Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30, 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: elpike, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   30, 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-ban megjelenő virágos-púderes illat

Illatösszetevők: vizes jegyek, jázmin, virágos jegyek, vanília

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pirospipacsocska

2019. február 14.

A főnökasszonyomnak van ilyen parfümje,és nekem nagyon tetszik rajta ez az illat.És ma megkaptam Valentin napra a szerelmemtől.Először kifújva eléggé erős,fűszeres illata van.De leszáradást követően rajtam kellemes,kicsit édes,vaníliás,púderes illata van.Nekem nagyon hasonlít a régi Avon-os Herve Leger Intrique parfümre,én azt is szerettem. 😊Szóval nekem bejön ez az illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Nina1205

2019. január 25.

Tuti romlott volt a teszter. Nem tudom elképzelni egy ilyen márkánál, hogy szándékosan legyen vegyigyümi pálinka szaga...
Ha szándékos, akkor csak a márkanév és az üveg gyönyörű, letisztult formája és füstös színe miatt kapsz két csillagot. De egy ilyen üvegbe ezt zárni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

kkinga07

2018. szeptember 8.

Első fújásra szerettem. Aztán nettó tutti-frutti, ócska energiaital illata lett. Úúúú...mondom...Szóval nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Odil

2018. június 13.

Olyan illata van, mint egy félbevágott bambusz frissen kifolyt vérének, szteroidokon. Már-már bántóan hideg és éles elsőre, nyers és váratlan csavar a púder kecses eleganciáján. Abszolút lehengerelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

emeseee6

2018. május 2.

Fura,hogy itt mennyire nem csipik az emberek. Szerintem baromi jo :D Oriasi kulonlegesseget nem erzek benne,de szamomra egy nagyon nagyon kellemes viselheto illat. Kimondottan tetszik. Egy kis muanyagsag valoban van benne,de ennyi nekem belefer,mert ettol eltekitve szerintem nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

karakumsivatag

2018. január 27.

Parfümériás körutamon fújtam a kezemre minden várakozás és előzetes infó nélkül. Szeretem a CK illatokat, de a kirakott ártábla alapján tudtam, hogy bármilyen jó is az illat, sosem lesz az enyém, mert meghaladja azt a limitet, amit hajlandó vagyok kifizetni egy illatért. Így még inkább meglepődtem, hogy az illat mennyire nem harmonikus rajtam. Én ezt nem is parfümnek mondanám, hanem szobaillatosítónak. Az illat nem büdös, nem okoz fejfájást, olyan ceruzaforgácsos nemtommi, de én nem hordanám, mert nem tartom elegánsnak. Az illat eredetisége miatt egyszer 5 csillagot adnék, aztán egy 3-ast is, mert nagyon szokatlan és ezért keveseknek fog tetszeni. Pici mintát elfogadnék belőle, de nem lesz a listámon. Csakis az eredetiség miatt nem adok rosszabb pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 27.

DFI

2017. december 11.

Ud: megint tettem egy próbát az eleje frissen faragott ceruza és púder egy kis ibolyával. Utána ceruza el, ibolya, púder és a nyolcvanas évek pasztelszínű szívcukorka (lila) illat marad. És ez jó sokáig tart.

Az anyaillatra egyáltalán nem hasonlít. És nagyon fura, száraz illat, még sosem éreztem ilyet. Olyan műanyagos valami, szóval eléggé nyugtalanító, mert nem tudom megfogni. Na.
Nagyon egyedi az biztos. De vizes jegyek??? ne már, inkább tök száraz.
Hármas? Legyen négyes, mert nagyon fura.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 11.

Nagyon egyedi az biztos. De vizes jegyek??? ne már, inkább tök száraz.
Hármas? Legyen négyes, mert nagyon fura.

haszi79

2017. november 16.

Imádom a körte illatát, aztán pedig csodálkozom, hogy mennyire megváltozik és egy édes, fojtó valami lesz belőle. De mégis sokszor nyúlok érte, annyira finom az indulása.Csak hidegben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

googles

2017. szeptember 23.

Eddig ezt nem irtam volna parfumre, pedig parfummanias vagyok, de ebbe az illatba szerelmes lettem!

Alig varom, hogy elfogyjon valamelyik a sok kozul es megvegyem az Eternity Intense-t. Nekem ez az illat maximalisan komfortos, edes, vanilias, az eleje leirhatatlan es utana is valami ilyan jo erzest adt, hogy meg tenyleg egy illatnal sem ereztem ilyet.

En kerek elnezest a stilusert, de nekem ez valami elmondhatatlanul bejott, meg a kedvenceimet is felulmulva, Manifesto, Chance Tendre, stb.

Update: meg nem vettem meg, mas parfumok kovetkeztek, de tovabbra is imadom ezt az illatot. Azt hiszem, tobben rosszul lehettek ma a tomegkozlekedesben, akik talalkoztak velem es a csikkal, amit huzok. Ebbol az illatbol 1-1 fujas is eleg (es en ezt joval meghaladtam, szanom-banom).

Update - hónapok alatt sem untam meg, továbbra is kedvenc és ősszel jobban is használható. Imádom. Komfortos, erős, puha illat. Nem savanyú. A bordós lila szín telitalálat ehhez az élményhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Boombapple

2017. július 14.

Fhu, nagyon erőteljes az illata.
Egy Mülleres vásárlás mellé kaptam ajándékba a 2-3 ml-es mintáját. Elsőre azt éreztem, hogy unisex parfüm, mert behatárolhatatlan édeskés és savanykás illata volt, akár egy férfiparfümnek. Aztán utánaolvastam, hogy ezt a parfümöt hölgyeknek szánták.
Brutál erős, domináns, édes de elegáns illata van. Nyáron a kánikulában elviselhetetlen, mert ahogy izzad az ember, úgy pöfögi ki a parfümöt a forró napsütés hatására a bőr és az ember már csak azon gondolkozik, hogy vajon mikor csípik meg a szúnyogok, vagy mikor fog elájulni a fojtogató édes illattól?

Viharban, hűvösben, télen megfelelő illat. Melengető, és nekem még biztonságérzetem is lett tőle. Ahhoz hasonlítanám, mint amikor télen a takaróba csavarom magam egy forró kávéval / kakaóval / teával és csak nézem a hóesést. Ez nyilván a vizes és a vaníliás jegyek miatt van.
Megvárom a telet és akkor is kipróbálom. Addig is 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Fhu, nagyon erőteljes az illata.

Megvárom a telet és akkor is kipróbálom. Addig is 3 csillag.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol