By Terry

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. július 1.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Kategória:   Sminkek szájra

Ajkak, az elegancia csúcsán! Újradefiniált ajkak, sima bőr, hangsúlyos kontúrok. Az ajkak szinte kivirulnak, kinyílnak akár egy virág.Ötvözi egy balzsamos-gél, egy alapozó és egy hidratáló minden erényét. Beleolvad az ajkakba, simítja és feltölti az ajkak ráncocskáit és apró vonalait, volument ad az ajkaknak, és UV-védelmet is biztosít. A „színtelen színek” fénylő, telt, valódi és mesterséges hatásoktól mentes megjelenést biztosítanak. A BY TERRY laboratóriuma hyaluron-sav mikro-gömbökkel (HA-Lip+) tette tökéletessé a formulát, mely még a legapróbb ráncocskákat is feltölti. A HA-Lip+ a bőr átlagos víztartalmának harmincszorosát tartja meg a bőrben.Természetesen tölti fel a ráncokat és a finom vonalakat, és mélyen hidratálja őket 8 órán keresztül. Az ibolya, rózsa, írisz, vanília, mimóza, málna, vanília és pézsma illatával teszi még kívánatosabbá az ajkakat.

5 árnyalatban kapható

bobekecske

2016. június 20.

Nem tudok jó szívvel 5 csillagot adni, mivel szerintem is erős túlzás a 8 órás hidratálás, illetve az illata nekem épp hogy belefér az elviselhető kategóriába.
Ami a színeket, viseletet és textúrát illeti, valóban kimagaslóan jó rúzsról van szó: jól fed, ugyanakkor nagyon krémes-fényes (de nem vizes) hatást kelt, még a halványabb rószaszín is szépen beleolvad az ajkakba és könnyen viselhetővé válik. Nem tartós, de ha nem eszem-iszom, akkor azért egész jól a helyén marad (sötét vagy élénk színnel azért nem kísérleteznék). Hidratál, nem szárít, azonban 8 órás hidratálást nekem balzsam sem nyújt, ez a rúzs pedig aligha marad fenn elegendő ideig, és abban sem hiszek, hogy miután lekopott, annyival tovább dolgoznának azok a már beszívódott hatóanyagok.
Az illat: nekem CSAK rózsa, abból a szokásos By Terry-féle, ami alapból is túl erős az én orromnak, de rúzsban egyszerűen nem fér a fejembe, ki szeretne a szája körül, az orrához ilyen közel ilyen intenzív illatot (főleg kvázi megkomponált illatpiramist). Nem örülök, hogy ennyire sok az illatanyag, nem örülök, hogy óhatatlanul a számba kerül, offenzív, és olyan hatást kelt, mint ha valamit el akartak volna vele maszkírozni.
Ez személyes preferencia, de szerintem sokaknak már elviselhetetlennek fog bizonyulni.
Köszönöm a kedves KM-es hölgyeknek, hogy jutányos áron lecsaphattam a két példányomra - többre nem neveznék be, főleg nem az eredeti árért, de őket örömmel elhasználom.

PS: aki háklis a tubusra kenődő rúzsoktól, azokat ez a formula és tubus kombó is az őrületbe fogja kergetni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

hajasbaba

2016. március 11.

A kivitelezés, az ezüst tok egyszerűen gyönyörű, engem nagyon megnyert. Azonban maga a termék az egyik legnagyobb csalódás amit az elmúlt hónapokban vettem a beharangozott ígéretek után. A színek gyönyörűek, 5 árnyalat közül 3-at azonnal megvettem volna, ám szerencsére csak eggyel jöttem haza. Itthon kibontva tűnt fel, hogy milyen finom is az illata, aztán felkenve jött a feketeleves. Az íze egyszerűen marja, kaparja a torkom. Szép fényt ad és egy egészen kicsi színt is, mint a shine rúzsok. Hidratáló hatása egyáltalán nincs, így a 8 órás hidratálást "enyhén" túlzásnak érzem, az viszont, hogy beleolvad az ajkakba, na az igaz. 10 perc viselés után egyszerűen rászárad a számra, fénye tompul és szárít. Sajnos az nem megoldás, hogy 10 percenként letöröljem és újra feltegyem.
Nagyon sajnálom, hogy ennyire le kell húznom a terméket, mert bármit próbáltam vagy vettem eddig a márkától, az szuperül bevált. Ez sajnos egy mellényúlás volt, amit a pénztárcám és az ajkam is bán...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.