Carita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd, hidratáló lemosó.

scorpionqueen

2016. január 6.

Én azt hittem, csak városi legenda a tényleg ható tonik/lemosó, mert egészen idáig egyetlen olyannal sem találkoztam, ami bármiféle változást elő tudott volna idézni a bőrömön. Mintha csak vizet kenegettem volna magamra, bármit is használtam. Meg is untam úgy két éve a cécót, száműztem a rutinból, mert tényleg mindegy volt. Aztán gondoltam, teszek egy próbát ezzel. És bekövetkezett a csoda. Ez tényleg működik! Hetek óta használom, de alig várom mindig, hogy áttörölgessem vele az arcom, mert olyan szép tiszta, ragyogó lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.