BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: javgke, Módosítva: 2013. augusztus 31.

A BYS korrektor használatával eltűntetheti a bőrhibákat, foltokat, a szem alatti sötét karikákat, pattanásokat. Könnyen felvihető,krémes,folyékony formula tubusos formában.

3 színárnyalatban kapható.

HBrigi

2012. június 6.

Érdekes, nekem elég híg állagú, pont emiatt nem tetszett. Ha a kézfejemen "masszírozgatom" kicsit, akkor sűrűbb lesz, de így sem vagyok megelégedve a fedésével. Mintha fel sem kentem volna. Még jó, hogy nem költöttem rá sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 6.

javgke

2012. március 6.

Bőrön teljesen más a színe, mint a tubusban: a legvilágosabb árnyalat felkenve erős okkersárga lesz, szörnyen elüt a bőrszínemtől, ráadásul szárít is, úgyhogy gyorsan le is mostam. Az illata egyébként púderes, az állaga kicsit sűrűbb, mint egy átlag korrektoré. Teszter nélkül semmiképp sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.