Cacharel

Ár:   14 340 Ft és 22 730 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 19.

Ár:   14 340 Ft és 22 730 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: citrusfélék

Szívjegy: coca - cola

Alapjegy: vanília

Ár: 2.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 10 millis üveg fùjòs, Helyszín: --, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètel nem lehetsèges)
Ár: leírás szerint , Eladó: Asianlover
Állapot: leírás szerint, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Asianlover

2020. július 15.

Egész jó kis illat ez! Meglepett, hogy a kólás vonal egyáltalán nem túl édes benne, hanem a citrus-kóla-ribizli levél egy kifejezetten fanyar, hűvös elegyet alkot. Engem ez nagyon emlékeztet valamelyik Angelre, meg persze az anyaillatra :) Sajnos mind a két illat olyan, amiben én olyan férfias felhangot találok magamon, ami megőrjít, nem tudom hordani, bármennyire is szívesen szagolgatnám máson... A tartósság természetesen nagyon rendben van (mint minden olyan illat esetében, amit az ember elutálna magáról, ez a törvény :D ). Így sajnos ez a vakvásárlás nem lett egy sikersztori. Nyári estékre ajánlanám leginkább, én elengedem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.