Calvin Klein

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: zsálya, zöld jegyek, mandarin, frézia, szegfű, rózsa, nárcisz, lilom, körömvirág, jázmin, ibolya, gyöngyvirág, szantálfa, pézsma, pacsuli, napraforgó, ámbra

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Üvegében! Calvin Klein Eternity
Ár: 8000 Ft + posta , Eladó: Currypie
Állapot: 100 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után posta/foxpost
Calvin Klein Eternity eau de PARFUM
Ár: 4000 , Eladó: Hedina92
Állapot: 1/2 -ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Sigyn

2021. április 23.

Nagyon szeretem, virágos még sem az a komolytana édes "csajos". Sajnos én már egy idő után nem érzem magamon és mindig azt hiszem, hogy más sem :) De a környezetemtől folyamatosan kapom, hogy milyen erős és tartós az illata. Mindennapokra használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Csiperke119

2021. április 9.

Nem az én illatom. Vágytam valami különlegesebbre, aztán végül megvettem, de nem kellett volna. Biztos van akin nagyon jól hat, de rajtam rettentő öregasszonyos illata van. Szerintem ezt tudni kell viselni, valaki vagy nagyon nem jön ki vele, vagy imádja. Ez van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

dbeata

2021. március 5.

Mit is mondhatna az ember lánya egy parfümre, ami élete nagy szerelme volt egy időben? Talán elmesélhetném megismerkedésünk történetét.

1990-et írtunk, 16 évesek voltunk és a barátnőméknél landolt egy amerikai ELLE magazin a kanadai unokatestvér jóvoltából. Abban volt egy illatminta. Addig még azt se tudtuk, mi az az illatminta. Megőrültünk! Imádtuk! Soha addig olyat nem éreztünk még. Egy új dimenzió nyílt meg előttünk. Meg kellett valahogy szereznünk! De nemhogy itthon nem lehetett kapni, szerintem akkor még Európában sem volt elérhető. Valahogy különben valamit meghekkelhettek azon a mintán, mert volt egy teás felhangja, amit nem találtunk meg később magában a parfümben, de az valami megismételhetetlen, bódító és nem evilági illat volt.
Amikor a lehetőség megnyílt rá, egy utazás okán, azonnal beszereztem. Imádtam. 16 éves fruska voltam, és enyém volt a világ (azt hittem :)). Sokszor újravettem, amik mindig szervezést igényeltek, vagy hogy valaki utazzon, mert itthon szerintem egy további 5 évig még nem lehetett kapni. Nekem ez a parfüm nem csupán egy illat, hanem egy életérzés, életem egy korszaka, és mindazok az élmények, amik ehhez kötődnek. Egyetlen más parfümöt nem éreztem, hogy újra kell vennem, csak ezt.

Később persze ez a szerelem picit megfakult, ahogy mainstreammé vált, és már minden második ember ezt fújta magára, és más parfümök is keresték nálam helyüket. Eternity diszkréten háttérbe vonult. De ma is azt mondom, hogy a világ egyik legjobban sikerült illata. Hálás vagyok, hogy a kezdetek kezdetén ott lehettem, és akkor ismerhettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

floracska6

2021. március 3.

Ez számomra valami borzalmas, Kenzo Flowerhez hasonló gyomorforgatóan erős, lemoshatatlan illat (elnézést a rajongóktol). Ráadásul egyoldalú is mint a no name pacsulik a szazforintosban, nalam tobb szót nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

rosa.love

2020. november 6.

Update: a kornyezetemtol tobbszor megkaptam, hogy "mi ez a fura szag? “.. pedig nem is a bőrömre fujtam, hanem ruhara, es csak egy kis fujast. Azt mondjak, nem kellemetlen, de fura.
Az a baj, hogy szerintem is az. Probalom szokni, de nem igazan megy. Ugy ertem, tenyleg tok jo az illat, csak mondjuk nem parfumnek. Megvan a tusfurdo valtozata is, azt jobban szeretem. Kicsit olyan teás-gyogynovenyes illat, kellemes, de nekem egy parfumnek ne legyen ilyen illata. Noiesseg szerintem sajnos nyomokban sincs benne, inkabb unisex. Nem veszek le csillagot, de a kedvencem se lesz sajnos.

Kirandulas illata van. Mikor ram ragad a levego, fu, fa, virag illat. Egy egesz picit Chloe parfumjeihez tudnam hasonlitani az illatot es eleterzest is. Most varom, hogy teljesit a mindennapokban, megtalalom-e benne magamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 6.

liviccci

2020. október 29.

Imadom! Kedvenc parfumom. Emlekszem tizenevesen az angol tanaromnak volt ilyen parfumje es mindig szagolgattuk, hogy mennyire finom. Egyszer viszont kiprobaltam par eve a boltban, ott nem jott annyira be. 1 eve azonban nem tudom hogy, egyszeruen a kedvencem lett. Lehet meg kell erni ra! :D
Annyira finom, viragos tavaszias illat, de megis noies. Mivel mar nem uj parfum igy az ara se huzos! Es tartos! Imadom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

lacrymosa88

2020. október 19.

Annyira ismerős, tuti, hogy másokon már éreztem korábban, csak nem tudtam, hogy ez az az illat. Kellemes, nyugtató, friss-virágos, és leginkább anyukás, bár már jómagam is anyuka vagyok, szóval hozzám is passzol! X-D
És bizony intenzív hatósugarú és tartós, 2 fújás a csuklómra és nagyon sokáig érződött, így csínján kell bánni ezzel a szép illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

pirospipacsocska

2020. szeptember 4.

Nekem az Eternity Intense a kedvencem!De ma egy tesztelés erejéig tettem egy próbát vele.Az én bőrömön felfújáskor egy erős,intenzív virág illat .Leszáradása után is megmarad a virágos illat,a szegfűt,napraforgót,és körömvirágot érzem ki igazán belőle,de szelídül,és picit édesebbé is válik egyúttal.És valamiért kicsit “porosabbnak”is érzem,de ez még kellemes számomra!,Nem tudom elviselni a vattacukrosan édes illatokat.Ez szerencsére nem olyan.Mindenképpen újra tesztelős lesz! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

anita763

2020. augusztus 6.

Nagyon-nagyon finom illat! Egy kicsit retró benyomást kelt, és nagyon erős, nagy hatósugárral rendelkező tartós parfüm. Igazából a gyöngyvirág, a szegfű, a rózsa és a nárcisz virágok kavalkádja teszik ennyire egyedivé és erőt sugárzóvá ezt a parfümöt. Nekem nehéz volt hordani, meg is szólt a párom érte, hogy mi ez az öreg illat rajtam, visszavágtam neki, hogy most mi baja van vele, már én is öreg vagyok, szerintem ehhez már nem kell felnőnöm. :) Attól függetlenül ahogy megvettem, úgy túl is adtam rajta. Még mindig imádom, és ha más hordja ezerből is megismerem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Magyari

2020. július 23.

Az egyik legkifejezőbb illat, amivel valaha találkoztam. Elképesztő erővel és szillázzsal bír, az egyik legtökéletesebb alkotása Klein papának az Obsession mellett. Számomra!
47 év alatt 4-szer vettem, mind a 4-szer elajándékoztam, ugyanis eltelít. Nem tudok jobb szót. S hát erről az illatról a "magasságra" asszociálok, ám én a "mélység" vagyok. Rendkívül feltűnő, lehengerlő illat, az egyik legszebb kreáció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)