be is issza a bőr. :) A tégelyre is rá van írva, hogy a waxot be kell maszírozni a kezekbe, így a leghatékonyabb. Így nagyszerűen hidratálja a kiszáradt bőrömet. Viszont az illatával nem vagyok teljesen elégedett. Amikor kimelegítem a tégelyből és bemaszírozom a kezembe még full fini gyógynövény illata van, mikor már beszívódott akkor meg olyan zöldségeskamra illatú lesz. Szóval ne számítsatok ezen a téren nagyon kellemesre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

AmberGrace

2015. november 24.

Nagyon zsíros, nagyon nagyon nehezen szívódik be, nekem nem kellemes. Annak tudom ajánlani, akinek valami okból tényleg borzasztó száraz a keze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

noavedon

2015. augusztus 30.

A legjobb és legtermészetesebb szúnyogriszató, amit valaha használtam, bónusz, hogy mellesleg a száraz bőröm is rendbehozta, a kisebb horzsolások pedig esküszöm, hamarabb meg is gyógyultak. Nyári túrázáskor minden reggel végigkentem vele a két lában, a karom, és a nyakam, én voltam az egyetlen, akit nem ettek meg a szúnyogok, pedig amúgy nagyon vonzom őket. Szóval már ezért jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Ildie

2015. június 30.

Eléggé gondban vagyok az értékelésével. A hatására akár 6-ost is adnék, de a beszívódása egy katasztrófa. A körömbőr ápolójukat akartam megvenni, de az nem volt már ez pedig 40%-kal olcsóbban bemászott a kosárkámba. Fel voltam rákészülve, hogy ez nem egy krém, így nem ért csalódás. Kemény zsíros, olajos nehezen kivarázsolható valami, ami a kéz melegétől olvad. Én csak a kezem külső oldalára használom és külön még egy mennyiséget a köröm környékére, belső oldalra direkt nem, sosem szívódna fel. Ja igen, és este lefekvés előtt. A körömkörnyékemet nagyon szépen helyretette, a kezemmel nem volt gond, a többi kézkrémem is remekül működik, csak a körömkörnyék a gáz. Teszem hozzá nálunk március 23-án -10 fok volt és 20 cm hó, de májusban is volt egyszer 30 cm hó. Nekem a 85 grammos kiszerelésű van meg, biztos vagyok benne, hogy egy évig elég lesz ez kettőnknek is, ha nem tovább.
4 csillagot adok, pedig csodaszer, de én nem tudom elképzelni, hogy nappal használjam, nem szívódik be rendesen, de a 100% természetes összetevőknek természetesen megbocsátom.
Tényleg nem szívódik fel, sosem, inkább a ruhába ide-oda belekenődik, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.