CV Cadea Vera

Ár:   215 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2019. február 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

orsipanka

2019. február 6.

A nyári hétvégi hosszabb túrázások alatt folyamatosan izzadok, utána a bőröm borzasztóan zsíros lesz, 2-3 nap múlva áll csak helyre. Gondoltam, ilyenkor ez csökkenteni tudná a zsírosságát, mert nem áll fenn folyamatosan ez a probléma és tettem vele egy próbát. Ami biztos: a kiszerelése egyáltalán nem praktikus: 4-5 használatnyi mennyiséget tartalmaz az ampulla, de nem lehet visszazárni. Próbáltam egy gyógyszeres üvegben lezárni, de leesett és összetörött benne az ampulla és amikor mentem újra megvenni, akkor szembesültem vele, hogy már nem kapható. Szóval 2-3 használat után nem tudtam eldönteni, hogy működik-e, lehet, hogy igen, de magától is meg szokott szűnni a bőröm zsírossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

sailorluna

2018. augusztus 9.

pár éve, a komolyabb otthoni hámlasztók rendszeres használata előtt vettem egy párat belőle. kezdésnek nem volt rossz, hiszen ez is gyümölcssavakat tartalmaz. a pattanásokon segített, picit szebbé, egészségesebbé tette a bőrömet, csökkentette a gyulladást. kevesebb mennyiségben nem olyan hatásos, szerintem akkor hat igazán, az egészet felhasználjuk egy alkalommal. kicsit csíp, és ragacsos réteget hagy, bár ez éjszaka nem zavar. kár, hogy alkoholt tartalmaz, ami nem tesz jót a bőrnek hosszú távon, így már nem fogok belőle venni, igazi hámlasztók mellett nincs rá szükségem. drogériás viszonylatban nem sok ilyen termék van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

THE94

2018. augusztus 7.

Nekem segített a pattanásaimon, így én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nekem segített a pattanásaimon, így én nagyon szeretem. :)

berdobarbara

Korcsoport: < 18
2018. április 30.

Nagyon jó, segített a pattanásaimon, szeretem!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 30.

Nagyon jó, segített a pattanásaimon, szeretem!:)

molnarlili

2018. február 25.

En nem az egesz arcomra hasznalom csak arra a par pattanasra ami az arcomon van es igy kb 1 hetig is eleg 1 ampulla,imadom😍 mar masnapra sokkal szebb a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

little.shana

2017. november 30.

Meglepően tetszett ez az ampulla. Érzékeny, pattis-gyulladt bőröm van, hezitáltam is a színe meg az illatanyag miatt, aztán ahogy kibontottam megcsapott az alkohol is, előreláttam már az allergiás reakcióm... de elmaradt, sőt, szebb lett a bőröm másnap reggelre. :) Fél ampullát használtam el az arcomra, így most a héten kétszer is használtam. A bőröm gyulladtságát nyugtatta, az apró pattanásaimon segített (nagy, duzzadt csomókkal nem volt dolgom). A bőröm sokkal simább és nem tudom belőni, hogy kevésbé fénylene vagy zsírosodna-e az arcom, mert ezzel manapság pláne tél idején nincs sok gondom, de lehet, hogy ebben is segített. A bőröm sokkal simább lett tőle, szóval az AHA érződik benne, ez plusz pont. Az alkohol és illatanyag tartalma miatt még elgondolkodom rajta, hogy újra fogom-e venni, de most így egyszer abszolút bejött, az már biztos. Emellett az ára tényleg nagyon jó, a kiszerelés szerintem nem őrülten praktikus, de rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

svirag

2017. augusztus 29.

Ez egy igazi csodaszer számomra. Nagyon fájó feldagadt, gyulladt akné volt az állam vonalán. Semmi nem segített rengeteg krémet kipróbáltam. Aztán az étkezés változtatásával picit jobb lett de még így is tele volt az arcom a foltokkal hegekkel. Első használat után, egy ember megjegyezte másnap ,hogy milyen szép lett az arcom. Gondoltam rögtön hogy akkor tovább használom a második ampulla után ,többen is szóltak, hogy sokkal simább az arcom és már egyre kevésbé látszanak a nyomok. Imádom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Akara

2017. július 25.

Jó hámlasztó, én csak hetente egyszer használom, maszk előtt. Megkedveltem a kémiai hámlasztókat, mert így nem sértem fel a bőrömet semmivel. Elsőre megcsapott a kellemes illata, ami az akne elleni több évtizedes küzdelmeim után elég meglepő. Másodszorra azonban feltűnt az erős alkohol illata is. Nem örülök kifejezetten neki, hogy ilyen nagy mennyiségben van jelen benne, de hetente egyszer kibírom.
Ált. néhány percig masszírozom be az arcomba és fent hagyom 1 órán át, majd leöblítem és mehet fel az agyagos maszk.
Jó sok van az ampullákban, szerintme talán túl sok is. Ár/érték arányban korrekt, semmi irritációt száradást nem okozott, a hatása is korrekt. Nem mondanám, hogy csodaszer, de azért egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

tothsugarka

2017. július 22.

Nagyon örülök hogy rátaláltam erre, nagyon sokat segített az arcomon. Már régóta küzdök pattanásokkal, sok kozmetikumot meg gyógyszertári krémeket próbálgattam, de egyik sem vált be igazán. Én nagyon érzékeny bőrű vagyok, de ez egyáltalán nem irritál, és mióta használom látványosan szebb a pofim és nem is kell rá sokat költenem, egyszerűen tökéletes:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

LathatatlanOzike

2017. június 8.

Három darabot is vettem belőle, mert nagyon olcsón jutottam hozzá, már elhasználtam kettőt. Az utolsót csak azért fogom elkenegetni magamon (nem az arcomon, oda többet nem használom), hogy ne rohadjon oda a fiókba…tehát számomra a hatása nem valami jó, a pattanásaimmal semmit sem csinált (talán még több is lett miatta), ellenben szárította a bőröm. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert ki akartam próbálni nagyon, de többször nem kerül bele a kosaramba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Propylene Glycol, Pantolactone