Burt's Bees

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• E-vitaminnal, méhviasszal, shea vajjal és antioxidánsokban gazdag gyümölcsolajokkal hidratálják, táplálják és puhítják az ajkakat
  • élénkítő borsmenta aromával

12 árnyalatban kapható

Szanszi

2019. július 5.

Nekem a Peony árnyalat van meg, nagyon szeretem. Visszafogott kicsit aranyló fényt ad az ajkaknak. Nyárra nagyon szép. Aki szereti a Carmex mentolos ízét annak be fog jönni ez is. A csomagolása katasztrófa, kitekered de utána vissza már úgy kell beletuszkolni a tubusba. Ez miatt le kell vonnom egy csillagot de a termék maga jó, szépen hidratál és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

tsibus

2019. április 14.

Hozza az alap ajakápoló szupererejét, + gyönyörű színe van. Az egyetlen zavaró tényező a kialakításában van, amennyire kitekered, úgy is marad, nem lehet visszakurblizni. Összességében igazi szépséges csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Suncrown

2019. április 9.

Rettenetes a menta iz. Kiprobalva a kezemen szep eros volt a szine, ajkaimon kb semmi nem latszik. Hidratalni hidratal valamennyire. Csak az vegye meg, aki ultrabrutal szereti a menta izt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

angelaa0305

Korcsoport: < 18
2019. március 30.

Sokáig kerestem szájfényt, aztán mikor burt's bees ajak ápolót vettem és megláttam a lip shimmereket, nem tudtam ott hagyni. Imádom:) a menta miatt kb. azt a hatást kelti, mint a carmex, tehat picit nagyobbnak tűnik (az alapvetően kicsi) szám. Abszolút újravevős, még a színe is tartós, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 30.

Guppi

2018. július 20.

Kèt színt is vettem belőle, strawberry ès grapefruit. A színe szèp mindkettőnek, ès aranyos a gyöngyházszerű fènye. Az erős menthol baromira zavar benne. Ha kitekerem nem lehet visszatekerni ès ezt annyira utálom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Moringa

2017. április 5.

Szörnyű volt a mentol a rúzsban...

Szörnyű volt a mentol a rúzsban...

anneshirley

2016. április 27.

Jó-jó, csak az erős borsmenta íz/szag ne lenne. Rajtam nem vészes a csillogása, de azért jobb lenne nélküle (mondjuk, mit várok egy "lip shimmer" nevezetű kencétől, heh). A csomagolása kissé igénytelen, de nyilván nem ez a legfontosabb szempont. Tartósabb rajtam, mint általában a hasonló termékek. Így visszagondolva talán jobban jártam volna a Burt's Bees színezett ajakbalzsamával, de elcsábított a lip shimmer nagyobb színválasztéka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Dorika007

2016. április 25.

Még anno Amerikában vettem egy nagy csomaggal, szóval az összes ízesítést kipróbáltam és bizton állíthatom, hogy ezek a legjobbak! Szép színt adnak az ajkaknak és még bizsergetnek is picit .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

pont

2016. április 20.

a strawberry árnyalatú van meg, utólag belegondolva, lehet, hogy rosszul választottam, mert ebben mikrocsillámok vannak, amit ki nem állhatok, de szerencsére felkenve annyira nem vészes. a színező hatása jobb, mint vártam, ez egy olyan erős közepest jelent kb, rúzs hatást nyilván nem is kell várni tőle. a hidratáló hatása oké, de nagyon cserepes ajkakon szerintem csúnyán oszlana el és nem is ápolna eléggé. engem nem zavar a mentolos illata/íze/bizsergető hatása, kicsit a carmexre emlékeztet, mondjuk evés közben nem annyira jó érzés és meg tudom érteni azt is, ha valakinek alapjáraton nem jön be ez a mentolosság a szájon.
gyorsan fogy és szerintem nagyon kevés mennyiséget kapunk ezért a pénzért. csodát nem tesz, nem rossz termék,de erősen túlárazottnak tartom a tudásához képest.

update: minél többet használom, annál inkább idegesítenek benne a csillámok. annyira nem is aprók és a legrosszabb, hogy mikor már maga a termék eltűnik a számról, a csillámok még mindig ott vannak, szóval minél többször kenem újra, annál több lesz belőlük. miért??! közben csekkoltam alaposabban is a többi árnyalatot, azok is csillámosak igazából. -1 csillag, bocsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

dobolank

2016. február 17.

Szerintem ez egy hátborzongató termék - minimális a színező hatása, viszont mentolos, nem is kicsit. Még sose zavart ajakkence szaga vagy íze ezelőtt.
Mentolos bőrápolás, biztos sokan épp ezért szeretik, én nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 17.

Mentolos bőrápolás, biztos sokan épp ezért szeretik, én nem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.