Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es megjelenésű fás-virágos-pézsmás illat nők számára, melynek legfőbb összetevői a pézsma és a levendula.

Illatcsalád: aromás

Fej: citrusok, neroli, elemi, bergamott

Szív: levendula, ibolyalevél, zsálya, gyöngyvirág, narancsvirág, rózsa

Alap: pézsma, pézsmamályva (pézsmagyöngyike), iso e super

Ár: 9000 , Eladó: Oliveranyu
Állapot: 75/100 ml, Helyszín: --, fizetés: Packeta, foxpost előre utalás esetén

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nikcsy91

2021. szeptember 16.

Elsőre megtetszett, amikor magamra fújtam a Müllerben. Rajtam a zsálya dominál elsőre, majd picit a háttérben lehet érezni a levendulát a virágos-citrusos jegyeket. Különleges, eddig mindig megdícsérték rajtam, pedig az édes illatokat szeretem, mégis megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Linett21

2021. április 4.

Hatalmas kedvencem nyáron, pedig nagyon nem indult jól a kapcsolatunk.
Elsőre férfias, szikár, semmi édesség nincs benne. Üvegből, vagy blatterről szagolva kifejezetten rideg, ipari kemikáliás jellegű volt nekem. De bőrön hordva rögtön megelevenedik!
Aromás-levendulás-zsályás egy csöpp citrusossággal. A nyári nagymelegben kifejezetten hűsítő és már egyáltalán nem maszkulin. Valóban nem az a trendi, tündi-bündi, csöpögősen cukros Barbie-illat, de nekem pont ezért tetszik. Ezt hordva valahogy mindig ápoltnak, üdének, összeszedettnek érzem magam. Sportoláshoz, munkába, nappalra, vagy csak úgy kijőve a tus alól tökéletes választás. Jól projektál és korrekt aurát von köréd. Bármely korosztály számára. Tartóssága rajtam közepes, 4-5 óra max., ezért a nap folyamán egyszer azért újrafújós. Tekintettel az árkategóriájára, ez szerintem bőven belefér. 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Hatalmas kedvencem nyáron, pedig nagyon nem indult jól a kapcsolatunk.

rozuska

2020. december 13.

Nagyon szeretem. Az eleje nekem egy borsbomba. Nagyjából 10 perc, és akkor kezdődik csak meg a lecsendesedése. Egyébként rajtam olyan, mintha Armani White for Her illatát viselném, csak annak egy testesebb változatát. Nincs benne semmi extra, de igazából nem nagyon hasonlítható semmihez. Tényleg tisztaságillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

Pajzs

2019. október 9.

Levendulás öblítő.
Nem bánnám, ha a mosógépbe kellene töltenem, de parfümként nem hiányolom otthonról.
Az elején tetszik a levendula, de egyébként inkább zavar maga a kompozíció, mikor magamon érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Levendulás öblítő.

nyuszo

2019. augusztus 19.

Kifújáskor olyan keserű, hogy 2 perc után a blattert is eldobtam!
Ezt soha az életben nem fújnám magamra!
Nagyon távol áll attól, amit én kellemesnek érzek / gondolok....
A nőiességnek a szikráját sem véltem felfedezni benne, legalábbis hagyományos értelemben :(

Up! Ma újra fújtam, mert nem akartam elhinni, hogy egy illat ennyire ..@.
Egyből bőrre fújtam.
A blatterrel ellentétben itt egyből a levendula domborodott ki.
Friss, vad levendula...
Most már el tudom képzelni azt a nőt, aki ezt az illatot viselni tudja, és mintha egy kis irigységet is éreznék iránta....
Hűvös, zárkózott, mindig a helyzet magaslatán, jól öltözött, kissé felsőbb rendű, mindig eléri amit akar....
Az illat nem sokat változik, rajtam végig megmarad a levendula.
Ami még érdekes, hogy leszáradásában sokkal intenzívebb, mint az INTENSE :))
Azért feljavítom 3 csillagra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Kifújáskor olyan keserű, hogy 2 perc után a blattert is eldobtam!
Ezt soha az életben nem fújnám magamra!
Nagyon távol áll attól, amit én kellemesnek érzek / gondolok....

