Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2018. március 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: vetiver, pacsuli, bambusz, bergamott, citrom, lóhere

Szívjegyek: szantálfa, bazsarózsa, liliom, mimóza, szeder, selyemakác virága

Alapjegyek: pézsma, borostyán, vanília

Üvegében vagy fújósban ❗Calvin Klein Truth
Ár: 1500/10ml vagy 6800 ft 90ml , Eladó: Csokri
Állapot: 100/90 ml feltöltéskor, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Üvegében ❗Calvin Klein Truth
Ár: 6800 , Eladó: Csokri
Állapot: 100/90 ml , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

Nushi

2019. augusztus 15.

Sose csalódtam még ilyen pozitívan illatban. Az üvegből kifújva botrány erős krizantém, széna, lóhere? és nem is tudom nyanya szag.

Emlékeztem kamaszkorom kimérős "parfümériájában" mindenhol ez az illat terjengett.(illetve ennek a koppintása).
Sose fújtam eddig magamra. Viszont szerencsére ismerősöm sincs aki használta volna, így nincs "arcom " hozzá.

Úgy néz ki én leszek az arc hozzá, ugyanis a sokkon túl, hogy jesszus megint mit sikerült venni miután az illat lecsillapodott rájöttem ez egyszerűen gyönyörű, az én bőrömre íródott, csodálatos, varázslatos szimfónia. Magamon hordva erősnek energikusnak, magabiztosnak érzem magam, egy nőnek aki már nem fiatal de még nem öreg aki élvezi az életet és talán van egy kis dolce vita életérzésem tőle, egy nőnek aki fittyet hány a szabályokra, oda mer szólni ha kell és semmitől se fél.
Talán új signature illatra tettem szert végül az idő eldönti, de ez az illat nagybetűvel ÉN vagyok.Itthon vagyok.

Nem egy fiatalos illat de rajtam egyáltalán nem nyanyás. Jellemzően nem érdekel más mit gondol egy illatról, ha nekem tetszik akkor hordani fogom, itt azért a férjem első reakciója ijesztő volt: "Most azonnal mosd le...." Mondtam neki várjál már egy kicsit, még az alkohol se párolgott el...Végül megbékélt vele de nem szereti, nem cukros édes kis semmiség... De végül is én sem vagyok az! Hát ez van megszokja vagy megszökik :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

racheldawes

2018. november 22.

Nagyon szerettem volna megkedvelni ezt a parfümöt, de fél nyár sem volt elég hozzá... Akciósan sikerült megrendelnem a 100 ml-es változatot, szóval már csak ezért is nagy örömmel kezdtem el használni, de ez a lendület hamar fogyni kezdett, valamiért nem passzolt hozzám. Nekem van benne valami kellemetlen szúrósság, ami a kifújást követően sem illan el, azonban a környezetemben élők velem ellentétben teljesen odavoltak érte. Mindenesetre levontam általa a konzekvenciát, miszerint a jövőben jobban teszem, ha kerülöm ezeket a nagyon fás, zöldes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

trinity1982

2018. március 8.

Imádom a CK illatokat, ez volt az első. Ez egyszerűen olyan gyönyörű, mint egy csendélet. Rajtam főképp bambuszos- liliomos, olyan megnyugtató, bizalmat szgárzó illat. Vaníliát, szedret én hál’ istennek egyáltalán nem érzek, mert nem szeretem az édes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Orsi0401

2018. február 7.

Csak a magam örömére használom néha itthon, lehet, a munkahelyemen nem nagyon szeretnék, mert kissé ódivatú 😊 esetleg nyanyásnak tűnhet kicsit 😊 nekem olyan párás meleg esőerdő-illata van, friss is, de kicsit fülledt is. Én azért szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 7.

tonic

2017. december 29.

Szerintem elég friss illat,nekem egy időben kifejezetten tetszett, kellemes, egyedi, most nincs ilyenem,de ki tudja, talán egyszer még visszatérek és veszek újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Burya

2017. október 8.

Ez valami hihetetlenül szép illat! Elsőre nem tetszett, volt benne valami szúrós, de néhány perc múlva... te jó ég, beleszerettem! Évek óta keresem a "zöld illatomat" (régen az Avon Be Spontaneous volt az, amíg ki nem volták a forgalomból...), de se égen, se földön nem találtam a megfelelőt. Rajtam a bambusz és a liliom a legerőteljesebb jegy, meg valami, amit nem tudok beazonosítani, de leginkább a frissen vágott fűhöz hasonlít. Nagyon szép, egyszerre virágos, nőies és friss, fás, zöld. Húúúú. Kell!

UPDATE:
Régi szabály: ha egy illat megtetszik csuklóra fújva, próbáld ki fejközelben is, mielőtt megvennéd. Én ezt elmulasztottam. Csuklóra fújva nagyon tetszett, de ha kicsit feljebb a ruhámra vagy a nyakamra kerül, nem tudom magamon elviselni. Sajnos nagyon erőteljesen érzem benne a vaníliát, ami nálam tiltólistás összetevő. 5 ml-es fújós keresi új gazdáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

UPDATE:

mókincs

2017. október 3.

Tavalyi szerzeményem, gondoltam jó lesz nyárra (ehhez képest idén egy fújásnyit használtam, helyette a Womanity jött, látott, győzött...)
Egyébként nem rossz, fás, bambuszos frissítő, a végére szantálos vaníliába fordul. Közepes hatósugarú és tartósságú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Piscinke

2017. szeptember 24.

Zöld, fás, bambuszos. Picit szikár, de nagyon friss, diszkrét, jól tolerálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Zöld, fás, bambuszos. Picit szikár, de nagyon friss, diszkrét, jól tolerálható.

vikk2400

2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt igazán friss illat Nálam érezhető a citrusos beütés!amiért nem 5csillag sajnos Rajtam nem tart max 2óra és nem érzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Cintia04

2017. április 6.

Finomságos rózsás, szedres, citrusos kissé fanyar, kissé zöld illat. Jól érezhető benne a citrom a bergamott amit a rózsa lágysága és a szeder édessége szelidít meg. Üde, friss viràg illat. A leszáradása kissé szantálos egy leheltnyi vaniliával de a friss rózsa és a citrusos fanyarság végig ott marad. Rajtam kb 4-5 órát kibír de tekintve, hogy nagyon baráti az ára tartósságáért nem vonok le pontot. Jellegében emlékeztet az Emporio Diamond parfümre. Megéri az árát még ha hétköznapi illatnak is használjuk. Nem egy hanyat dobom magam illat de különleges, szép darab. A mai trendeknél mindenképpen fényévekre jár és ez jó. 5 csillag mert el kell ismernem bármennyire is mainstream a Calvin Klein de a legtöbb illatába benne az egyediség a stílus és nem cukorka hegyek meg semmitmondó katyvaszok mindezt nagyon baráti áron kinálja nekünk a szerző😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.