Burt's Bees

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emagdi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 8.

Kiszerelés:   3,1 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes összetevőket tartalmazó, színezett ajakkréta.

saraba

2018. április 5.

Sokáig kerülgettem a Burt's Bees rúzsait és színezett ajakápolóit, mire rászántam magam végre a kipróbálásra. Nem bántam meg! Többféle rúzsom van különböző árkategóriákban, de ez az egyik kedvencem. Minden szempontból tökéletes: összetevők (ami nálam az első és legfontosabb szempont mindig), szín, tartósság, állag, ár. Szuper jól hidratál is annak ellenére, hogy tényleg matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

eticsiga

2017. szeptember 28.

Nagyon jó, természetes hatású nem fényes, természetes összetevős kis kréta ez. Nem rúzs tartósságra és fedésre kell számítani. Valahol a rúzs és a színezett ajakbalzsam között van. Nekem a Hawaian Smolder, ami egy pink rózsaszín a mindennapokra én a Redwood Forest van meg, ami inkább bordóba hajló piros, szép őszi szín. Emellett ápolja is az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

MsDarcy

2017. április 26.

Igazi kis táskába bedobós színezett hidratáló ajakápoló, én imádom. Többször újravettem, mindig nálam van, nap közben remekül fel lehet frissíteni vele a reggel felkent rúzst (Sedona Sands árnyalat). Hidratál, nem túl fényes, nem kenődik, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Essie

2017. január 22.

Ez a legjobb ajakceruza/kréta amivel valaha dolgom volt, az első után rövidesen beszereztem még 4 árnyalatot, annyira tetszenek. Egyrészt, szépek a színei, másrészt szépek az összetevők, harmadrészt szerintem eléggé tartósak is. Nem szárítanak, de nem is mondanám, hogy hidratálnak, ugyanakkor nem kell alákenni semmit. Igazság szerint jobban tetszenek, mint a Clinique chubby stickjei... Egyetlen hátrányuk talán a kupak, ami hajlamos lejönni, ezért ajánlott vigyázni, hova tesszük a táskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

anneshirley

2016. május 8.

Semeddig nem tart rajtam, szinte azonnal "beissza" a nagy részét a szám, ami meg rajta marad, az egy idő után csúnya kis csomókba gyűlik. Azért azt hozzáteszem, hogy rajtam sajnos nem sok ajakkence produkál értékelhető tartósságott. Pozitívum, hogy nem szárít vagy irritál és nincs benne parfüm, valamint könnyű felvinni. A legvisszafogottabb, Sedona Sands nevű szín van meg, ami egy szép "lips but better" árnyalat (lehetne, ha fél-egy óránál tovább tartana) hétköznapokra. Ez egy elég világos szín, így inkább azoknak lehet jó, akiknek a bőrük, illetve a természetes ajakszínük is világosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

emagdi

2016. február 15.

A Müllerben nézelődve akadtam erre a remek kis ajakszínezőre. A "Sedona Sands" árnyalatot választottam, ami a legvilágosabb, nude szín.
Láthatóan jól színezi az ajkakat, de nincs erős, feltűnő hatása. A végeredmény matt, nem kelt zsíros érzést, mégsem szárítja az ajkakat. Nekem nagyon bevált mindennapi használatra, fogok még venni egy sötétebb pirosas színt is belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.