Up! Ma újra fújtam, mert nem akartam elhinni, hogy egy illat ennyire ..@.
Egyből bőrre fújtam.
A blatterrel ellentétben itt egyből a levendula domborodott ki.
Friss, vad levendula...
Az illat nem sokat változik, rajtam végig megmarad a levendula.
Ami még érdekes, hogy leszáradásában sokkal intenzívebb, mint az INTENSE :))
Azért feljavítom 3 csillagra.

Nushi

2019. július 17.

Fincsi fincsi fincsi... Tudni kell hogy kedvelem a kicsit férfiasabb illatokat és a levendulát egyenesen imádom. Ez az illat nekem olyan mint egy hűvös este a tengerparton, friss megnyugtató krémes púderes leszáradással. Féltem hogy előjön a levendulára jellemző ázott virágcsokor szag, de szerencsére nem rajtam nagyon szépen szárad le és a harsány levendula illat egy édeskés púderes fehérségbe olvad. Lehetne tartósabb de így is 3 órán át bírta a délutánt. Nekem ez igazi relax illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

VickyV

2019. február 3.

Én tényleg képes vagyok sokáig rakosgatni illatokat, hogy majd biztos valamikor használni fogom, és tuti lesz majd olyan hangulatom... na ez NEM az. Ehhez elég volt már egy fújás, hogy rádöbbentsen, ilyen hangulatom márpedig sosincs. Lehetne finom, mert egy nyári, citrusos illat, és el tudom képzelni, hogy másnak ez jól áll, rajtam viszont van egy nagyon erőteljes mellékillata, ami állandóan jelen van és nem szeretem:( pedig én nagyon elégedett vagyok CK-nel, sikerült egy másikkal együtt megvennem vakon, ami szintén nem illik hozzám.
Ez nem egy tipikusan tuti blind buy illat, hölgyeim:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Ez nem egy tipikusan tuti blind buy illat, hölgyeim:)

Csengiful

2018. november 22.

Boltban fújtam magamra. Semmi extra, egy újabb lágy, szappanos víz illatú parfüm. + Teljesen olyannak tűnik nekem, mint a Calvin Klein One. De legalább tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Makranc

2018. október 25.

Engem határozottan meggyőzött. Az első olyan CK illat, amit egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből. Nem, nem a szerelem első látásra típus, ami beléd olvad a puhaságával, sőt! Eleinte néha talán kicsit bosszant is, mert azt hiszed, hogy annyira nem is illetek össze ( ami természetesen végül kiderül, hogy nem igaz.) Viszont van benne valami annyira vonzó, amit megmagyarázhatatlanul akarsz magadon. Homlokegyenest a manapság trendi vaníliás-tonkababos vonalat ellensúlyozza a maga éles, fanyarkás, férfias illatával, pont ez az amiért kell egy ilyen illat minden nő szekrényébe. Az egyensúly! Amikor épp azt érzed, hogy erős vagy, független, öntudatos és szabad. Na akkor van rá szükség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

CiccuMiccu

2018. augusztus 18.

Bárki mondja, el ne hidd!
Hogy ennek az illatnak bármi köze van az Obsession illatához. Először furcsa, majd teljesen eltűnik. Nagysokára visszatér, de teljesen másként. Szorosan testközelben lehet csak érezni, idővel valamelyest erősödik (ezt hogy csinálja vajon?) és aztán már diszkréten ragaszkodik. Olyan illattal, mint valami keleti kencefice, amit még a törökök hagytak itt, Mohácsnál.
Drága kis semmiség. Azoknak ajánlom, akik amúgy nem viselnek Parfümöt, de szeretnének egyszer sok pénzt kiadni egyért, vagy az üvegért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Bárki mondja, el ne hidd!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.