Calvin Klein

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: zsálya, zöld jegyek, mandarin, frézia, szegfű, rózsa, nárcisz, lilom, körömvirág, jázmin, ibolya, gyöngyvirág, szantálfa, pézsma, pacsuli, napraforgó, ámbra

Ár: 6990 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Calvin Klein Eternity fújós
Ár: 800 / 1400 Ft + posta , Eladó: Piscinke
Állapot: 5/10 ml frissen átfújva, Helyszín: Budapest XIV. ker., fizetés: posta, Foxpost, MPL automata. Személyesen délelőtt XIII. kerületben fix(!) helyen, kora este Zugló keleti részén fix(!) címen. Más helyszíneket nem tudok garantálni.
Csere! Calvin Klein Eternity fújós csere vagy eladó
Ár: csere vagy eladó , Eladó: nygigi
Állapot: 2,5 ml, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
narcissus

2019. március 16.

Rajtam erős szegfűillat... Semlegesnek mondanám leginkább, már ami a "kedvelést" illeti. Nem rossz, nem rossz...(?) csak van valami "csak..." Óriási "csak". Ettől függetlenül használom néha, nem féltem túlságosan, és ha kiürült (végre) a flakon, azt hiszem, nem veszek újat. Nem leszünk barátok, azt gondolom. Próbálkozom még egy kicsit, de nagyon lötyög ez a kapcsolat kettőnk között... :( Meglehet, hogy nagyot változik a véleményem - negatív irányba.

2019. március
Baromi nagy csalódás... Éreztem én már az elején, hogy erőltetni kell a barátkozást, próbáltam is, de kész, vége, befuccsoltam: ha azt kérdezi valaki, mi az az illat, amitől falnak megyek, amit utálok, azt válaszolom: Calvin Klein Eternity...
Bocsánat, de rendesen büdös, émelyítő, pacsuli, szörnyű, brrrrr...
Mínusz sokezer csillag :( Számomra elviselhetetlen.

narcissus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

2019. március
Bocsánat, de rendesen büdös, émelyítő, pacsuli, szörnyű, brrrrr...
Mínusz sokezer csillag :( Számomra elviselhetetlen.

KBara

2018. november 13.

Klasszikus virágillatú parfüm. Talán a Nina Ricci Lair du Temps hasonlít hozzá. Én szeretem ezeket a tiszta virágillatokat. Egyszerű, hétköznapi, kellemes. Rajtam nagyon tartós, a kabátomra 4 napja fújtam, de még most is érződik. Olvasva az előttem szólókat, talán a teszterek voltak már romlottak a boltban, mert nincs uborkaszaga ennek a parfümnek és nangyon tartós is.

KBara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Erynnis

2018. augusztus 10.

Ez a parfüm egy nulla. Fél óra után semmit nem éreztem belőle, csak egy szúrós, vegyszeres valamit. Kifújàskor még ok volt, de később semmi.... Tartós, karakteres zöldes illata szàmítottam. Főleg, hogy a férfi verziója nagyon tetszik. Nekem ez most nem jött össze.

Erynnis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

fragmaniac

2018. július 16.

Próbálkoztam vele néhányszor, mert egy volt kolléganőmön mennyei volt. Meg is lepődtem, amikor rákérdeztem, hogy mit visel. Az én bőrömön botrányosan szúrós büdösség.. valami savanyított uborka szagú. Pedig szeretem a savanyúságot enni, de nem annak illatában úszni. De pozitív: nem kell rá költeni. Micsoda könnyebbség! ,:-)

fragmaniac
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Ales

2018. június 11.

Az örök, klasszik, kedvenc. Imádom!

Ales
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Az örök, klasszik, kedvenc. Imádom!

nyuszo

2018. május 31.

A mai nap meglepetése!!! Ezer évvel ezelőtt használtam és szagoltam utoljára... szó szerint! És mikor kifújtam, annyira frissnek, annyira mainak éreztem, ugyanakkor egyből beugrottak azok a 25 évvel ezelőtti vízparti nyaralások emlékei............
Hűha! Ez még mindig egy jó illat! Kifújástól az utolsó illat molekuláig.... annyira de annyira friss, és nyári, és vidám. Olyan kis "gondtalan" illat...
Ami rajtam dominál, az a szegfű (enyhe kis liliommal)...
....és aki a szegfűt szereti, rossz ember nem lehet :))

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Ami rajtam dominál, az a szegfű (enyhe kis liliommal)...
....és aki a szegfűt szereti, rossz ember nem lehet :))

Fruzsiii

2018. április 17.

Én a mamámon találkoztam elöszőr ezzel az illattal,rögtön megszerettem,jelenleg is gyakran használom,amit szeretek benne a frissesége,nem tolakodó,elegáns illat,és nem émelyítő,hogyha módjával fújja az ember.Nagyon tartós.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Ineez01

2018. március 31.

Illata nem igazán jön be, nagyon erős. Tartósságra viszont nagyon jó.

Ineez01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

Illata nem igazán jön be, nagyon erős. Tartósságra viszont nagyon jó.

Yeticica

2018. március 7.

Szegfu szegfuvel, szegfu hatan egy kis szegfuvel fuszerezve 😊. A fiam szerint tok jo mezeskalacs illata van, neki bejon!
Jo szokas szerint vakon berendeltem, mert hat azt nem lehet, hogy en ezt az ikonikus illatot ne ismerjem!
Amikor magamra fujtam, 20 percig a falat kapartam mert nem birtam rajonni, kinek volt ilyen illata. Aztan rajottem. ... es innentol kezdve nekem ez az illat nem kell. Nem maradhat. Tul sok emlek es nem a legjobbak kozul.
De ezt imadom a parfumokben! Olyan eros asszociacioink kotodhetnek hozzajuk, hogy a jelenlegi hangulatunkat is jelentosen befolyasolhatjak.
Remelem jelentkezik majd az en teli uvegemert valaki olyan, akinek ez az illat kedves.
Amugy bitang tartos es hatosugarban is brutalis, szigoruan 1-1 fujas.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Amugy bitang tartos es hatosugarban is brutalis, szigoruan 1-1 fujas.

henus

2018. január 6.

Ez a parfüm lassan 20 éve a társam. Napközbeni, irodába könnyű, kellemes viselet. Nagymamámnak volt egy hasonló parfümje, sajnos nem emlékszik senki a családból, mi lehetett az.
A tinédzser éveimben újra éreztem azt a különleges illatot egy idegen hölgyön, mivel a nagymamás gyermekkori éveimet idézte, muszáj volt megszólítanom öt. A hölgy elárulta, hogy az Eternity-t viseli. Azóta én is rendszeresen vásárolom, viselem. Tarós. Romantikus. Ahogy korábban említették, blúzos. De én délutáni randihoz is szoktam használni, évszaktól függetlenül. Szeretem, a nosztalgia miatt igen kedves a szivemnek.

henus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)