Burt's Bees

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Az antioxidánsokban gazdag gránátalma olajnak köszönhetően ápolja és hidratálja a kiszáradt ajkakat. Enyhén színezett, 100%-ban természetes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sannabella

2021. május 12.

A sima lip balm után szerettem volna több félét is kipróbálni, mert az nagyon szuper volt.
Az itteni jó értékelések miatt erre esett a választásom - mondván, hogy nem színez és jobb az illata kicsit.
Hát... egyik sem igaz erre a termékre. Érzetre és állagra is tök más, mint a sima változata, rohadtul csúnyán színez szerintem (tipikus szörpbajusz). Nekem ez nagyon nem. Sajnálom, hogy nem az eredetit vettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

viragocskaa

2021. április 6.

Nagyon szeretem. Tetszik az illata és csodát tesz az ajkaimmal. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Nagyon szeretem. Tetszik az illata és csodát tesz az ajkaimmal. 5 csillag.

balazskrisztii

2021. január 24.

TÖKÉLETES. Egy nap alatt rendbe hozta a repedezett ajkaimat (sokan a Carmexre esküsznek, de nekem nagyon nem vált be). Az illatga is mennyei, könnyen kenhető, de mégsem folyik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

sztikke

2020. június 7.

Most másik márkát használok, de szerettem, mert szép színe volt az ajkaimon és kellően ápolt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

veronka052194

2019. december 17.

átlagosan hidratál, finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

átlagosan hidratál, finom illata van.

Krtek1

2019. október 3.

Nekem ez egy csoda. Egy euróért sikerült vennem egyet, ezután vadászni fogom. Az illata valami isteni, napközben annyira jó érzés ezt az illatot érezni. Nem zsíros, könnyed textúrája van, mégis hosszantartóan hidratál. Örülök, hogy nem színezi az ajkakat, biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Lina14

2019. szeptember 11.

Lágy, könnyed a textúrája, én jobban kedvelem ezt a stiftes adagolást. Nem zsíros de érezhetően hidratál. Nem zsíros, rúzs al kifejezetten kellemes. Én azt hittem, hogy kicsit megszínezi majd az ajkakat,deszerencsére színtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

vocy

2019. július 27.

Egy hete használom és imádja az ajkam. Kellemesen puha lesz tőle. Tetszik, hogy ad egy csillogást. Az illata szerintem isteni, alapdarab lesz mostantól a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

svekits

2019. május 13.

Tök random vettem meg, de nekem nem jött be. Elhasználgatom, meg a semminél jobb, de nem szívódik be a bőrbe, nem puhít, hanem egy olajos/zsíros rétegként ül a számon. Csúszkál, és annyira nem kényelmes viselni. A színe amúgy tök kellemes enyhén rózsaszínes, de mint ajakápoló nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

flame

2019. április 3.

Hallottam róla, hogy valaki erre esküszik és amikor elfogyott a kedvenc ajakámolóm megvettem. Gondoltam oké kicsit drága, de lehet jó. A szaga annyira nem is zavart, aztán pár alkalom után jöttem rá, hogy hasonlíít azokra a régi zselés illatosítókra... Nekem nem teljesített, egyáltalán. Se tartós nem volt, se a funkcióját nem töltötte be. Éjjelre bekentem és reggelre ugyan olyan cserepes volt a szám és kiszáradt. Sminkelésnél ahelyett, hogy a számra került volna, inkább látványosa fölvette a számon lévő alapozót és szépen kiült a tetejére. Lehet, hogy az illatmentes eredeti verzió jobb, de ez nekem nem vált be. A visszafogott, természetes színét viszont értékelem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.