Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A 10% karbamid, valamint sheavaj, mandulaolaj, panthenol, allantoin tartalmú lábápoló krém intenzíven ápolja és tartósan hidratálja a láb bőrét. Kiválóan alkalmas az extrém száraz , érdes, repedezett láb bőrének, valamint elszarusodott és a nyomásnak kitett lábrészek ápolására. Rendszeres használatával érezhetően javul a bőr állapota, és segít megőrizni a további elszarusodást, a kellemetlen bőrkeményedések kialakulását.

tonic

2016. április 9.

Szerintem kifejezetten jó kis krém,ápol,puhán tart,kellően hidratál,máskor is fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

Enca

2014. július 19.

Jó kis lábkrém. Nem csodaszer, de nagyon jó az ár-érték aránya, így szívesen veszem meg. Éjszakára használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

timilla

2012. november 7.

Pici tubussal vettem a tengerparti nyaraláshoz, és elég jól teljesített, szépen puhán tartotta a homoktól és sós víztől meggyötört lábamat. Mondjuk normál méretben nem venném meg, mert jobban szeretem a sűrűbb-gazdagabb krémeket a lábamra, de egy hétre pont megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

szambi

2012. november 6.

Nem rossz, én este kentem fel, majd zoknit húztam rá. Pár nap használat után valóban puhább lett a talpam, de a masszív bőrkeményedésekkel nem tudott mit kezdeni. Persze miért is tudna, nem gondoltam, hogy megbirkózik velük, csak reménykedtem. :-)
A "rendszeres használatával" kifejezés igaz, mert amióta lejárt a szandál/papucs szezon elfelejtettem használni és visszakeményedtek a kritikus részek.

Egyébként a feladatát teljesíti, és tényleg megér annyi pénzt amibe kerül. A felszívódása valóban nem túl gyors. Ez zavaró, mert csúszik a talpam tőle és ha kolbászolok a lakásban minden apró szösz ráragad, ezért is használtam zoknival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Seiza

2012. augusztus 30.

a karatés-mezítlábas edzések miatt (heti négyszer 2 óra) el lehet képzelni, hogy néz ki a talpam. ha lereszelem a sarkam, következő edzés után járni sem bírok, annyi vízhólyagom lesz. ez a krém viszont sokat segít, újra nőiesnek érzem a lábamat tőle. este szoktam felkenni, mert nem szeretem a krémet a talpamon. első használat után bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

felicitas

2012. augusztus 25.

Magas az urea tartalma, nincs benne paraben. Nem mondom, hogy egy csodatevő krém, de ilyen áron nevetve megéri. A lábkrémekben azt nem szeretem, hogy izzad, csúszkál tőle a lábam, még másnap is. De ettől nem. Nyáron jó, elégedett vagyok vele, és mivel jobbat eddig nem leltem, szerintem ez marad télen is. Avonos, Sana lábápolók elbújhatnak mögötte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

angeltear

2012. április 8.

A nagy télben nagyon durván kirepedeztek a sarkaim, száraz volt a bőröm. Pár használat után sokkal puhább lett tőle a bőröm, elmúlt a repedezés. Az illata viszont nem tetszik és rögtön nem szívódik be, kb. fél óra után is kissé zsíros tőle a lábam,emiatt nem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak