Calvin Klein

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: zsálya, zöld jegyek, mandarin, frézia, szegfű, rózsa, nárcisz, lilom, körömvirág, jázmin, ibolya, gyöngyvirág, szantálfa, pézsma, pacsuli, napraforgó, ámbra

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 9.500.-Ft vagy csere , Eladó: Agnesanna
Állapot: Új, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.
Ár: 4000 , Eladó: Cyntia
Állapot: a képen látható, Helyszín: sátoraljaújhely, fizetés: fizetés banki utalással, postával kuldom,
Nyuszuli

2020. február 11.

Váratlan ajándékként kaptam egy üveggel néhány éve és ahogy megszagoltam, annyira nem tetszett, hogy soha magamra sem fújtam. Odaadtam anyukámnak. Aztán hónapokkal később amikor találkoztunk, megéreztem rajta egy csodás illatot, kérdeztem mivel van befújva...Teljesen ledöbbentem amikor elhangzott a válasz, hogy Eternity.. gyorsan ki kellett próbálnom magamon egy közeli müllerben, de ugyanaz a számomra kellemetlen illat fogadott.. sokszor olvastam a "bőrkémia" stb storykat, hát most már pontosan tudom miről beszélnek. Anyun egy bájos, elragadó illat, rajtam meg elviselhetetlen... A kolléganői odavannak, amikor megérzik rajta... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Leoka

2020. február 11.

Calvin Klein… az ő illatai vagy működnek rajtam, vagy nem... átmenet nincs.
Az Eternity-vel még középiskolás koromban találkoztam. A lány, aki viselte, csinos volt, okos, olyan, akit abban az időben epekedve néztem. Nagyon illett hozzá az illat. Nyelvvizsgára készülve hozzá jártam angolra és kb fél évembe telt, mire megmertem kérdezni, hogy milyen illatot érzek rajta. Nagyon magával ragadott, mert annyira feltűnő volt, annyira más, mint amit addig ismertem. Szegény deákéveim alatt csak álmodoztam erről az illatról, hiszen a megfizethetetlen kategória volt. Másolni ezt az illatot sem sikerült szerintem igazán jól, úgyhogy maradt az epekedés… Évekkel később, ez első keresetem egyikből egy akció keretében megvettem magamnak.
Nagyon menőnek éreztem magam benne…Így visszagondolva amennyit magamra fújtam a vegyifegyver kategóriát súrolta. Évekig nagy kincs volt az első üvegem, viszont ami csalódás volt, hogy rajtam nem olyan volt, mint az lányon, akin megéreztem. Rajtam szétesett az egész, tényleg szegfűs illata volt, nem volt egyben, hol savanyú volt, hol virágos, hol zöld.
Továbbra is különlegesnek tartom az illatot, egyedinek, sajnos rajtam nem akar olyan lenni, mint akin anno éreztem.
Miután elfogyott az üveg nem vettem sokáig többet, aztán még egyszer beruháztam egy üvegre, majd max. mintám volt belőle, de az élmény megmarad. Bármennyire is tetszik ezt az illatot el kell engednem...
Nagyon tartós, nagyon más, mint a mai illatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Calvin Klein… az ő illatai vagy működnek rajtam, vagy nem... átmenet nincs.
Nagyon tartós, nagyon más, mint a mai illatok.

Frufru3

2020. január 14.

Nemrég ismerkedtem meg ezzel az illattal.
Az én benyomásom szerint egy krémes típusú illat,jó erőteljes az ên kezemen,ennek nagyon örülök. Finom,elegáns,de érezhető,és emlékeim szerint éreztem már valaha valakin,elég jellegzetes az illata,ez lehet zavaró is,hogy könnyen felismerhető.
Ha számomra nem is "A" tökéletes,de 5*-os.
Nekem egy illatban az a fontos,H kellemes nőies legyen,összetett, eleganciát/igényességet/szépséget sugározzon és legyen azért hatósugara.
UI: az első gondolatom nekem is a Nivea volt,de összehasonlítva természetesen nem ugyanaz,de olyan típusú,főleg kifújáskor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Nemrég ismerkedtem meg ezzel az illattal.
Ha számomra nem is "A" tökéletes,de 5*-os.

tilbog

2020. január 2.

Régóta vágytam erre a parfümre. Anyagilag nem engedhettem meg magamnak, újra és újra racsodalkoztam a drogeriakban, távolról szeretgettem. Most eljott az ideje. Magamra fújtam. Nivea, első gondolatom. Aztán, ahogy megmutatkozik sorjában, határozottan érezni a szegfű, majd a gyöngyvirág, aztán a rózsa illatát. Amúgy imádom az ibolya illatát, talán az vezetett hozzá, bár nem érzem elkülönülten.
Üde, tavaszi, tisztaság-illat, enyhén fanyar, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Üde, tavaszi, tisztaság-illat, enyhén fanyar, én szeretem.

petrus90

2019. december 17.

