Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2018. március 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: vetiver, pacsuli, bambusz, bergamott, citrom, lóhere

Szívjegyek: szantálfa, bazsarózsa, liliom, mimóza, szeder, selyemakác virága

Alapjegyek: pézsma, borostyán, vanília

Calvin Klein Truth+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 8000 ft , Eladó: nemethdiana
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel BP belváros

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Linett21

2021. november 6.

Krémes-zöld virágözön, kb. év eleje vágytam már rá és nem csalódtam.
(Menthetetlen az orrom. Minél melegebb van, annál inkább keresi a sötét-fás-meleg illatokat; aztán meg ha bejön a hideg, rögtön elkezdek vágyni a friss-citrusos-zöld illatok után.) Szóval január óra szemeztem vele, nem ismertem, valahogy kimaradt az életemből, de az összetevők alapján tudtam, hogy befutó lesz. Vakvásárlás. Rögtön, ahogy hidegre fordult az idő, naná :-)
Az indítás olyan, mintha épp most léptem volna be egy kis virágüzletbe. Friss, zöld növények; szálas virágok mindenütt, főleg szekfű (pedig az pont nincs is benne). Mögöttük valahol épp most készül egy virágcsokor :-) Bódító. A leszáradás során a bambusz szépen erősíti a zöld oldalát, a mimóza pedig a virágosat. Végül édes-krémes-tiszta pézsmába burkolja viselőjét. A leszáradás hangyányit édesebb, mint amit az előzmények után vártam, de nagyon jó ez így is.
Tartóssága (rajtam) 4-5 óra, munkanap folyamán egyszer újrafújást igényel. De még így is bőven megéri szerintem, az ára sincsen elrugaszkodva.
Egyetlen apróság zavar benne (bár meglehet, ez is csak bőrkémia függő): fújás után bő 1 órával valami fura édeskés-plasztik stich üti fel a fejét a bőrömön. Ez azonban kb. fél óra után el is tűnt minden alkalommal. Én a szantálra gyanakszom, talán kicsit összeveszik a mimózával...
Ezt leszámítva azonban végig egy üde-friss-zöld-virágos illat.
Abszolút irodabarát, nem megosztó, nem érzéki, nem fojtogatja a környezetem; inkább kellemes tisztaságérzéssel tölt el. Randihoz, nagyestélyihez viszont mást választanék. Nem lesz a kedvenc CK-parfümöm (az a rang a Reveal-nek jár örökre!), de nagyon örülök, hogy a csapatomban tudhatom; egyfajta megbízható ponttá vált a kollekciómban.
Életkorhoz, úgy vélem, nem kötött. Az a fajta, ami tinin és dédin is szuperül működhet. Tökéletes választás dolgos hétköznapokra, vagy egy lazulós hétvégére. Aránylag kevés helyen lehet már csak vele összefutni (főleg neten), de szerintem mindenképp érdemes lecsapni rá, nagyon kellemes meglepetés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

Krémes-zöld virágözön, kb. év eleje vágytam már rá és nem csalódtam.
Ezt leszámítva azonban végig egy üde-friss-zöld-virágos illat.

nemethdiana

2021. május 20.

Ajándékba kaptam de sajnos nem talált be. Sokkal inkább a nagyon édes illatokat preferálom de nyárra egynek megtartom. Hétköznapi illatnak tartom, inkább csak ha nem akarom a drágább társait ‘pazarolni’ akkor nyúlok ehhez. Egyébként elég erős illat, alig pár fújás kell belőle, többet nem is szabad különben fullasztóan tömény. Ár-érték arányban a tartóssága is jó. Az illat nekem nem talált be de a minősége az árához képest jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

Nushi

2019. augusztus 15.

Sose csalódtam még ilyen pozitívan illatban. Az üvegből kifújva botrány erős krizantém, széna, lóhere? és nem is tudom nyanya szag.

Emlékeztem kamaszkorom kimérős "parfümériájában" mindenhol ez az illat terjengett.(illetve ennek a koppintása).
Sose fújtam eddig magamra. Viszont szerencsére ismerősöm sincs aki használta volna, így nincs "arcom " hozzá.

