By Terry

Ár:   21 800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. november 18.

Ár:   21 800 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Kategória:   Ajakápolók

Ikonikus luxusbalzsam ajakra és körömágyra

Ultra-gazdag összetétele nyugtatja, gyógyítja hidratálja a bőrt még a legszárazabb és a legkényesebb területeken is.

Rózsa illattal

eperkeszederke

2017. szeptember 8.

Nagyon szeretem, gyönyörűen helyre pofozza a kiszáradt ajkaimat. Kifejezetten tetszik az illata, nagyon kellemes. ☺️ Egyedül ez a tégelyes megoldás nem a szivem csücske... na meg a nehéz üveg, amit tutira nem nesszeszerbe terveztek. De igazabol teljesen kárpótol a belbecs, szóval elégedett vagyok a teljesítményével! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

szeliger

2015. december 4.

2014.március 17.
Már régóta kívánságlistás volt, külföldi blogokon hallottam róla először, de valahogy rendelni nem akaródzott belőle. Aztán wishes feltette ide és még a lelőhelyet is bemutatta, ahol itthon is beszerezhető, úgyhogy nem várhattam tovább, irány a Madison, ahol tényleg nagyon kedvesek voltak. A kence az évfordulóra szívekkel telerajzolt kis tégelyben, halvány rózsaszínben illatozik. Azonban hatalmas csalódás. Mintha gépzsírral kentem volna be a számat, ragad és egyáltalán nem hidratál. Pár napja használom még csak, de egyáltalán nem kellemes viselet. A régi, 30 évvel ezelőtti szőlőzsírokra emlékeztet, amik olyan kis rózsaszín műanyag rúzstokban voltak kaphatók még kisgyerekkoromban. Próbáltam éjszakára is, hogy hátha, de reggelre semmi pozitív hatást nem tapasztaltam. Egy oltári nagy pénzkidobás volt eddig, (azért a Himalaya Herbals kakaóvajasánál jobb), nagy hülyeség volt megvenni. Körömágybőrre is ajánlják, lehet, hogy oda jobb lesz. A l'Occitane mézes sheavajas viaszom százszor jobb és tizedennyibe kerül.

2015.december 4.
Kész, vége, tegnap elfogyott, az üres tégelyt ünnepélyesen kidobtam. Az elmúlt másfél évben szinte minden este használtam, leszámítva a nyári nyaralások idejét. Nappalra viszont teljesen használhatatlannak bizonyult. A gépzsír jellegét megszoktam, az első két hét után már nem zavart. A felbontástól számítva kb. egy év múlva kezdett kicsit avas szaga lenni, ez nagyjából megfelel annak, amennyi az alján szerepel szavatossági időként. Ettől kezdve körömágyra is rendszeresen használtam, hogy gyorsabban fogyjon, na a körmeimmel aztán tényleg semmit nem csinált. A hosszú használati idő azért mutatja, hogy elég kiadós darab, sokáig szolgál. Azon túl, hogy volt egy By Terry darabom is, semmi különös nem volt benne, a márka körüli nagy felhajtást nem nagyon értem. A csillagokhoz hozzáadok, az értékelésén javítok, mert éjszakai ajakápolóként végül használható volt, de biztosan nem fogom újra megvenni, akármilyen csoda üvegben adják is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 4.

2014.március 17.

2015.december 4.

wishes

2014. február 21.

Most lett 10 éves ez az ikonikus, rózsaillatú kis gyönyörűség, amit egy muffinokkal és csokiajkakkal körített nyílt nappal ünnepelt a Madison luxusparfüméria. Egy körömhegynyi terméket tettem belőle a rúzsozott ajkaimra, és 10 perc után éreztem, hogy a letapadt, addig amúgy észrevétlen elhalt hámsejtek elkezdenek feljönni az ajkamról. Gyorsan ledörzsölgettem őket egy zsepivel, és felkentem még egy picit ebből az ápolóból, és ezután egész napra olyan szuper hidratált, fantasztikus érzése volt az ajkaimnak, hogy a borsos ára ellenére felírtam a "mit veszek szülinapomra, ha addig nem gondolom meg magam 20x" listámra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.