Nagyon agyalok rajta hogy megvegyem-e??? Nagyon régóta keresek egy nem gourmand illatot mert mindig ilyen illataim voltak imádom a vaníliát a mandulàt...Na szóval kipróbáltam öt... szimat szimat nem rossz olyan kis kellemes a leszáradàsa rajtam egy az egyben szegfüszeg. Azthiszem visszamegyek érte😁 a csuklómon még érzem és melengeti a szívemet. Nem gondoltam volna de megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

pirospipacsocska

2019. október 11.

Nekem az Eternity Intense a kedvencem!De ma egy tesztelés erejéig tettem egy próbát vele.Az én bőrömön felfújáskor egy erős,intenzív virág illat .Leszáradása után is megmarad a virágos illat,de szelídül,és picit édesebbé is válik egyúttal.És valamiért kicsit “porosabbnak”is érzem,de ez még kellemes számomra!,Nem tudom elviselni a vattacukrosan édes illatokat.Ez szerencsére nem olyan.Mindenképpen újra tesztelős lesz! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Vaslady

2019. október 7.

2017.11.05
18 évesen használtam először ezt az illatot.
Az első munkahelyen,az első fizumból vettem,szinte tinilány fejjel,és jaj de nagyon örültem!
Egy ismerős csajszi,aki a reggeli autóbuszjárattal velem utazott,Ő használta még,és én nagyon büszke voltam,hogy nekem is van.
Mindig is érdekeltek az illatok,de inas fejjel,megelégedtem a jó kis impulse és fa sprayekkel :)
Meg ugye,anyagi okok miatt nem is volt más választásom.
Persze titkon,mikor nővéremékhez látogattunk,mindig beleszagoltam a parfümjeibe a fürdőszobában,és vágytam rájuk...többek között a Veneziát és Indian Summert is használta.
Igy el is terveztem,hogy én is veszek egy igazi parfümöt a fizetésemből,csak hát akkor még elég borsos áruk volt.
Végülis betévedtem a városi parfümériába,amiből is csak ez az egy volt akkoriban,és azóta is müködik :).
Ő rá esett a választásom,közben szivtam a fogam,mikor kifizettem .
Évekig megvolt,nagyon vigyáztam rá,büszkén viseltem a munkahelyemen,sokan dicsérték is :).
Kellemes,különleges illat,a szegfű dominál benne,zöld nyitánnyal indit,és kicsit gyöngyvirágos is.
Azóta teljesen más már az izlésem,de a napokban rendeltem belőle mintát,csak ugy illatozni.
Sok mindent megéltünk mi együtt,sok bulit is megjártunk,rengeteg közös emlékünk van,igy természetesen a nosztalgia végett kap 5 csillagot,de már nem viselném.
De azért szeretem őt :).
2019.10.07
Telnek az évek,18 évesen imádtam,aztán teljesen más féle tipusú illatok felé sodort a sors...Ő feledésbe merült.
Sosem gondoltam volna,hogy 40 éves fejjel visszatalálok hozzá,azt hittem egy szép emlék marad.
Pár éve próbáltam a mintám,és még mindig nem ragadott magával.
Viszont a napokban már újra teszteltem többször is,és elvitt magával.
Az utóbbi időben nyitottabb vagyok a virágos illatok iránt,lehet épp ezért.
Erős zöld nyitány,szegfű a kezdés,majd marad a szegfű,gyöngyvirág,liliom...és a leszáradása,meg valami mennyei virágos-vanilia édes illat.
Teljes mértékben tavasz,tavaszváró,és annyira megkivántam,hogy bizony tavaszra szerzek belőle egy kisebb példányt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

2017.11.05
18 évesen használtam először ezt az illatot.
Meg ugye,anyagi okok miatt nem is volt más választásom.
Ő rá esett a választásom,közben szivtam a fogam,mikor kifizettem .
De azért szeretem őt :).
2019.10.07
Pár éve próbáltam a mintám,és még mindig nem ragadott magával.
Viszont a napokban már újra teszteltem többször is,és elvitt magával.
Az utóbbi időben nyitottabb vagyok a virágos illatok iránt,lehet épp ezért.

wildrose

2019. szeptember 10.

Kifújáskor friss, enyhén citrusos, majd hamar az ibolya és a fűszeres szegfű kezd dominálni, a leszáradása pedig enyhén szantálos-pézsmás, púderes vaníliavirág. Önfeledt és romantikus, klasszikus és időtálló illat. Nagyon intenzív és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 10.

hippiesaur

2019. június 10.

Még csak egyszer próbáltam ki, de nagyon tetszett. Nyárra is tökéletesen megfelelő illat, ráadásul olyan igazi nőiességet sugároz. Először nagyon éreztem benne a pacsulit, ami kicsit megijesztett, de aztán egyre jobban kijött a virágossága. A tartóssága is meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

SimonKrisztike

2019. május 18.

Én nagyon szeretem 😁 nekem tisztaságos-liliomos- virágos- nyugalmas illat!
Engem a Mamàm tiszta illatára emlékeztet, ezért imádom magam befújni vele, van benne valami örök időtlensèg...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Én nagyon szeretem 😁 nekem tisztaságos-liliomos- virágos- nyugalmas illat!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol