Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mélytisztító arclemosó, mely eltávolítja a sminket, szennyeződéseket. A kamilla és az aloe vera gyengéden puhítja a bőrt, míg a mentol hűsíti azt.

100 %-ig természetes összetevőkkel

Ár: 1000 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: 3/4-e megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
makosbejgli18

2019. január 14.

Több, mint egy éve használom. Szuper termék, elég egy kicsi belőlle, reggel este is használom. Esténként előtte miceillás vízzel lemosom a sminket, ez a krém pedig double cleansing :)
Nem szárít, nem húzodik a bőr. Drágább, mint a normál drogériás termékek, de vegán, nem tesztelték állatokon, így akinek fontosak ezek az méltán szimpatizálhat ezzel a termékkel. Sose csípte a szememet, de barátnőmnek egyszer egyszer kölcsön adok belölle ő szokta mondani, hogy kicsit bizsergeti az arcát - szerintem ez csak azért van, mert ez egy mélytísztító :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Eple

2018. december 25.

Elsőnek tartottam a mentoltól (érzékeny bőröm van) viszont kellemeset csalódtam nem pirosodott ki az arcbőröm tőle. Reggel és este használom, tényleg hűsíti a bőrt, nekem ez nagyon tetszik benne a szemembe még nem került. Amit csodálok hogy amióta ezt a terméket használom kevésbé fénylik az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

AmberGrace

2015. november 24.

Egyetértek az előttem szólóval. Borzasztó amikor belemegy a szemedbe. És a szaga nekem valahogy visszataszító. Ezektől eltekintve szerintem is jó lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Tvylvis

2015. április 11.

Akinek az jutott eszébe, hogy mentolt tesz egy arclemosóba, na annak gratulálok. A bőrt valóban kellemesen felélénkíti, üdítő, de nagyon kell vigyázni, hogy ne menjen az ember szemébe (tapasztalatból mondom :-)). Egyébként ha ezt a kis nehézséget átugorjuk, akkor nagyon kellemes kis reggeli lemosó ez, nem túl híg, de nem is túl sűrű, vizes bőrön jól el lehet oszlatni. Nagyon jó krémes állaga van, nem szárít különösebben, és jól felfrissíti az arcot. Én este nem próbáltam, így azt nem tudom, hogy a sminket le tudja-e hozni. Kifejezetten kiadós, én három és fél hónapig használtam, minden reggel, és nem túl sprórolósan, mert utálom nyúzni a bőröm. Egyébként kb. 200 ml a tubus. Ezt most nem veszem újra, épp egy másikat próbálok, de a jövőben az újravétel sem kizárt. A mentol dolgon túljutottam, így kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glucose

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.