Úgy néz ki én leszek az arc hozzá, ugyanis a sokkon túl, hogy jesszus megint mit sikerült venni miután az illat lecsillapodott rájöttem ez egyszerűen gyönyörű, az én bőrömre íródott, csodálatos, varázslatos szimfónia. Magamon hordva erősnek energikusnak, magabiztosnak érzem magam, egy nőnek aki már nem fiatal de még nem öreg aki élvezi az életet és talán van egy kis dolce vita életérzésem tőle, egy nőnek aki fittyet hány a szabályokra, oda mer szólni ha kell és semmitől se fél.
Talán új signature illatra tettem szert végül az idő eldönti, de ez az illat nagybetűvel ÉN vagyok.Itthon vagyok.

Nem egy fiatalos illat de rajtam egyáltalán nem nyanyás. Jellemzően nem érdekel más mit gondol egy illatról, ha nekem tetszik akkor hordani fogom, itt azért a férjem első reakciója ijesztő volt: "Most azonnal mosd le...." Mondtam neki várjál már egy kicsit, még az alkohol se párolgott el...Végül megbékélt vele de nem szereti, nem cukros édes kis semmiség... De végül is én sem vagyok az! Hát ez van megszokja vagy megszökik :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

racheldawes

2018. november 22.

Nagyon szerettem volna megkedvelni ezt a parfümöt, de fél nyár sem volt elég hozzá... Akciósan sikerült megrendelnem a 100 ml-es változatot, szóval már csak ezért is nagy örömmel kezdtem el használni, de ez a lendület hamar fogyni kezdett, valamiért nem passzolt hozzám. Nekem van benne valami kellemetlen szúrósság, ami a kifújást követően sem illan el, azonban a környezetemben élők velem ellentétben teljesen odavoltak érte. Mindenesetre levontam általa a konzekvenciát, miszerint a jövőben jobban teszem, ha kerülöm ezeket a nagyon fás, zöldes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

trinity1982

2018. március 8.

Imádom a CK illatokat, ez volt az első. Ez egyszerűen olyan gyönyörű, mint egy csendélet. Rajtam főképp bambuszos- liliomos, olyan megnyugtató, bizalmat szgárzó illat. Vaníliát, szedret én hál’ istennek egyáltalán nem érzek, mert nem szeretem az édes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Orsi0401

2018. február 7.

Csak a magam örömére használom néha itthon, lehet, a munkahelyemen nem nagyon szeretnék, mert kissé ódivatú 😊 esetleg nyanyásnak tűnhet kicsit 😊 nekem olyan párás meleg esőerdő-illata van, friss is, de kicsit fülledt is. Én azért szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 7.

tonic

2017. december 29.

Szerintem elég friss illat,nekem egy időben kifejezetten tetszett, kellemes, egyedi, most nincs ilyenem,de ki tudja, talán egyszer még visszatérek és veszek újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Burya

2017. október 8.

Ez valami hihetetlenül szép illat! Elsőre nem tetszett, volt benne valami szúrós, de néhány perc múlva... te jó ég, beleszerettem! Évek óta keresem a "zöld illatomat" (régen az Avon Be Spontaneous volt az, amíg ki nem volták a forgalomból...), de se égen, se földön nem találtam a megfelelőt. Rajtam a bambusz és a liliom a legerőteljesebb jegy, meg valami, amit nem tudok beazonosítani, de leginkább a frissen vágott fűhöz hasonlít. Nagyon szép, egyszerre virágos, nőies és friss, fás, zöld. Húúúú. Kell!

UPDATE:
Régi szabály: ha egy illat megtetszik csuklóra fújva, próbáld ki fejközelben is, mielőtt megvennéd. Én ezt elmulasztottam. Csuklóra fújva nagyon tetszett, de ha kicsit feljebb a ruhámra vagy a nyakamra kerül, nem tudom magamon elviselni. Sajnos nagyon erőteljesen érzem benne a vaníliát, ami nálam tiltólistás összetevő. 5 ml-es fújós keresi új gazdáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

UPDATE:

mókincs

2017. október 3.

Tavalyi szerzeményem, gondoltam jó lesz nyárra (ehhez képest idén egy fújásnyit használtam, helyette a Womanity jött, látott, győzött...)
Egyébként nem rossz, fás, bambuszos frissítő, a végére szantálos vaníliába fordul. Közepes hatósugarú és tartósságú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Piscinke

2017. szeptember 24.

Zöld, fás, bambuszos. Picit szikár, de nagyon friss, diszkrét, jól tolerálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Zöld, fás, bambuszos. Picit szikár, de nagyon friss, diszkrét, jól tolerálható.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.