Burt's Bees

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Az antioxidánsokban gazdag gránátalma olajnak köszönhetően ápolja és hidratálja a kiszáradt ajkakat. Enyhén színezett, 100%-ban természetes.

Krtek1

2019. október 3.

Nekem ez egy csoda. Egy euróért sikerült vennem egyet, ezután vadászni fogom. Az illata valami isteni, napközben annyira jó érzés ezt az illatot érezni. Nem zsíros, könnyed textúrája van, mégis hosszantartóan hidratál. Örülök, hogy nem színezi az ajkakat, biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Lina14

2019. szeptember 11.

Lágy, könnyed a textúrája, én jobban kedvelem ezt a stiftes adagolást. Nem zsíros de érezhetően hidratál. Nem zsíros, rúzs al kifejezetten kellemes. Én azt hittem, hogy kicsit megszínezi majd az ajkakat,deszerencsére színtelen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

vocy

2019. július 27.

Egy hete használom és imádja az ajkam. Kellemesen puha lesz tőle. Tetszik, hogy ad egy csillogást. Az illata szerintem isteni, alapdarab lesz mostantól a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

svekits

2019. május 13.

Tök random vettem meg, de nekem nem jött be. Elhasználgatom, meg a semminél jobb, de nem szívódik be a bőrbe, nem puhít, hanem egy olajos/zsíros rétegként ül a számon. Csúszkál, és annyira nem kényelmes viselni. A színe amúgy tök kellemes enyhén rózsaszínes, de mint ajakápoló nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

flame

2019. április 3.

Hallottam róla, hogy valaki erre esküszik és amikor elfogyott a kedvenc ajakámolóm megvettem. Gondoltam oké kicsit drága, de lehet jó. A szaga annyira nem is zavart, aztán pár alkalom után jöttem rá, hogy hasonlíít azokra a régi zselés illatosítókra... Nekem nem teljesített, egyáltalán. Se tartós nem volt, se a funkcióját nem töltötte be. Éjjelre bekentem és reggelre ugyan olyan cserepes volt a szám és kiszáradt. Sminkelésnél ahelyett, hogy a számra került volna, inkább látványosa fölvette a számon lévő alapozót és szépen kiült a tetejére. Lehet, hogy az illatmentes eredeti verzió jobb, de ez nekem nem vált be. A visszafogott, természetes színét viszont értékelem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

linszu

2019. február 25.

Az első ajakbalzsam, amit a márkától próbáltam és imádom, nem is akarok más ajakírt ezentúl. Ez a többihez képest waxos és nem ragacsos, nem ultra fényes és síkos, amit ki nem állhatok az ajakbalzsamoknál. A sötét színe ellenére alig hagy valami pirosat az ajkakon, legalábbis én nem vettem észre, hogy színezett volna. Jól hidratál, sokáig a helyén marad, nem kell minden egyes evés-ivás után újra kenni. Alig várom, hogy a többi fajtáját is kipróbálhassam.
Ja olvasva a többi véleményt, engem nem zavar az illata, nem találom egyáltalán büdösnek, az meg nem nagyon érdekel, hogy nincs gránátalma illata vagy íze (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.

Witchvortex

2018. augusztus 28.

Nagyon szeretem, bár sajnáltam, hogy nem volt erősebb a színe. Ettől függetlenül jól hidratál, kellemes hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Katoka99

2018. június 25.

Maga a termék szuper, hidratálja az ajkamat, és még rúzsok alá is szuperül működik, nem ül be a ráncokba. Egyedül nekem az illata nem jön be, számomra büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Amadea

2018. január 29.

Nekem a Carmex az etalon (pontosabban az egyetlen ajakápoló, ami segít), de annyira megtetszett ez a Müllerben - vagyis az epres változata, de az nem volt dobozban és gyanús volt, hogy a csomagolás híján védtelen árva példányt már felbontották - az illata, hogy gondoltam, miért ne.
Már hetek óta próbálgatom, de nem jön be. Ahogy a Carmex kivételével az összes ajakápoló, ez is megül az ajkaim felszínén és érzem, hogy cserepesedik alatta a szám. Az esti hidegben azonnal elvérzik, nap közben még csak-csak elkenegetem, de annyi a hidratáló hatása nekem, mint mackósajtban a brummogás (nem hiszem el, hogy ezt leírtam...).
A színe enyhe, tükör nélkül, rázós buszon is lehet vele manőverezni, nem lesz tőle piros az ember arca, az illata jó, de ennyi. Áldom az eszem, hogy nem csábultam el az utolsó Burt's Bees ajándékdobozra, bár a márka többi terméke kedvező véleményeket kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Valentine

2018. január 2.

Sok jót hallottam a Burt's Bees ajakápolókról, emiatt vásároltam meg. Hidratáló hatása közepesnél jobb. A fénye nagyon enyhe. Számomra egyelőre csalódás. Borzalmas füstös szaga van. A gránátalmához annyi köze van, hogy a színei hasonlóak. Egyszerűen nem tudok vele megbarátkozni. Ráadásul túlárazott. Talán még adok neki egy esélyt, ha már megvettem. 2*, jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.