Burt's Bees

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• E-vitaminnal, méhviasszal, shea vajjal és antioxidánsokban gazdag gyümölcsolajokkal hidratálják, táplálják és puhítják az ajkakat
  • élénkítő borsmenta aromával

12 árnyalatban kapható

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Beiggi

2021. augusztus 12.

Régóta szerettem volna a márkától egy terméket, így mikor a Müllerben rátaláltam nem volt kérdés, hogy kell egy. Ott rontottam el, hogy nem szagoltam meg a testert illetve nem kerestem rá itt Krémmánián... ez ugyanis atom borsmentás. Nekem sajnos kicserepesedik tőle a szám és mivel színezett az még jobban kiemeli a száraz részt, sajnos nem hidratál. Így mind a 2500 Ft-ot amit ráköltöttem pénzkidobásnak érzem.
Update: két csillag helyett le kell vigyem 1-re, ez gyakorlatilag használhatatlan, nekem teljesen szétszárítja a számat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

lia0000

2020. december 22.

Hát.. mikor megvettem, nagyon örültem, tetszett a színe, a mentolt nagyon bírom az ajakápolókban. Nos, ez most is így van, de kérdem: miért költöttem erre 2500 Ft-ot? Mosolygok magamon. Nem lehet csak úgy felkenni és csókolom mert konkrétan belemászik az ember szájába... De nem zavar ez se mert szívesen bíbelődök a sminkemmel és tökeletes állagú rúzsokat is szoktam ujjal felvinni természetesebb hatás érdekében. Így érdemes ezt is használni, csak így lesz egységes színe és nem ül bele a ráncokba, nem mászik el, stb. Egyébként a szín teljesen jó, nekem bejön a csillámló hatás, szépen ápolja az ajkakat és még enyhe pirosítóként/szemhéjszínezőként is műkődik. Szoktam szájceruzákkal kombinálni, úgy is teljesen rendben van, csak tényleg óvatosan kell vele bánni és inkább ujjat vagy ecsetet használni a felvitelhez. A kitekerésével vigyázni kell, mert úgy marad! Azért ez elég gáz 2500 Ft-ért. Az összetevőit nézve, hasonló méhviaszos, menta olajos ajakápolót bármelyikünk tudna készíteni. 3 csillag mert egy kis odafigyeléssel el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

jna

2020. október 14.

A Plum árnyalatot használom, de be fogok még szerezni néhányat.
Sokkal jobban szeretem, mint a rúzsokat, mert nem kell vele pontosnak lenni, csak felütögetem az ajkaimra, és mégis szép színe és fénye van.
Kifejezetten tetszik benne a borsmenta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

A Plum árnyalatot használom, de be fogok még szerezni néhányat.
Kifejezetten tetszik benne a borsmenta.

heather

2020. október 10.

A Fig szín van még.
Megosztó lehet benne a mentol.Nekem bejön: érzem is bizsergést és remekül hidratál.
A színe gyönyörű és tartós is.
Valami barnás- bézs árnyalatot még biztosan beszerzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

A Fig szín van még.
A színe gyönyörű és tartós is.
Valami barnás- bézs árnyalatot még biztosan beszerzek.

hgabriella97

2020. március 25.

A borsmenta és a bizsergető érzést nagyon szeretem benne. Caramel árnyalatban vettem meg, ami jó lenne, ha nem lennének benne kis csillámfények. Emiatt nagyon ritkán használom. Hidratál, nem ragad, kellemes viselni, de nem lett a kedvencem a csillámok miatt. Nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Veronika8614

2020. február 7.

Elore kellett volna tudnom, hogy nem lesz jo, mert nem szeretem a mentolos ajakapolokat, de annyira megtetszett a szine, meg a gyonyoru nagy csillamok benne, hogy elcsabultam. A peony arnyalat tetszett, de vegul a caramel mellett dontottem, mert abban arany csillamok vannak, elobbiben ezustosek, es gondoltam nekem a bronzos arany jobban all. Tevedtem, olyan odivatu, 90es evekbeli lesz a hatas, hiaba trend az most, valahogy megse allt jol, de ami meg rosszabb, kifejezetten szaritott, nemhogy nem apolt. Ritkan teszek ilyet, de ezt kidobtam. Amugy is tele van illatanyaggal, soha tobbe nem kiserletezem ezzel a markaval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Szanszi

2019. július 5.

Nekem a Peony árnyalat van meg, nagyon szeretem. Visszafogott kicsit aranyló fényt ad az ajkaknak. Nyárra nagyon szép. Aki szereti a Carmex mentolos ízét annak be fog jönni ez is. A csomagolása katasztrófa, kitekered de utána vissza már úgy kell beletuszkolni a tubusba. Ez miatt le kell vonnom egy csillagot de a termék maga jó, szépen hidratál és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

tsibus

2019. április 14.

Hozza az alap ajakápoló szupererejét, + gyönyörű színe van. Az egyetlen zavaró tényező a kialakításában van, amennyire kitekered, úgy is marad, nem lehet visszakurblizni. Összességében igazi szépséges csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Suncrown

2019. április 9.

Rettenetes a menta iz. Kiprobalva a kezemen szep eros volt a szine, ajkaimon kb semmi nem latszik. Hidratalni hidratal valamennyire. Csak az vegye meg, aki ultrabrutal szereti a menta izt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

angelaa0305

2019. március 30.

Sokáig kerestem szájfényt, aztán mikor burt's bees ajak ápolót vettem és megláttam a lip shimmereket, nem tudtam ott hagyni. Imádom:) a menta miatt kb. azt a hatást kelti, mint a carmex, tehat picit nagyobbnak tűnik (az alapvetően kicsi) szám. Abszolút újravevős, még a színe is tartós, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.