Burt's Bees

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   73,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   73,7 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ultra gazdag krém 3 egzotikus vajjal; jojoba, cupuacu és makadámia kényezteti kezeinket a mindennapi rutinban a szárazság ellen. A természetes kézkrém beleolvad a bőrbe, hidratálja és puhává  teszi anélkül, hogy zsíros érzést hagyna maga után. Az antioxidánsban gazdag szőlőmag és napraforgó olaj táplálja a szép puha kezet. Ettől a krémtől a kezeink alaposan el lesznek ragadtatva.

99%-ban természetes összetevőkből. Nem tesztelnek állatokon.

princesscarolyn

2019. november 11.

Tavaly télen kaptam ajándékba egy szett részeként, és azóta is ez a kedvenc kézkrémem. Nem sűrű, szuperül hidratálja a szárazra kifújt, repdezett, téli kézbőrt. Könnyen beszívódik és nem mellesleg isteni illata van, ami sokáig érződik. Nem rég fogyott el, és mindenképp újravenném, remélem lesz is a Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

someanne

2017. augusztus 4.

Elsőre picit furcsának tűnhet az illata, de amint beszívja a bőröm nagyon sokáig szuper hidratált érzést nyújt. Nagy kedvencem a márka, de az a kézkrém benne van számomra a top 3 termékben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Please

2017. március 20.

Amióta kipróbáltam szerelmes vagyok ebbe a kézkrémbe. Az ára valóban húzós, de megéri! Sajnos nekem nagyon könnyen szárad és repedezik ki a kezem, főleg a hideg hónapok alatt. Ehhez társulni szokott még ekcéma is. Ennek a krémnek az állaga nagyon megtévesztő, mivel zsíros és testes, mégis teljesen képes beszívódni és selymességet hagy maga után! Eszméletlen jó érzés! Nem ragad, nem olajos a bőröm tőle. Az illatát pedig folyton éreztem a kezeimen, és imádtam! Nagyon kellemes, lágy illat, amibe bele lehet szeretni. Szóval alig várom, hogy megvegyem és magamnál tudhassam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Ildie

2015. június 30.

Először a kézkrémet vettem meg anno tél elején, tehát jó régen. Ez egy csodálatos szerelem. Olyan az illata, mintha méhecske lennék a kaptárban, nagyon kellemes. A krém sárgás színű, gyorsan beszívódik. Egy nagyon minimálisan érezhető, hogy valamit hagy maga után, bár igazából nem veszi észre az ember, csak kézmosásnál, hogy volt ott valami. A hatékonyságára a legjobb szemléltetés, hogy a -20 fokban is teljesen jók voltak a kezeim, mondjuk nem is facebookoztam annyit a buszmegállóban.
Az ára, hát igen 3500 forint. Mézmániásoknak megéri, de egyébként az Yves Rocheres is elég jó szerintem. Életem legjobbja a Cliniques volt, de az meg 5000 forint felett van, akkor inkább sűrűbben kenem a kezem.
Nem hiszem, hogy újra megveszem, még van 100 másik, amit ki kell próbálnom, nem vagyok egy márka/termékhű. Ez nem szép dolog tőlem, de ház ez van.

Meg fogom venni ugyanezt újra, mivel mindketten nagyon szeretjük. isteni az illata, beszívódik, hatásos, természetes, a kiütéses ekcémás kézre is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Honey

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.