Calvin Klein

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 26.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: gyümölcsös, virágos

Illatjegyek: rózsa, étcsokoládé, orchidea, málna, jázmin

ÜVEGÉBEN! Calvin Klein Euphoria Blush EDP
Ár: 8.500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Rumcajsz

2021. február 11.

nyitás első pár pillanata gyermekkori emlékeimből előrángatott epres torokszirup :DD na de komolyra fordítva a szót: illatmintát kaptam belőle notinos rendelés mellé. Férfi orral ez egy finom, málnás-jázminos illat. én személy szerint nem érzem a másik illatjegyeket egyáltalán. Leszáradása abszolút málna illat. olyan vidám, könnyed illat. szerintem kissé túlárazott. az üveg olyan 2000-es évek, ha nem 90-es, de nem a jó értelemben. érdemes tesztelni, málna illatnak nem rossz, de női parfümökhöz annyira nem értek, lehet vannak jobb alternatívák, azért annyira nem tűnik kiemelkedő minőségűnek. mindenesetre nekem tetszene ha valakin érezném, főleg a málnás leszáradás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Fehereszti

2021. február 10.

Olyan érdekes hogy mennyire más tud lenni az ízlésünk, az érzékelésünk, a bőrünk illata és minden más, ami ahhoz kell hogy egy parfüm működik rajtunk vagy sem. Teljesen el tudom fogadni az előző 5*os nagyon pozitív véleményt, de kb a teljes ellenkezője van nálam. Rajtam ez egy jellegtelen csakis gyümölcs illat, abból is a tucatfajta, már már kislányos gagyi beütéssel. Nem mondom hogy rossz vagy büdi, de sajnos rajtam filléres hatású, köze nincs az eredeti erőteljes Euphoriahoz. Mint egy 350 forintos Balea tusfürdő. Tartóssága nulla az én bőrömön. Ez az illat akkor se kellene ha ingyen adnák, sajnálom de ezt érzem 🙈 remélem nem sértek meg ezzel senkit. Talán azért a 2 csillag mert nem büdös vagy zavaró, de ez a maximum és ez is tényleg jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. február 10.

Hú nagyon szeretem az ilyen friss, vidám rózsaillatokat, és egyébként a rózsaszín borsot is. A gyümölcsöket nem érzem, legalábbis egyenként nem, de finoman megédesítik az illatot. Engem az egyik legkedvesebb parfümömre emlékeztet, a szintén rózsás, de nem poros, nem púderes, hanem friss rózsás, Givenchy: Very Irresistible-re, az eredeti kiadásra, még kb. 20 évvel ezelőttről. Ugyanolyan bódítóan, szikrázóan rózsás, lendületes, kedvesen édes illat, leginkább fiatal, húszas-harmincas nőkön tudom elképzelni (nem tinédzsereken) annak ellenére, hogy már nem az a korosztály vagyok papír szerint, de lélekben igen. Nagyon életvidám illat, januárban életmentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Zöld)