Calvin Klein

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: zsálya, zöld jegyek, mandarin, frézia, szegfű, rózsa, nárcisz, lilom, körömvirág, jázmin, ibolya, gyöngyvirág, szantálfa, pézsma, pacsuli, napraforgó, ámbra

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Myrtle
Állapot: fújósban kiadó, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Calvin Klein Eternity 100 ml
Ár: 4000 Ft + pk , Eladó: Adelka1981
Állapot: Fénykép szerint, Helyszín: Somogy megye , fizetés: Utalás után postán maradóra tudom küldeni

Magyari

2020. július 23.

Az egyik legkifejezőbb illat, amivel valaha találkoztam. Elképesztő erővel és szillázzsal bír, az egyik legtökéletesebb alkotása Klein papának az Obsession mellett. Számomra!
47 év alatt 4-szer vettem, mind a 4-szer elajándékoztam, ugyanis eltelít. Nem tudok jobb szót. S hát erről az illatról a "magasságra" asszociálok, ám én a "mélység" vagyok. Rendkívül feltűnő, lehengerlő illat, az egyik legszebb kreáció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

googles

2020. július 13.

Ugy latom, ez az a parfum, amirol mindent leirtak mar itt a kremmaniasok, illetve az ellenkezojet is.

Most vettem ujra egy uveggel, valahogy megtetszett, pedig jo regen mar vettem egyszer. 😊

Az egyertelmu, hogy egy fujas eleg boven. Manapsag ez ritka, szerintem ennel figyelmeztetest kellene irni az uvegre. 😂 Eros es tartos.

Maga az illat nekem Eternity, nem annyira tudom szetszedni elemeire. Eros illat, de a Poison, Alien es hasonlok emelyito edessegetol es fuszeressegetol eltero. Nagyon felismerheto es egyedi, elhiszem, hogy aki nem szereti, az megorul tole. Felve hasznalom egyelore, de megis finoman probalom hasznalni, mert nekem jolesik es tetszik.

A mertek kulonosen fontos, azt hiszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 13.

A mertek kulonosen fontos, azt hiszem.

ZiMe

2020. július 6.

Mi újat írhatnék róla? Tény, hogy kissé lineáris, ugyanakkor rendkívül tartós és összetéveszthetetlenül egyedi, erőteljes virágillat. A szegfű, a gyöngyvirág és a liliomillat viszi végig a prímet, amit finoman csitítanak a zöld jegyek és az ámbra. Megosztó mivoltához nem fér kétség, a mai korízlésnek nem igazán megfelelő: vagy imádni, vagy messze elkerülni lehet. Ha magamra fújom, egy kicsit úgy érzem, megáll általa és körülöttem az idő, és ha csak pár pillanatra is, de részese lehetek annak, amit a parfüm neve hordoz: az örökkévalóságnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 6.

AnnaAnnaAnna

Korcsoport: >54
2020. július 3.

Már csak emlékeimben élt az Eternity. Arra emlékeztem, hogy anno kedveltem, ezért most akciósan vettem. Kb. 15 év után. Kis nosztalgia.
De úgy látszik változott az ízlésem. Már nem érzem annyira finom és szofisztikált illatnak, csupán a 3.szint visszamaradó viola illata tetszik belőle.
Maradok a Sheer Beauty-nál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 3.

Maradok a Sheer Beauty-nál.

szerka

2020. március 28.

Megunhatatlan. Tiszta,kifinomult illat. Elegáns. Rendkívül tartós. Imádom! Szerintem nem annyira virágos illat, inkább fanyar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Reci81

2020. március 20.

Tinikorom elsök között felfedezett parümje, ami tényleg EDP és nem EDT. Éveken keresztül feledésbe merült, majd 2 éve ùjravettem egy nagyon jó akció keretében. Nem rendszeresen hasznàlom ezért sokàig kitart ez a 100 ml-is kiszerelés. Továbbra is imàdom de valahogy màs lett a börömön még finomabb és tartósabb. Nekem ez egy az alap parfümjeim közül:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Nyuszuli

2020. február 11.

Váratlan ajándékként kaptam egy üveggel néhány éve és ahogy megszagoltam, annyira nem tetszett, hogy soha magamra sem fújtam. Odaadtam anyukámnak. Aztán hónapokkal később amikor találkoztunk, megéreztem rajta egy csodás illatot, kérdeztem mivel van befújva...Teljesen ledöbbentem amikor elhangzott a válasz, hogy Eternity.. gyorsan ki kellett próbálnom magamon egy közeli müllerben, de ugyanaz a számomra kellemetlen illat fogadott.. sokszor olvastam a "bőrkémia" stb storykat, hát most már pontosan tudom miről beszélnek. Anyun egy bájos, elragadó illat, rajtam meg elviselhetetlen... A kolléganői odavannak, amikor megérzik rajta... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Leoka

2020. február 11.

Calvin Klein… az ő illatai vagy működnek rajtam, vagy nem... átmenet nincs.
Az Eternity-vel még középiskolás koromban találkoztam. A lány, aki viselte, csinos volt, okos, olyan, akit abban az időben epekedve néztem. Nagyon illett hozzá az illat. Nyelvvizsgára készülve hozzá jártam angolra és kb fél évembe telt, mire megmertem kérdezni, hogy milyen illatot érzek rajta. Nagyon magával ragadott, mert annyira feltűnő volt, annyira más, mint amit addig ismertem. Szegény deákéveim alatt csak álmodoztam erről az illatról, hiszen a megfizethetetlen kategória volt. Másolni ezt az illatot sem sikerült szerintem igazán jól, úgyhogy maradt az epekedés… Évekkel később, ez első keresetem egyikből egy akció keretében megvettem magamnak.
Nagyon menőnek éreztem magam benne…Így visszagondolva amennyit magamra fújtam a vegyifegyver kategóriát súrolta. Évekig nagy kincs volt az első üvegem, viszont ami csalódás volt, hogy rajtam nem olyan volt, mint az lányon, akin megéreztem. Rajtam szétesett az egész, tényleg szegfűs illata volt, nem volt egyben, hol savanyú volt, hol virágos, hol zöld.
Továbbra is különlegesnek tartom az illatot, egyedinek, sajnos rajtam nem akar olyan lenni, mint akin anno éreztem.
Miután elfogyott az üveg nem vettem sokáig többet, aztán még egyszer beruháztam egy üvegre, majd max. mintám volt belőle, de az élmény megmarad. Bármennyire is tetszik ezt az illatot el kell engednem...
Nagyon tartós, nagyon más, mint a mai illatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Calvin Klein… az ő illatai vagy működnek rajtam, vagy nem... átmenet nincs.
Nagyon tartós, nagyon más, mint a mai illatok.

Frufru3

2020. január 14.

Nemrég ismerkedtem meg ezzel az illattal.
Az én benyomásom szerint egy krémes típusú illat,jó erőteljes az ên kezemen,ennek nagyon örülök. Finom,elegáns,de érezhető,és emlékeim szerint éreztem már valaha valakin,elég jellegzetes az illata,ez lehet zavaró is,hogy könnyen felismerhető.
Ha számomra nem is "A" tökéletes,de 5*-os.
Nekem egy illatban az a fontos,H kellemes nőies legyen,összetett, eleganciát/igényességet/szépséget sugározzon és legyen azért hatósugara.
UI: az első gondolatom nekem is a Nivea volt,de összehasonlítva természetesen nem ugyanaz,de olyan típusú,főleg kifújáskor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Nemrég ismerkedtem meg ezzel az illattal.
Ha számomra nem is "A" tökéletes,de 5*-os.

tilbog

2020. január 2.

Régóta vágytam erre a parfümre. Anyagilag nem engedhettem meg magamnak, újra és újra racsodalkoztam a drogeriakban, távolról szeretgettem. Most eljott az ideje. Magamra fújtam. Nivea, első gondolatom. Aztán, ahogy megmutatkozik sorjában, határozottan érezni a szegfű, majd a gyöngyvirág, aztán a rózsa illatát. Amúgy imádom az ibolya illatát, talán az vezetett hozzá, bár nem érzem elkülönülten.
Üde, tavaszi, tisztaság-illat, enyhén fanyar, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Üde, tavaszi, tisztaság-illat, enyhén fanyar, én szeretem.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)