CV Cadea Vera

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   7 x 1 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

50 év felettieknek 7 napos intenzív ápoló ampulla kúra Kálciummal, C-vitaminnal és asszonygyökér kivonattal. Nagy koncentrációjú kúra a hatásos bőrfeszesítés érdekében. Azonnal ragyogóbbá és simábbá varázsolja a bőrt, növeli annak ellenálló képességét és nedvességtartalmát.

Moncsika73

2019. április 3.

Update 2019.03.27: vegigcsináltam az első kúrát. Látványos eredményt nem láttam a végén, de nagyon szépen hidratálta a bőrömet. Ujravette a férjem a következő adagot, mindenképpen el fogom használni.

Hirtelen ötlettől vezérelve kértem a férjemtől nőnap ajándékként virág és csoki helyett. Bár még 50 alatt vagyok pár évvel😂 kiváncsi voltam rá, mivel használom a márka peelingjét és arctisztíját amiket kifejezetten szeretek.
A csomagolása nagyon szép, az apullák napok szerint vannak megjelölve, és a csomag tartalmaz egy műanyag kupakocskát az ampulla felnyitásának segítségére. Szóval külcsíny 5*
Az 1 ml ampullát a bőröm azonnal beszippantotta, pici ragacsos érzés marad utána . Az illata nekem tetszik finom púderes. Utána következett a kedvenc éjszakai clinique Smart krémem. Szóval esti rutinba illesztettem.
A bőröm puha lett Tőle. Fényképet készítettem az arcomról, szerencsére mély ráncaim még nincsenek, 1 hét múlva újra fotózok, és meglátom az eredményt 😊 szóval 1 hét múlva jövök a tényleges csillagszámmal, addig is megelőlegezett a véleményem😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

szzh01

2018. február 28.

Megváltozott valamelyest az összetétele az itt megadott INCI-hez képest, és adnak mellé ajándékba egy praktikus kis műanyagot, ami a fiola letörését segíti.

Elhasználtam egy heti adagot esténként, őszintén szólva nem vettem észre különösebb csodát az arcbőrömön. Olyan ártani nem használ kategóriának tűnik számomra.
Az illata nekem egyáltalán nem tetszik, művi, nem tudom minek bele ennyi illatanyag, főleg ennyire elől.
A szememet kicsit irritálja a termék, könnyezik tőle, így örülök, hogy végre elfogyott - a szemkörnyékemet mégsem akartam volna kihagyni.
Egyébként a szérumot a bőröm nagyon gyorsan beszívta felkenés után, egy enyhe kis ragacsosságot hagyva maga után.

Valahogy nem tudtam elájulni tőle, s nekem az INCI sem elég szép - sem a régi, sem az új. Árban olcsónak tűnik (egy ezres az ára), de nem biztos, hogy az valójában. Egy pumpás adagolású szérumból nagyobb kiszerelésben az 1 heti adag lehet, hogy ugyanennyibe kerül. Kegyelem 4-est adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 28.

Flami

2017. december 9.

Egy kedves krémmániás barátnő ajánlotta, hogy mennyire szuper.
Ez egy olyan eset, amikor valóban olyat terméket próbálhattam ki, amikor teljesen egyetértek az ötcsillagos véleményekkel, mert tényleg nagyon jó!
Lehet, hogy egy kis optikai tuning is közrejátszik (van benne egy kis aranypor), de felkenve szép lesz tőle a bőr, táplált, ragyogó, kicsit fényes, ami engem egyáltalán nem zavar, sőt.
Finom illata van, az ampullában lévő mennyiség több, mint elég, nekem a nyakamra is szokott jutni, ami külön öröm, mert oda is ráfér a feszesítés...
Fültisztító pálcával ki szoktam a maradék szérumot kanalazni az üvegcséből, szépen be lehet még pluszban kenegetni a ráncocskákat.
Már a harmadik tízes csomagot vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 9.

Egy kedves krémmániás barátnő ajánlotta, hogy mennyire szuper.
Már a harmadik tízes csomagot vettem belőle.

Orsoj

2016. november 18.

Az egyik nagy kedvencem, évek óta rendszeresen használom, bár 50+-os korosztáylnak ajánlják, és én egy tízessel az alatt vagyok (sajnos csak annyival...hmmm). Szuper jól feszesít, hidratál, azonnal kipihentebbnek, szebbnek tűnik az arcom. Az azonnali hatású, feszesítő hyaluronsavas ampullák közül - pláne ezen az áron - a legjobb. Ha nem jutok el Müllerbe, szoktam a DM Balea hasonló termékét használni, de az fele ennyire sem jó, a Rossmann kőolajszagú ampulláiról nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

lizuka122

2016. február 29.

Nagyon jó termék, még csak egy kúrát csináltam vele, de újra fogom venni. Szépen hidratálta, feltöltötte a bőrömet. Nem okozott semmiféle irritációt. Szerintem is tud annyit, mint az EL szérum. Az ára is baráti. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

ava

2015. július 20.

Elfogyott és hiányzik,első pillanatban soknak tűnik de beszippantja a bőröm,szépen hidratál,jó illatú,nem okoz pattanást,kellemes viselet,meglepően jó ár-érték.megyek újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

Dinart

2013. június 4.

Kiváló!
Újra fogom venni!
Nagyon látványos a hatása, a bőröm tömörebbnek érződik hatására, ár-érték arányban verhetetlen!
Az Estée Lauder széruma nem tölt fel ennyire, pedig az 25 ezer forint volt egy kis üvegecske....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 4.

Kiváló!
Újra fogom venni!

jibjab

2013. április 14.

Anyukám kedvenc széruma. 1500Ft alatt van 7 ampulla, ami nagyon megéri. Látványosan simítja, hidratálja a bőrt. A ránctalanító, feszesítő hatás kevésbé érződik, de igazából nem hiszem, hogy azt bármi is tudná produkálni. Ettől viszont nagyon jól hidratált lesz az érett bőr és gyorsan felszívódik, ragyogást ad (ez főleg a benne lévő csillámos anyagnak köszönhető). Sok öregedésgátlóval ellentétben ez nem zsírosítja a bőrt, lehet krém alá vagy magában sminkalapként is használni főleg annak, akinek nem túl száraz a bőre. Anyu a nappali vagy az éjszakai krémjéhez keverve is szokta használni és úgyis nagyon hatékony, jobban felszívódik tőle a krém és táplálóbb. Már nagyon sokat elhasznált belőle és ha megyek a Müllerbe mindig kéri, hogy vegyek neki utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA, Sodium Lactate, Sodium PCA, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Fructose, Glycerin, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.