Calvin Klein

Ár:   9640 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1986

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: koriander, levendula, mandarin, grapefruit, bergamot, lime, fahéj

Szívjegyek: szerecsendió, szegfű, jázmin, zsálya, brazil rózsafa, fenyő, mirha, bogyós gyümölcs

Alapjegyek: borostyán, szantálfa, pacsuli, pézsma, vanília, vetiver

Ár: 5000 , Eladó: Equivocada
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Banki utalás, posta, személyes átvétel
Ár: 1400ft+pkg 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dbeata

2021. március 15.

savonn véleményével értek egyet. Ez a nagybetűs EROTIKA. Plusz mindenféle régi emlék, ami előjön, amikor megérzem ezt az illatot. Imádom!!!! A női variációja nem sikerült ennyire, de a férfi változat brutális telitalálat. Nem minden férfi tudja viselni, teszem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 15.

savonm

2020. február 18.

A fülledt erotika illata Amerikában úgy is nevezik a sex illata ami valóban hasonlít az illatára .

hatalmas nagy illat igazi ikon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

hatalmas nagy illat igazi ikon.

Carlito

2017. február 27.

Az elején pofán vágott de a lecsengése kellemes édes lesz de mellette férfia jegyek is előjönnek.
Az intenzitása jónak tűnt.lehet beszerzek majd ,,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Az intenzitása jónak tűnt.lehet beszerzek majd ,,

x

2016. július 22.

Önmagában, a most divatos pasiillatok között simán adnék rá öt pontot. De nem tehetem, mert ugye ott van az egy évvel korábban kiadott női Obsession, aminek ez halvány utánzata pusztán, bármennyire is szép illat. Mindkettő uniszex és gyönyörű, de a női sokkal dögösebb, eredetibb. Az lélegzetelállító, ez pedig nagyon hasonló és szép, de visszafogottabb, gyengébb, mainstreamebb. Menne különben rá a max pont.

Update: A nyavalyába! Megérdemli ez az öt pontot, akkor is, ha a szememben, illetve orromban, nem éri utol a csodálatos női változatot. De banyek, attól még nagyon szép és eredeti. Kicsit a női Obsession és a férfi Opium között van számomra. Ennél sokkal gyengébb kompozíciókra is nyomtam max pontot ilyen-olyan okok miatt, ez az üde és klasszikus darab bőven megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

taevi

Korcsoport: >54
2015. december 26.

Először a Müllerben szaglásztam, megtetszett és megvettem a páromnak. Nem tudom miért, de imádom az illatát, bármilyen évszakban és hangulatban nagyon kellemes, számomra megunhatatlan, finom, diszkrét, elegáns illat. Azóta már webáruházból is rendeltem. Számomra ez 5 csillagos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 26.

Pampilla

2015. október 21.

2014. július 9.: Ide nekem azt a FÉRFIT aki ezt a parfümöt viseli!!!
2015. október 21.: Továbbra is imádat van,de a keresett személy sajnos még nem jött szembe...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

2014. július 9.: Ide nekem azt a FÉRFIT aki ezt a parfümöt viseli!!!